Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest dragorip

110 koня е колицата ми Д16А6 доста добре си варви кефи ме двигателя е в отлично сьстояние на 127хил.км но тая алфа си показа класа :)а твойта колега кви коне е доста коли си наказал ;)

колцата е 115 ама ми се иска да се дръпна с някой на 400 метра та тогава да видя на какво наистина е способна тая 4ка и колите с които съм се сдърпвал не са много 4 или 5 ;) то у наше село няма такива работи като в големите градове тука се молиш на някой да се дърпате пък всички ги е страх щот ако го накажеш целия грат ще почне да разправя че колата му е буклук или пък за твойта че е такава :D Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

E тука при мене има голям избор ако военни мечтатели има ги на богато с най-различни машини кеф ти калибра кеф ти голф и др. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

Ако питаш за ГТ 1.8 си е 90к.с.,разликата от обикновения е че е с 4 диска и по-къси скорости

Исках да кажа, че означението "ГТ" е ниво на оборудване и няма нищо общо с мощността на двигателя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

незнам;) за какви голфове говорим ама тук имаме ЕДИН КР- 1.8 139 коня двигател... и сивик 1.5 90 коня до 100-110 е преди него голфа го дарпа на 3-та и на 400 метра го бие с около 2-е коли ;)на 1-ва варвят наравно даже голфа дърпа с половин кола;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

незнам:blink: за какви голфове говорим ама тук имаме ЕДИН КР- 1.8 139 коня двигател... и сивик 1.5 90 коня до 100-110 е преди него голфа го дарпа на 3-та и на 400 метра го бие с около 2-е коли :bash:на 1-ва варвят наравно даже голфа дърпа с половин кола:lol:

Колега, този КР сигурно е с доста изпърдял двг :huh: че да върви наравно с 90 кончета, виж с рекс като моя върви на равно от старт, личен опит :o и на 3-а аз го дърпам, става обратното на това със 90-е кончета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Aбе колеги незнам аз лично миналата година се сгонвах с един КР уж някакуж аз тогава бях с рексчето ми и направо го сцеепих а рекса ми беше 130 коня а жсеки казва че варвели много е поне аз видях ,че не са чак пук толкова бьрзи не че искам да обидя хората които карат такива но не ми остави впечатление че варви много :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Aбе колеги незнам аз лично миналата година се сгонвах с един КР уж някакуж аз тогава бях с рексчето ми и направо го сцеепих а рекса ми беше 130 коня а жсеки казва че варвели много е поне аз видях ,че не са чак пук толкова бьрзи не че искам да обидя хората които карат такива но не ми остави впечатление че варви много :huh:

Аз смятам,че са добри машини,нека не плюем по всички наляво и надясно,въпреки че е WV :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега напьлно те подкрепям и се извинявам ако сам обидил някой притежател с марката голф но все попадал на такива собственици на такива коли които пьк доста оплюват хонда и я подценяват поне аз сам попадал на такива но както и да е това е от мен за сега :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Колега напьлно те подкрепям и се извинявам ако сам обидил някой притежател с марката голф но все попадал на такива собственици на такива коли които пьк доста оплюват хонда и я подценяват поне аз сам попадал на такива но както и да е това е от мен за сега :)

нека си плюят хондата ,и да си карат голфовете на никой не сме сложили вилицата на връта да си купуват хонди :huh: па ние нека се мъчим с тея японски таралясници щот сме балами ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Колега напьлно те подкрепям и се извинявам ако сам обидил някой притежател с марката голф но все попадал на такива собственици на такива коли които пьк доста оплюват хонда и я подценяват поне аз сам попадал на такива но както и да е това е от мен за сега :huh:

И аз не оби4ам да споря с Вагинисти,ама като използвам коронни я лаф "до в4ера русенското от пастета не разли4ава6е ся от Хонди по4на да разбира6 " :) и млъкват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ок колега признавам КР-чето варви добре но срещо някой Б16А1 няма шанс поне аз така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

гледах го няколко пъти и сега се чудя ?! това заводски голф с махнати газово и задна седалка ли е ? или някакъв мега тунинг ? ....какво трябва да представлява това :D и какъв извод трябваше да си направим ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

