Jump to content
excalibur

Мнения за ветробран.

Recommended Posts

Колеги,някой слагал ли е ветробрани на предните стъкла и имали някаква файда от тях.Гледам в няколко сайта,но не знам кои са по-хубави и с какво захващане е по-добре да са.

Редактирано от excalibur

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм, наи щастлив бях като ги махнах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си с 2-ра ген. и ти копирам мнението си, от друг форум:

По повод ветробраните - има само 2 положителни неща при тях:

1. Когато вали дъжд а ти пушиш, може да свалиш стъклото 5см. за да излиза пушека и да не влизат капки от дъжда, върху бутоните на шофьорската врата. /Само заради това не съм ги изхвърлил моите/

2.Колата изглежда по-стилно с тях.

Всичко друго свързано с тях е отрицателно.

Освен споменатато от Слави, най-много ме дразни, че ми се надраха стъклата /1-2см./в горната част, където влизат в уплътненията.

Сбърках, че ги сложих- не правете тази грешка и Вие!

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си немате JDM-ски ще ви се дерат стъклата :P:cool:Емич, що не копира и моето мнение, че ме мързи да го търся ;) По памет:т.3 към мнението ма Емича - лятото си държиш прозорците открехнати, за да диша каляската.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, наще каляски одавна не дишат :D/>п.п. за ветробран съм съгласен ако е оригинален и монтиран оригинално, всички останали производни с пунтажни монтажи само дразнят и пречат, наи много ме дразнеше как спъваха стъклото, как фучаха от вятъра, и как ми скриваха пешеходците като завивам на ляво.

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емич, що не копира и моето мнение, че ме мързи да го търся Публикувано изображение

 

От съображения за сигурностПубликувано изображение,щото Слави се е огледал,пък какво остава за другите.

 

А и добавям точка 4 и 5, за които Слави ме подсети:

 

4.Спъват стъклото-особено ако използваш автоматичното вдигане.

5.Става по-шумно.

 

Иначе имам на другата кола, такива които се лепят на рамката на вратата и при тях ги няма горните проблеми, но визуално стоят гадно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минусите са освен, че спъва стъклото и може да го надраска, един недостатък- когато вали, всички пръски от водата ги завихря на стъклото под ветробрана и става мазало. Малко пречат на видимостта в ниската си част, въпреки, че някой модели са скосени за да не пречат.При положение че са монтирани добре, няма да драскат и да спъват стъклото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре с външно монтиране ( Двоинозалепяща лента на рамката на вратата , на галанта имах такива и бях много доволен , относно лентата 2 години не мръдна , да леко крие пешеходците но не е болка за умиране свиква се .

Редактирано от christo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,спестихте ми стотина лева набутване и куп главоболия.Всички дали мненията си да идват тези пари да ги обърнем в Панагюрска гроздова,червено вино и вратни пържоли :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-разумното предложение от Нова година насам,с такси да дойдем нали? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...