Jump to content
boikot

Въпрос за зелената лампичка с ключето

Recommended Posts

Колеги помагайте от няколко дни тази зелена лампичка ме побърква. Много често като почна да паля тя остава да свети и не мога да запаля.Един път се оправи един път не, просто не знам кога ще ми направи номер .Това ясно е имобилайзера но как се оправя това нещо.Моля помогнете че е ужасно неприятно. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разглобиш конзолката на контактния ключ,ще видиш антенката на имобилайзера.Огледай кабелчетата да не са претрити някъде или букса нещо да е оксидирала.Щом не угася зелената лампа,нямаш разпознат ключ.От тук нататък диагностика и обучаване на нов ключ,ако стария ти е повреден.Резервен ако имаш,пробвай с него.

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите симптоми като описаните с решение на проблема: разрушена връзка между намотката и пътечките в платката на четеца. След възтановяване всичко бе наред. При теб естествено не е задължително да е от това. Тук само предполагаме и споделяме.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в Петък същия го ядох . Само , че автоматът не се дърпа , та пътна помощ , в сервиза ...Поръчан е и нов ключ - за резерва .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в Петък същия го ядох . Само , че автоматът не се дърпа , та пътна помощ , в сервиза ...Поръчан е и нов ключ - за резерва .

дърпа се, N e за това, обаче бавно и внимателно, че няма спирачки и волана е твърд.само не се опитвай да го палиш на дърпане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...