нека си плюят хондата ,и да си карат голфовете на никой не сме сложили вилицата на връта да си купуват хонди :D па ние нека се мъчим с тея японски таралясници щот сме балами :D:DАбе нека си карат колите тяхна си работа мен си ме кефи Хонда доволен сам от нея кефиме как варви и това е, признавам си че си продадох рексчето но ми трябваха спешно пари и нямаше начин иначе не бих се разделил с него но уви вече го сторих мога да кажа на всички че мого сам радостен че сам член на семейство Хонда е това е от мен ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

гледах го няколко пъти и сега се чудя ?! това заводски голф с махнати газово и задна седалка ли е ? или някакъв мега тунинг ? ....

какво трябва да представлява това :) и какъв извод трябваше да си направим ?

Явно колега, караш прекалено бързи коли. Колегата west bam поне се отсрами да каже "Ок колега признавам КР-чето варви добре но срещо някой Б16А1 няма шанс "

 

Никакви изводи не трябваше да си правиш. Клипчето го пуснах за колегите със 90 коньовите бегачки, които скъсвали КР-ите и други "ГТ" голфове :) Нищо лично към теб, но щом 7 сек. до 100 смяташ за нещо обикновенно за кола без турбо и нитро ... ти си знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега сьс сигурност има нещо пипнато по този голф Б16А1 црх дават някаде токлкова 7сек. а са 150 коня и са по леки от голфа а до колкото знам тия КР нямат и 140 коня незнам когато се бягах с онзи КР не варвеше като този, 2 гонки правихме тогава и го набих добре а моя бивш црх беше 131 коня но може и да е имал и някакьв проблем не зная но иначе на звук го докарвашв доста добре но този определено на клипа му е правено нещо сьс сигурност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Ха хаха ах а хах ахах а х х а забрави да кажеш за 60 градусовото надолнище.Пич ти нормален ли си 130 коня пръдня за 7 сек.Знаеш ли че тва е време на бмв 850и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

 

гледах го няколко пъти и сега се чудя ?! това заводски голф с махнати газово и задна седалка ли е ? или някакъв мега тунинг ? ....

какво трябва да представлява това :) и какъв извод трябваше да си направим ?

Явно колега, караш прекалено бързи коли. Колегата west bam поне се отсрами да каже "Ок колега признавам КР-чето варви добре но срещо някой Б16А1 няма шанс "

 

Никакви изводи не трябваше да си правиш. Клипчето го пуснах за колегите със 90 коньовите бегачки, които скъсвали КР-ите и други "ГТ" голфове :) Нищо лично към теб, но щом 7 сек. до 100 смяташ за нещо обикновенно за кола без турбо и нитро ... ти си знаеш

 

не бе колега и аз нищо лично нямам спрямо теб :P просто ми е интересно къде видя вървящ, атмосферен голф ,който да не е пипан ? Тоя голф е бил КР някога ...

...и да бегачки са след като с двигател 90 коня и никакъв въртящ момент дърпат "други" коли с двигатели по 115, пък били те и обикновенни ГТИ "бегачки", а не КР...

...аз иначе не карам бързи коли ,един голф PK ,не мога да дръпна , но това 7с си остава смешно за толкова напилен двигател и толкова олекотена кола , колкото е тоя голф ... идеята ми е ,че трябва да се пробва същото на ВТИ или интегра с Б18 та да е същия размер двигателя и да се види дали няма да върви повече .. пък може и да греша ...

ама както и да е .. много бягат тия голфове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

невярвам голфа де е сериен но пак варви като ГОЛФ до 100 за 7 сек ама до 200 поне 30 сек е тва не е бърза кола за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

невярвам голфа де е сериен но пак варви като ГОЛФ до 100 за 7 сек ама до 200 поне 30 сек е тва не е бърза кола за мен

аеродинамика на тухла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

невярвам голфа де е сериен но пак варви като ГОЛФ до 100 за 7 сек ама до 200 поне 30 сек е тва не е бърза кола за мен

аеродинамика на тухла :)
:P поне си обективен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

не мога да кажа на черното - бяло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

