Jump to content
J's Racing BB8

Неработещ часовник-сивик 5 ген.

Recommended Posts

Здравейте.Часовника ми e свързан неправилно,инсталацията е объркана и сега влизат само 2 кабела от 4 в часовника.Жълтия и черния кабел са включени а белия и червения са прекъснати.В момента часовника работи така:Включва се при подаване на контакт свети слабо,когато натисна най в дясно малкото копченце светва силно(не знам дали така трябва да е)и НЕ запомня.Къде трябва и къде не трябва да има ток по тези четири кабела?До колкото знам има нещо общо с сидито,но и там на някой кабели нямаше ток и е свързано отделно не по оригиналната инсталация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бушона ;) мисля,че беше за сд-то пепелника и часовника с един бушон

Редактирано от Viking_pz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бушона е за трите неща ама бушона е здрав а и както казах сидито е вързано с отделни кабели на старите няма ток,пепелника до скоро светеше и изгоря,чесовника съм обяснил как работи,два от кабелите са изключени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Провери и бушона за резет на еку–то при двигателя ако е изгорял няма да помни нито часовника нито цд-то. Редактирано от Viking_pz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "Viking_pz" би ли споделил източника на рисунката ако е възможно, гледам че от книга май ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От схемата не разбрах много,но като гледам на всички кабели трябва да има ток или се бъркам?Мисля,че просто ми трябва да му пусна постоянен + за да помни.Кой точно е бушона за който говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...