Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest Vmax

Мисля че няма да има смисъл да пускам нова тема,за това тук ще се похваля.Тукощо се згоних с едно B M W :whistle: 318is с моита Д16А6 4г.Първата гонка 2-3 коли му взех,а втората на старта много лошо тръгнах и се наложи чак след втрора да го задмина,ама много дълга тая 3-та на ис-ката и ме дръпна с малко,но пак бяхме равни да кажем Honda - BMW 1.5 - 0.5 ;) ,какво ви е мнението,като смятам че колата ми не върви както трябва(сондата не ми работи) ама сега се чуствам удовлетворен при положение че Хондето ми лапа 10 градско срещу 16-18 до 20 за БМВ-то ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля че няма да има смисъл да пускам нова тема,за това тук ще се похваля.Тукощо се згоних с едно B M W ;) 318is с моита Д16А6 4г.Първата гонка 2-3 коли му взех,а втората на старта много лошо тръгнах и се наложи чак след втрора да го задмина,ама много дълга тая 3-та на ис-ката и ме дръпна с малко,но пак бяхме равни да кажем Honda - BMW 1.5 - 0.5 ;) ,какво ви е мнението,като смятам че колата ми не върви както трябва(сондата не ми работи) ама сега се чуствам удовлетворен при положение че Хондето ми лапа 10 градско срещу 16-18 до 20 за БМВ-то :whistle:

Не се обиждай , ама май беемвето не е вървяло като хората или не е било 318ис или е карал на газ , не знам , ама 150 коня трудно ще се бият от 110 хондьови ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Мисля че няма да има смисъл да пускам нова тема,за това тук ще се похваля.Тукощо се згоних с едно B M W ;) 318is с моита Д16А6 4г.Първата гонка 2-3 коли му взех,а втората на старта много лошо тръгнах и се наложи чак след втрора да го задмина,ама много дълга тая 3-та на ис-ката и ме дръпна с малко,но пак бяхме равни да кажем Honda - BMW 1.5 - 0.5 ;) ,какво ви е мнението,като смятам че колата ми не върви както трябва(сондата не ми работи) ама сега се чуствам удовлетворен при положение че Хондето ми лапа 10 градско срещу 16-18 до 20 за БМВ-то :whistle:

Не се обиждай , ама май беемвето не е вървяло като хората или не е било 318ис или е карал на газ , не знам , ама 150 коня трудно ще се бият от 110 хондьови ;)
Не чиста 318 ис-ка си е те са 140 коня,ама като спряхме след гонката ми каза че нещо не било в ред колата,не е на газ защото го познавам човека(приятел ми е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колега много се радвам за теб аз карам абсолютно същата хонда браво но искам да те питам тези 318 не са ли 115коня ако са чисти не барани :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

не съм много специалист по бавариите но 318 чисто не е ли 115 коня? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

не съм много специалист по бавариите но 318 чисто не е ли 115 коня? :rolleyes:

... чисти небарани 318is са 140 конски сили , 115 са 318i :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sofix

то това като вчерашната гонка на колегата NCN ( да го похвала :rolleyes: ) та той сабори едно BMW 320 6 цилинадрчета и 150 коня. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam
:rolleyes: мерси за информацията колегамерси колега Chavdu :(радвам се че има такива фенове като NCN браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

няма нищо "късо" в наще скорости.... единствено ВТИ са със къси скорости :)

иначе по темата за калибрите 150к.с...... заеби читава такава калибра да падне от малък втек. Д16З6 няма шансове. Аз с такава потдържана и леко пипана калибра вървя пред нея половината писта и след това ме дърпа 1 кола, а д16з6 я бия. Вярно е че много от тези, калибри не вървят, но попаднете ли на читава, само нещо двувалово или двудалово с втек има шанс.

щото така бе емо Z6 да не бие калибра, калибрите са доста тежки. аз съм се пускал срещу около 10 опели с прословутия C20XE (така ли беше, 2000 16v 150hp) и 2 астри ме биха с малко, но бяха пипани, поне бръмчаха доста. с 2 калибри съм се пускал и изостанаха доста.

вярно Z6цата е малко по-слаба и малко по-тежка, но според мен би трябвало да върви колкото калибра

 

а на диното D15B2 показа повече кончета от VTEC-E

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ми аз съм се пробвал с една не точно пипана... по-скоро добре потдържана и няколко пъти ме би с точно 1 кола... трябваше да изхвърля всичко за да му дръпна аз 1 кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ми аз съм се пробвал с една не точно пипана... по-скоро добре потдържана и няколко пъти ме би с точно 1 кола... трябваше да изхвърля всичко за да му дръпна аз 1 кола.