A по въпроса за 90 коньовите, мога да ти кажа че със моята стокова костичка с KR не мога да се меря ама PL-ки по 129кс. си мачкам на 400м. с малко ама ги мачкам. По въпроса за KR-а - наистина е най-сполучливия вървящ двигател на VW наистина си бяга като 140кс. за разлика от всички останали модификаций пък да не говорим за 3-те. - МЪКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Така е КР са едни от варвящите добре голфове а аз 3-те вярно ,че са мька GTI обикновенните ги правя диви и щасливи сгонвал сам се с голфове 2-ки 16V мисля, че бяха 126 коня или нещо такова имал сам успехи срещу тях незнам защо незнам но алфите сьс сьщите коне варвят повече от голфовете поне аз сам забелязал така, абе голфовете са добри машини но повечето собствници на такива машинки мислят че карат самолети и могат да бягат висчко но не е така :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

НЕКА голфа да е сток и да ги прави за 7секунди(до 100) може за 7+1 ама за 7-м друг път и за 14 сек 140 :) за сток голфа ми се вижда нереално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Абе пичове тоя голф ли върви бе то само на 1-ва и 2-ра добре са ускорява кат включи 3 и умира.На такав голф сас валове го пердаша с 3 коли че и повече.Ко са фтрещихте от тва клипче.Мъка ми е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

mastorpetko, евала ти на търпението.......айде пак да ви напомня за добрия тон, щото някои от вас съвсем го забравиха :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ок 1net сьгласен сьм с теб дано и другите колеги да са на сьщото мнение като мен еми както за нас хондите са най-добри за другите голфовете или рената и т.н. са най-добри все пак всеки човек си има право на мнение и никой на сила не може да го накара да си го промени :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

никои не използва сила;);) просто е странно кола която я дават за 8.4 до 100 да ги прави за 7;) нали уж сток:Пи при това сток и при това застаряваща но после са вижда 4е като вклу4и 3-таа ускорява зле....;))) :blush1:;) (някои спомена за 30сек до 200 според мен ще са пове4ко;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

абе голфовете са добри машини но повечето собствници на такива машинки мислят че карат самолети и могат да бягат висчко но не е така ;);)

:blush1: Определено тук си много прав, колега. И не само, че си мислят, че карат самолети, ами си и мислят, че "поддръжка" означава наливане на бензин 92 - 95 или ГАЗ и отвреме на време смяна на маслото с каквото падне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

хора извинявам се че така се меся в спора ви обаче темата не бешели СГОНИХ СЕ а не кое колко дига и за колко :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Пичове,не знам голфа за колко ги прави,но с Корола АЕ86 1.6 която прави 100 за 7сек. такъв голф даже беше с доработки,наточен и т.н. го правих смешен на каквото се сетих упражнение. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Браво колега и аз сам имал успехи над такива голфчета сгонвал сам се 3 пути с такьв миналата година и трите пьти го натупах добре но бях с рекса ми а той беше 130 коньове а доколкото знам тия Кр са някаде кьм 140 коня но може би да е имал проблеми а и карача не беше много добьр и в 3-те случая го бих с по кола някаде разстояние но ако беше момчето което го караше карач щях сигурно доста да се озоря ако се попадне на такьв читав доста ядове може да даде тия голфетки си варвят прилично :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Браво колега и аз сам имал успехи над такива голфчета сгонвал сам се 3 пути с такьв миналата година и трите пьти го натупах добре но бях с рекса ми а той беше 130 коньове а доколкото знам тия Кр са някаде кьм 140 коня но може би да е имал проблеми а и карача не беше много добьр и в 3-те случая го бих с по кола някаде разстояние но ако беше момчето което го караше карач щях сигурно доста да се озоря ако се попадне на такьв читав доста ядове може да даде тия голфетки си варвят прилично ;)

