Jump to content
Koc_D15B2

Какво да гледам при покупка на Prelude 4-та или 5-та gen

Recommended Posts

Здравей колеги,търсих из форума подобни теми като тази която пускам но така и не намерих нищо, та ще ме извините ако спамя.Да си дойда на думата, мисля да се поогледам средата на Декември за някой приличен Prelude 5-та (а защо не и 4-та) генерация.Да си призная обаче, не знам какво да гледам по колата като евентуални често срещани проблеми и тн. Ще търся F-ки (133 кончета, може и с газов инжекцион), до колкото разбрах те са утвърдили като по-стабилните двигатели от трите и са по евтини за поддръжка (поне така съм чувал от хондаджии :) ). Та ако можете да ми дадете някакви насоки за какво що годе да се оглеждам та да не съм хептен като в небрано лозе, бих ви бил много благодарен.Мерси предварително и Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изобщо ли нямат дефекти тези Prelude - и ? Това звучи прекалено хубаво за да е истина :) Не вярвам, поне малко масло да не подхарчват ? За каросерията четох че е поцинкована, но не съм сигурен че това важи и за 4-та генерация. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да е запазен(гледан от собственика,сервизна история и т.н.) и нещо много важно, да няма ръжди. За друго не бери грижи!;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,Поздрави и безаварийно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е каква сервизна история на кола на 20 и повече години ? Нали се досещаш , че да попаднеш на 1ви или 2ри собственик на такава кола е много малък.Или трябва да е форумна кола с грижовен собственик или да хвърляш боб по обявите от автокъщите.Гледай за състоянието като цяло пък историята и километрите не им обръщай такова внимание , те всички така или иначе са на по 150 000км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи,Е каква сервизна история на кола на 20 и повече години. Ами значи сервизна история, грижа полагана по колата, а дали е от човек от форума или от някой друг всеки си преценя..Аз вече на втори такъв Прелюд попадам,защо и всеки който търси старателно да не попадне.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси за мненията. A иначе, тези дни най-после се сдобих с една такава красавица F20-ka мотор и разбира се съм много доволен, защото си личи че колата е поддържана доста добре :)Весели празници и безаварийно !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива пернишка 5ца ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите за мненията, темата вече е ЗА КЛЮЧ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...