Jump to content
grigorivanov

Направа на ключ за Сивик 2000г.

Recommended Posts

Здравейте колеги,Къде в София мога да си направя дупликат на ключа и колко ще струва,имам само 1 с който паля в момента. Май ключа е от по-сложните,защото в кварталната ключарница не успяха да го направят. Имам и някаква букса под таблото към която свързваха някаква машинка,но неуспешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово. 100 лв. и цял ден работа. Нещо моята се оказа костелив орех...Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа , ключа за 6-та ген е като на прелюд , CR-V и там колите от тези години.Питал съм и на 3 места ми казаха 40.00лв.Тези 100 лева за обикновен ключ с чип ми се струват страшно много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :)Аз карам сивик купе 6-та ген. 1996-1998год. и това лято си направих ключ с чип, т.е. клонинг, понеже имам само 1 ключ и цената ми беше 40лв. Чипа на моя ключ бил възможно най-обикновен.Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз имам ЦРВ и ключа му струваше 40 лв. Но този трябваше да му свалят имобилайзера и да впишат новия там иначе не ставаше. През ОБД буксата не искаше да направи клонинг на ключа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще използвам твоята тема, за да питам колегите от Варна къде мога да си направя дубликат на ключа и аз съм със 6ген Сивик. Надявам се, че не е проблем. Ходих при един ключар на Дубровник и той ми обяви цифра около 140лв. Точните думи му бяха: "от 120 нагоре". Затова 40лв. ми се струват като промоция на плодове по Коледа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно по въпроса ти (къде във Варна), но го казвам за да имаш база за сравнение.

 

Наскоро в София намерих един сервиз, където имаха промоция за израбока на ключ с чип за 20 (двадесет!) лева. Важи за имобилайзери със "статичен" код, като повечето до 2000г били такива. Моят ключ (фейслифтов сивик ЕК3) след проверка не попадна в тази графа и поискаха 60лв за изработка на чип, като за целта им е необходим и автомобила да е на място при тях. Та, не е като да е 120лв.

 

Имат офиси в София и Пловдив само обаче :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът, при който ходих аз, ми каза, че всички коли след '97 били с чип и не спомена нищо да му оставям колата. Спомена нещо за една лента с 10-на цифров код. По думите му ключа го прави за 2 часа. Лесна била процедурата. Затова и ме се видяха много 120+ лв. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно по въпроса ти (къде във Варна), но го казвам за да имаш база за сравнение.

 

Наскоро в София намерих един сервиз, където имаха промоция за израбока на ключ с чип за 20 (двадесет!) лева. Важи за имобилайзери със "статичен" код, като повечето до 2000г били такива. Моят ключ (фейслифтов сивик ЕК3) след проверка не попадна в тази графа и поискаха 60лв за изработка на чип, като за целта им е необходим и автомобила да е на място при тях. Та, не е като да е 120лв.

 

Имат офиси в София и Пловдив само обаче :/

Давай адреса в скайп и да ходя :D Че имам само 1 ключ и ако го затрия ще стане жална майка :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко

 

Колега, ще използвам твоята тема, за да питам колегите от Варна къде мога да си направя дубликат на ключа и аз съм със 6ген Сивик. Надявам се, че не е проблем. Ходих при един ключар на Дубровник и той ми обяви цифра около 140лв. Точните думи му бяха: "от 120 нагоре". Затова 40лв. ми се струват като промоция на плодове по Коледа :D

Преди няколко месеца приятел ходи да му правят такъв ключ при ключарите във практикер до двете кули и мисля, че беше 80лв. Има и на пазара, там на мен също ми бяха казали 80лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега. Тези 80лв. звучат малко по-приемливи за един глупав ключ с най-елементарен чип. Сигурно ще се разходя до там да проверя как са цените сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Перник ми направиха за 35лв.рез.ключ за моят Сивик 97г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на мен ми направиха за 40 лева с чипа - ключаря в "Хит" до Люлин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...