Ми по принцип голфа е 139к.с.А иначе го пробвах и на летящ старт от 80 и от 120,и от място,и по цялата писта-просто никакви шансове за нищо.Королата ми беше 1.6 16кл. 124к.с. 9000об.,без прекъсвач,задно предаване със шпердиференциал,ръчна настройка на електрониката. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Браво колега и аз сам имал успехи над такива голфчета сгонвал сам се 3 пути с такьв миналата година и трите пьти го натупах добре но бях с рекса ми а той беше 130 коньове а доколкото знам тия Кр са някаде кьм 140 коня но може би да е имал проблеми а и карача не беше много добьр и в 3-те случая го бих с по кола някаде разстояние но ако беше момчето което го караше карач щях сигурно доста да се озоря ако се попадне на такьв читав доста ядове може да даде тия голфетки си варвят прилично ;)

Ми по принцип голфа е 139к.с.А иначе го пробвах и на летящ старт от 80 и от 120,и от място,и по цялата писта-просто никакви шансове за нищо.Королата ми беше 1.6 16кл. 124к.с. 9000об.,без прекъсвач,задно предаване със шпердиференциал,ръчна настройка на електрониката. :lol:
;;)) малко оф топик.. тази тоиота да не беше една бяла ?(ммм доста победи хвана ако е тази тоиотка;) едно време даВаше 16.4-5 на 400м( беше в перфектно сустояние(на вид поне) това е супер автомобил за дрифт) ама ... уви и тои не е за 7 сек до 100 а за 8.6-7 (сток)....4е малко и по темата;)(снощи на светофара изко4и поредния нато4ен голф 3 ГТИ 16в-олтов ;););) маняка вътре беше с една мадама и трагваме ние бавни4ко на 1-ва,Защото мина една кола на жълто и нали пуснахме я да мине и в същия момент от голфа се 4у доста силен рев;)и последва и отговор(от моя страна);) до края на 1-ва го бях изравнил на 2-ра го минах с около 2-е коли на 3-та до 130-40 ве4е бях 3-4 преди него 4е мисалта ми е следната голфа по катложни дани е за 8.5-6-7(там варира моита варира 8.8сек до 9.2 ;) и бях с брат ми в колата които е ;) 100кг някаде;)(отдавна не се бях гонил с някои) 4е сега споделям радоста си;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е браво колега добре си го наказал колко коня ти е машинката питам за информация само все пак това е голф 2.0 16V 150 коня е и ми е интересно кви коне ти е машината ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

малко оф топик.. тази тоиота да не беше една бяла ?(ммм доста победи хвана ако е тази тоиоткаwink.gifедно време даВаше 16.4-5 на 400м( беше в перфектно сустояние(на вид поне) това е супер автомобил за дрифт) ама ... уви и тои не е за 7 сек до 100 а за 8.6-7 (сток)....Не,моята беше червена,но същата като бялата,само че по-наточена.А относно ускорението,съм я мерил на пистата в Долна Митрополия 3 пъти със хронометър и средно даде 7.2 0-100 със един човек вътре.Верно е че е аматьорско мерене.М-у другото колата имаше 4 допълнителни смукателни колектори с клапи които се управляват от електромагнитен клапан,а аз този клапан го направих да си го включвам когато искам,също и настройката на предварението я направих със тример вътре в купето и с тия дребни подобрения оставях замислени коли които като данни са много ПО от тая кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Е браво колега добре си го наказал колко коня ти е машинката питам за информация само все пак това е голф 2.0 16V 150 коня е и ми е интересно кви коне ти е машината ;);)

125 коня е хондето седан едновалов втек

малко оф топик.. тази тоиота да не беше една бяла ?(ммм доста победи хвана ако е тази тоиоткаwink.gifедно време даВаше 16.4-5 на 400м( беше в перфектно сустояние(на вид поне) това е супер автомобил за дрифт) ама ... уви и тои не е за 7 сек до 100 а за 8.6-7 (сток)....Не,моята беше червена,но същата като бялата,само че по-наточена.А относно ускорението,съм я мерил на пистата в Долна Митрополия 3 пъти със хронометър и средно даде 7.2 0-100 със един човек вътре.Верно е че е аматьорско мерене.М-у другото колата имаше 4 допълнителни смукателни колектори с клапи които се управляват от електромагнитен клапан,а аз този клапан го направих да си го включвам когато искам,също и настройката на предварението я направих със тример вътре в купето и с тия дребни подобрения оставях замислени коли които като данни са много ПО от тая кола

аа така по може :lol: браво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...