Jump to content
simeon90

Въпросче

Recommended Posts

Здравеите .

Днес си направих рег във форума .

Искам да си купя "Хона сивик седан" да е около 92-95 г. незнам какъв точно е мотора знам че се води ВТЕК и е 160 кончета .

Може ли инфо и мнения дали си струва .? Колко е издръжлив и така натъка общо взето всеки ако може да каже по нещо .

Публикувано изображение

Редактирано от simeon90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е B16A, ако намериш взимай, сигурно 80% от хората във форума искат да имат тоя мотор в коша си.Успех с търсенето на запазена такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен,че е VTEC двигателя,би трябвало да е и DOHC щом е 160к.с. Издръжливост зависи как е каран и как ще караш (Една смяна на масло може да ти коства основен ремонт.Говоря хипотетично). Зависи какво е правено или не е правено по него. Поради още няколко причини се отказах от тази сглобка. Ако някой не го бърка,че ще плаща 200+ данък,че и застраховката мен ме бърка. И както ми каза един колега - Никой не си продава VTI-та и да е читава. Нямам опит с този мотор и точно това купе и не мога да кажа повече.Успех и от мен с намирането на читаво купе и мотор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте сложех газова уредба на хонда сивик vtek 1.8 отначало разхода беше 7 - 7,5 газ но сега зимата се качи до 8.5 нормално ли е това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от нормално е!:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично карам такъв двигател само че не е в седан,а в хечбек и съм повече от доволен от двигателя,говоря и за разход и за издражливост . Но всеки си има различна цел и различно усещане за нещата,другото за което е прав колегата "Kiroff ",не всеки може да си позволи да поддържа и плаща такава цифра за подобна кола!Лично мнение!!!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...