Jump to content
Янушев

Заслужава ли си парите

Recommended Posts

Здравейте колеги. Предлагат ми Хонда Сивик 1.6 (125) D16Z6 за сумата от 1800лв. Колата няма гнило.Има си козметични проблеми ,но това е нормално за годините си. Със всички екстри е за модела. Въпроса ми е дали си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Предлагат ми Хонда Сивик 1.6 (125) D16Z6 за сумата от 1800лв. Колата няма гнило.Има си козметични проблеми ,но това е нормално за годините си. Със всички екстри е за модела. Въпроса ми е дали си заслужава.

Няма газ!
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава,провери мотора дали пуши отзад!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да няма някакьв проблем с мотора и е с изрядни документи си заслужава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари си е много добра оферта направо я взимай,но както казват колегите виж двигателя за да не изкочи някой кусур.А това че няма газ ти е най-малкия проблем Публикувано изображение Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра , това че няма газ дава някакви надежди в твой плюс :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако купето няма ръжди се хвърляй :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от сигурно е че ще има ръжди,за тази цена не може да се очаква да няма забележки.Зависи от техническото състояние на колата и какво трябва да се прави по нея,с каква цел се взима,колко ще се кара и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата няма ръжди много е запазена.Двигателя е перфектен.Има проблем с паленето от време на време,но съм сигурен че това е от главното реле. Вече я купих колата и много се кефя. Някой знае ли какъв разход мога да очаквам горе доло. И има ли смисъл да слагам газ. И ако е да дали да е газов инжекцион или обикновена газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята в града (Варна)ми гореше 10 литра бензин и 13 литра газ.Газовото беше обикновено.Извьн градско газта ми падаше на 6-7 на сто(знам че звучи невероятно,но това са фактите).Това е при нормално каране 110-140 км в час.На газ колата си вьрвеше сьвсем прилично 180-190 км (без проблем си ги вдигаше).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм газифициран Публикувано изображение Надявам се да нямам никакви проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода който можеш да очакваш от тази кола варира почти двойно :) Когато баща ми кара моята кола която е с този мотор (с малко утежнение че колата е 4х4) успява да я кара на около 8,0/8,5 градско бензин и около 8,5/9,0 газ. Аз тази кола никога не съм успявал да я карам под 10,0 каквото и да било. Стигал съм и до 13,3 на 100км. Само че доста трябва да се постараеш за този разход. За междуградско да каже някой друг че моята кола е с много къса скоростна кутия и аз малко не обичам да я карам на около 3500 оборота :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на мен разхода ми извънградско е 6.5 при скорост около 120км/ч замерена е от пълен резервоар и допълван после.Колата няма газова уредба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм я засякъл колко гори,но тия дни имам път към София и ще я засека на газ колко гори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я засякох на газ. От нас до София и обратно ми даде 7.2л газ.Карал съм по магистралата 130-140км/ч. Честно казано очаквах по голям разход. Много съм доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вече бивша D16Z6 - седан на дълго Видин - Варна ми даваше 5.8л.бензин засечено 2 пъти, пълно до пълно с нормално каране 110, 120км/ч. и един два пъти ластици 180, 190км/ч.Градски разход на бензин няма да коментирам защото е много относително, според населеното място, трафика и стил на каране !Сложих и газово (обикновенно) колата няма нищо общо с това което трябва да бъде, на газ никога не е работила добре, разхода зимата градско (при нас градското е никакво) ми е стигал доста сериозни стойности поради което я карах на бензин, в пари ми излизаше същото.Мой съвет, карай си колата на безин, ще вие много по добре и на двамата (освен ако не си с газов инжекцион)Поздрави и честито, машината е много корава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вече бивша D16Z6 - седан на дълго Видин - Варна ми даваше 5.8л.бензин засечено 2 пъти, пълно до пълно с нормално каране 110, 120км/ч. и един два пъти ластици 180, 190км/ч.Градски разход на бензин няма да коментирам защото е много относително, според населеното място, трафика и стил на каране !Сложих и газово (обикновенно) колата няма нищо общо с това което трябва да бъде, на газ никога не е работила добре, разхода зимата градско (при нас градското е никакво) ми е стигал доста сериозни стойности поради което я карах на бензин, в пари ми излизаше същото.Мой съвет, карай си колата на безин, ще вие много по добре и на двамата (освен ако не си с газов инжекцион)Поздрави и честито, машината е много корава...

Точно поради страх от проблеми с обикновена газ и сложих газов инжекцион.Разликата във вървежа почти не се усеща. Много съм доволен с разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари е екстра просто , той само мотора ако е в добро състояние е над 1000 лв със скоростите така че си заслужава слагай газ преди 1 март щом искащ газово и си готов , хората са казали бензинова кола се взима не със газ особено Хонда , ако е :huh:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари е екстра просто , той само мотора ако е в добро състояние е над 1000 лв със скоростите така че си заслужава слагай газ преди 1 март щом искащ газово и си готов , хората са казали бензинова кола се взима не със газ особено Хонда , ако е Публикувано изображение/>

 

Аз вече я взех колата и вече и сложих Газов инжекцион.Мотора е перфектен,купето също.Много съм доволен и от разхода и от вървенето.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Еййййй- един колега да има доволен от Хонда... Публикувано изображение

Със здраве да си я караш и много безаварийни километри.

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито от мен колега, дай да я видим тая колица най накрая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...