като се пуснахме с моето гси което беше 8 клапаново след като смени гумите ме дръпна ...иначе колата ми тогава даваше 16:20 16:40а що се отнася за астра гси 2.0 16в 150 коня ... варвят доста прилично но сега съм сигорен че с моя црх няма опел осфен ако нее турбо които да ме дръпне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

а що се отнася за астра гси 2.0 16в 150 коня ... варвят доста прилично

....Колкото и прилично да вървят....D16a8 ги дърпа ! Старозагорски факт ! Смятай кво ше стане срещу B16a1 ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

като се пуснахме с моето гси което беше 8 клапаново след като смени гумите ме дръпна ...иначе колата ми тогава даваше 16:20 16:40а що се отнася за астра гси 2.0 16в 150 коня ... варвят доста прилично но сега съм сигорен че с моя црх няма опел осфен ако нее турбо които да ме дръпне

за калибра говорех, а именно тази на bobopichTи тогава ми взимаше старта и мен точно това ме ядоса ( обикновено аз взимам старта :) и после падам )А ти вземи я спри и я почвай, че ще ме накараш да я олекотя мойта и да те опукам на Божура :rolleyes: Почвай да я правиш че на пролет да бъде една мноооого приятна изненада с поне ниски 14-ки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Почвай да я правиш че на пролет да бъде една мноооого приятна изненада с поне ниски 14-ки :)

Съвсем ли превъртя ве4е? :rolleyes: Но такива приказки ме радват и същевременно ме амбицират все пове4е и пове4е............ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е какво да съм превъртял, Божето е със ЦРХ Б16А1 :rolleyes: съвсем реално е да очаквам 14-ки като я стегне и направи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

е какво да съм превъртял, Божето е със ЦРХ Б16А1 :rolleyes: съвсем реално е да очаквам 14-ки като я стегне и направи

аз за твоята си мислех 4е ще 4овъркаш пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

е какво да съм превъртял, Божето е със ЦРХ Б16А1 :) съвсем реално е да очаквам 14-ки като я стегне и направи

трудна работа, те под 16 трудно падат ... но не и невъзможно :rolleyes:между другото каква е разликата между В16А1 и В16А2?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ми тя в момента е под 16:00 а е в доста лошо състояние ..ми емо какво да ти кажа точно в момента няма начин как да я спра ... по простата причина ,че ми трябва кола .. а за 14-ки ще трябва бая да поработя но което нестава с пари става с повечко пари а и както е тръгнало пари за ремонт 6те има в наи добрия случеи средата на другия месец До тогава ще я таркалям така ... а иначе астрата ми има много добър старт :lol:поздрави

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

И аз направих наскоро една много яка гонка . Civic Д14А4 срещу BMW 318 /предпоследните , до 2005г/.3 дръпвания .... първото не се брои щото беше импровизирано - там победих с много :D ... 2рото - пича тръгна доста преди мен , даже нямах време да вдигна обороти и ме дръпна . 3то и най-добро -> пак тръгна преди мен , но този път го очаквах и макар колата преднина която направи преди да реагирам го настигнах и минах :D ... кефа е неописуем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги друпнах се с една алфа 155 2.0 16V 150 коня беше някаде направих ме 3 гонки и трите гонки му взимах старта с една кола и малко но след 3-та ме настигаше и ме би тия алфи след 3-та им идва силата добре върви карах я после върви си добре само че е тромава на старт иначе варви доволно ако си бях с рексчето нямаше да е така но уви вече го продадох

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

вчера разбих още една голфова мечта ДА ПОБЕДИ НЯКОГА ХОНДА на едно светофарче на излизане от софия момчето го гледам се заяда викам си накажи го тоя и да мирясва с тази коруба имах малко пререкания с жената докато светеше червено ама като светна зеленото и тя млъкна то просто освен да се наслаждаваш на такова разбиване друго не остава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Бравос колега,и аз така вчера един пасатор с ЧЕРНИ стопове и РК регистрация между Долни Дъбник и Плевен,ма на 200 явно спря да ме различава в далечината ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колеги привет пак от мен пиша ви за да ви кажа рче мисля да се опитам да се сгоня с една алфа 33 16V PERNAMENT4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

