Jump to content
alman

Въпрос за задна камера

Recommended Posts

Здравейте, имам мерак да си сложа камера за задно виждане. Та идеята ми е да си взема някаква камерка, едно огледало - китайче с вграден дисплей и вход за камера (евентуално може да е и с GPS) , също така видях че продават видео трансмитери за 25 лв...предавателя се връзва отзад на камерата, приемника при дисплейчето, да не прекарвам кабели. Та, въпросът ми е има в нета камери за ЦРВ, но Харви няма. Дали, не са еднакви плафоните за осветяване на номера, защото не ми се дупчи за таз пущина. Ето примерен линк - има ги и в България в някои сайтове, разбира се на двойна цена. Ако някой колега с ЦРВ от София има желание да отдели половин час - примерно в неделя да сравним нещата, ще бъде почерпен разбира се, нека пише на лични.Ето и линка за камеритеhttp://www.ebay.com/bhp/honda-crv-backup-camera и нещо таковаhttp://prodavalnik.com/gps-s-ogledalo-blutut-av-i33997427

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЦъкНе съм пазарувал от този сайт но не мисля че ще има някакъв проблем .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Аз имам камера за задно виждане която беше фабрична.Успях да я изгоря защото смених навигацията и я включихме да има постоянно захранване на нея.След няколко дена спря да работи.Купих си друга китайска от БГ че не ми се чакаше 1 месец доставка.Вързахме я по същия начин.15 мин след запалването на колата и тя спираше да работи.Разглабяне наново и се оказа че с постоянно захранване камерата за 10 мин загрява яко и спира да работи.Вързахме я да работи само на задна скорост и вече година всичко си е ОК.Та идеята е да имаш едно наум че тези камери (или поне моята оригиналната и тази която ползвам сега) са направени колкото да дадеш назад и толкова.С едно постоянно напрежение на тях можеш да я убиеш :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбира се, аз нямам идея да работи постоянно. Не знаех, че загряват. Въпроса ми е дали от CRV плафона за о светяване на номера ще стане на HRV? Христо, мерси за линка....това е единственото място където пишат , че е за HRV, което силно ме съмнява да е вярно. Просто трябва да се уверя с кои модел е съвместим плафона. Другото което си мисля, е че на плафона в купето е постоянен плюса, а искам да е след контакт, та ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай но не мога да разбера кое те притеснява дали ще стане,формата,напреженията,видео сигнала....кое?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай но не мога да разбера кое те притеснява дали ще стане,формата,напреженията,видео сигнала....кое?

 

Не искам да дупча пластмаси или ламарини...искам да сваля плафона и на негово място да сложа камерата. Иначе нищо не ме притесняваПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...