Jump to content
Red Line

Смяна на талон в КАТ+номера и цвят!

Recommended Posts

Колеги преди известно време си купих поредният сивик, но до сега съм минал само през нотариус и не съм ходил в кат за смяна на номера и талони. Та въпросът ми е понеже искам да си боядисам задната вратичка тавана и предният капак в друг цвят и искам да го впиша в талоните. Ще може ли при смяна на талоните и номерата, да сменя и цвета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Даваш старите талони , казваш , че си го боядисал. Сравняват рама и двигател. И после си плащаш и чакаш :) Ако са минали 2 седмици от покупката и не си минал КАТ плащаш и глоба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобата я отнасям при всички случаи :lol:/> Само някой ако може ориентировъчно глоба+талони+смяна цвят и номера към колко излиза?

Редактирано от Red Line

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80лв - смяна на собственост и табели :) в тях се включва смяната на цвета просто трябва да кажеш :) глобата от 20 до 200лв отзависи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10-тина дена ходих до КАТ с приятел за смяна на талони на новата му кола (номерата си останаха същите). Полицаят, който трябваше да му определи глобата, каза че тя е от 20 до 160 лв, в крайна сметка му написа фиш за 25 лв, а срокът беше пресрочен с повече от 2 месеца. Накрая му казаха да се върне след час, за да си получи новите талони. В данъчното глобата му беше 10 лв, като там срокът за регистрация бил до 2 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...