кара я един военен на мен все ми варви на гонки с военни но както и да е та този военен я кара разбрах че тия алфи били към 130 коня аз лично сам се возил в нея беше я взел един мой приятел пак военен да се вози с нея те тия воените понякога си сменяват колите да ви кажа малко е куца до 3000обл но след 3000 се развърта яко тая алфа наказа вече и то с много една хонда Д15Б2 също и една като мойта Д16А6 само че тя беше с малко изтрадал двигател карал сам зад него един път съвсем случайно на път за работа се засякахме по настъпих го и тоя я натисна яко почна да се отдалечава от мен а аз също я понастъпих тогава мойтар оня ден той и моя приятел бяха заедно в едно кафе и аз ги засякох почнахме да си говорим и съвсем на шага той ми предложи гонка и аз се съгласих вия на какво мнение сте колеги ще имам ли шанс с него той би една като мойта но двг-я и не беше добър а моя пее споделете ще страдам ли от него много :cool:За самата алфа не знам много дали има някакви подобрения по двигателя иначе на външен вид не е лоша със спортно окачване е и с готини ляти джанти а също и е с филтър k&N ако някой знае нещо повече за тая машина нека сподели :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е все пак тая алфа пада от рекса на един друг приятел който си купи црх но той е 150 коня а аз сам доста по малко коне пишетер споделете мнение но не ме жалете споделте реално имам ли шанс някакъв :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Е все пак тая алфа пада от рекса на един друг приятел който си купи црх но той е 150 коня а аз сам доста по малко коне пишетер споделете мнение но не ме жалете споделте реално имам ли шанс някакъв :cool:

Ако няма да слагате пари, да не ти пука. Отиваш даваш всичко от себеси и от машината пък каквото сабя покаже. Най-важното е да не те е страх да загубиш :cool: УСПЕХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Е така е ,няма да залагаме пари поне не е ставало дума зареждам 100 октана пък да става квот ще става ще пиша как е минало :cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Ако алфата е след 90-та год. може да е 130к.с. но е рядък мотор.Бе според мен работите са на кантар,все пак алфите са си резачки,бе слгай 100 октана,една опаковка октанбуустър и тряа да го изцепиш,Хондата е по-лека мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега алфата е 93 или 94 там някаде е иварви яко но мисля че поне ще му взема старта тая алфа е куца до кум 3000-3500 оборото но след тях се развърта яко абе ще видиме все пак бих един италианец беше браво 1.8 16V дано се справа и с тая алфа но със сигурност алфата варви повечко от бравото ще пиша гонката е за сега в събота вечерта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

ще му взема старта тая алфа е куца до кум 3000-3500 оборото но след тях се развърта яко

Той човека сигурно на 2000 оборота ще тръгне :) Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги здравейте сгонихме се с тая алфа би ме признавам си но доста я измьчих правихме 3 старта абе взимах му старта и на трите дрьбки но след това много бьрзо ме настигаше еба ти алфата бега яко не я усещаше добре този и трьгваша с буксаж и за това се забавяше на старта имаше 10-на човека на друбката имаше и един с един голф GT след стартовете с алфата оня с голфа поиска да се дрьбне с мен той си мислеше че като ме би алфата ще ме бие и той дьржеше се с голямо пренебрежение кьм алфата и се мислеше за сигурен победител но уви тоя не знае6е 4е доста голфове сум наказал 2 друбки напражо го сцепих абе като 4е ли имаше някакув проблем в скоростите нещто не му влизаше втора бих го яко но алфата ме сцепи да е***ба и боксера яко се орли :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Колеги здравейте сгонихме се с тая алфа би ме признавам си но доста я измьчих правихме 3 старта абе взимах му старта и на трите дрьбки но след това много бьрзо ме настигаше еба ти алфата бега яко не я усещаше добре този и трьгваша с буксаж и за това се забавяше на старта имаше 10-на човека на друбката имаше и един с един голф GT след стартовете с алфата оня с голфа поиска да се дрьбне с мен той си мислеше че като ме би алфата ще ме бие и той дьржеше се с голямо пренебрежение кьм алфата и се мислеше за сигурен победител но уви тоя не знае6е 4е доста голфове сум наказал 2 друбки напражо го сцепих абе като 4е ли имаше някакув проблем в скоростите нещто не му влизаше втора бих го яко но алфата ме сцепи да е***ба и боксера яко се орли :(

С много ли те бие и на каква дистанция сте се пускали колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

еми с алфата на около 450м някаде сьщото беше и с голфа еми би ме някаде с около кола и нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

а твита колца колко коня е :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

110 koня е колицата ми Д16А6 доста добре си варви кефи ме двигателя е в отлично сьстояние на 127хил.км но тая алфа си показа класа :huh:а твойта колега кви коне е доста коли си наказал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

ГТ голфовете колко коня са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

ГТ голфовете колко коня са?

Ако питаш за ГТ 1.8 си е 90к.с.,разликата от обикновения е че е с 4 диска и по-къси скорости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Да и аз така знам , че тия голфове са 90 коня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Да и аз така знам , че тия голфове са 90 коня :beer:

И вървят почти колкото суифт 1.0

Да и аз така знам , че тия голфове са 90 коня :D

И вървят почти колкото суифт 1.0,до 100 де
:beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...