Jump to content
meloman

Моля за съвет

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги ! Твърдо съм решил да влизам в клуба на Хонда като искам първата ми такава да е Сивик 6та генерация. Ще ходя след няколко дни да видя на живо една в Бяла слатина. Какво мислите за нея ? http://www.cars.bg/c468153Това,че няма климатик не е проблем за мен.Внос е от Австрия.На какво да наблегна когато я разгледам.Благодаря ви предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблегни на поглед отдолу. Като гледам какво е под капака големи ръжди ще да са отдолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола не си заслужава разходката според мен ... от снимките само виждам че броните ( и 2 те ) не са от тази кола ... ( от преди феиса са) а ако се вярва на решетката и обявената дата на производство в саита 1999 трябва да изглеждат малко по различно ... на измит мотор нямам вяра ( лично аз ) и на обявените километри пак нямам .. поне на 200 000 е .. взе пак е на 15 години ...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е от австрия наблегни за оглед за ръжда и гнило. Две коли съм имал от австрия и при ремонт на ходовата част доста зор виждах с болтовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола не си заслужава разходката според мен ... от снимките само виждам че броните ( и 2 те ) не са от тази кола ... ( от преди феиса са) а ако се вярва на решетката и обявената дата на производство в саита 1999 трябва да изглеждат малко по различно ... на измит мотор нямам вяра ( лично аз ) и на обявените километри пак нямам .. поне на 200 000 е .. взе пак е на 15 години ...

Точно от след фейса са си и двете брони. Не го обърквайте с такива мнения.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите отзиви.Наистина се зачудих дали да ходя до там..

Редактирано от meloman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В обявата пише - Двигател,ходова част и салон са перфектни..Те направо са си го написали, да очакваш ръжди, търси такава обява кадето да пише, без точка ръжда. И колата е 98г. което значи, че е преди фейслифта, късмет и питай смело ако харесаш друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за 2000 какво очаквате да има ? Такава от магазина няма да намери а и трябва да се преглътне нещо в крайна сметка.Я някоя ръждичка , я нещо друго.Перфектна кола на 17-18 години няма.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е по-малко вероятно да има ръжди,защото е от Италия,но не отпада условието да се прегледа в читав сервиз преди да и се яхнеш.Май е по-добър вариант от предната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качваш се вътре...газ до ламарината на място,слизаш и гледаш какво става зад нея.Ако яко кади...не я взимай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и тази си има климатик, нищо че не те притеснява и да нямаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Австрия колите масово са проблемни от към ръжди и обяснението е просто и ясно, дори да не са на толкова години, но и от приложената обява по-долу нищо не може да се разбере, понеже българинът има навика със задоволство да продава "наредени" коли. Цената е примамлива, но не е и невъзможно колата да е добра. Препоръчвам ти оглед с техническо лице, което със сигурност излиза по-евтино от колкото средства може да завлече една сляпа покупка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...