Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest slus4o

И аз имам известни съмнения относно клипа - 0-100 км ги прави за около 6,5 с.

Щом е Интегра (180кс 0-100 около 7с.) е нормално пък камоли с ТУРБО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

интегра не интегра без значение ЗВЯР :cool: то това направо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Първо, нещото е БЕЗ турбо.второ, 0-100 за 6.х е доста добре и е нормално за пипнато Б18ама айде да не го избиваме на оффтопик :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

хора как мислите ако се сборя с бмв 2000 куб 150 коня имам ли шансове защото като го карам ми се струва че ще бъде наказано пп. не съм се сгонил още защото приятеля ми току що го купи това го пишя за да няма ами сгонисе пък ще видиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xakera

колеги да използвам темата и да ви кажа че и аз се сгоних ;) с един сиат ибиза 2.0 115 коня каза че е момчето след гонката ;) стана слу4айно на един сфетофар парви коли бяхме и тои взе да форсирва нещо и на мен колко ми трябва :lol: бяха двама в сиата а ние бяхме четери човека в хондата,беше кратка гонка парва- втора и ибизата изостана, на пъва му дрънах малко почти бяхме на равно но втория зъб си каза думата ;) и пъя сварши,пича изкаше пак ама нямах време за глупости и бях с хора в колата!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

поздравления колега много е готино да наказваш АААААААА :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xakera

много е готино да наказваш АААААААА :lol: голям кеф е ;) аз често ги наказвам доста гонки съм правил, на скоро с едно бмв 318i незнам колко коня беше ама стана за смях ;) с него в движение се драпнах ме от втора този пат двама на двама бяхме и го сцепих направо ;) тез хора като видят хонда и откачат нещо все изкат да се дърпат ;) а забравих да кажа че и много голфове сам наказвал тез gti сигурно са 115 коня ама им правя голям ластик! колеги няма да се давате здраво стъпка и това е ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

голям кеф е :lol: аз често ги наказвам доста гонки съм правил,

бмв 318i незнам колко коня и много голфове сам наказвал тез gti 115 коня

Човече, ти ако си с малкия V-tec и без да се напъваш тряя да ги лапаш тия хуни

с т'ва 8,7 можше да пребориш доста колици поразрови се из нета им да скиваш времената

 

Към колегата dragorip ако БМВ-то е 520 имаш малки шансове, но при 320 забрави!!!

1.3 16V (75 Hp)....................1343..........75.........11.3

1.5 VEi (90 Hp).....................1493..........90.........10.1

1.5 i 16V (90 Hp)..................1493..........90...........9.7

1.6 i 16V (125 Hp)................1590.........125...........8.7

1.6 VTi 16V (160 Hp)............1595.........160...........7.3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

и все пак интосиазма преди всичко докато още неможе да го кара аз да го накажа пък после ще видим дано 4x4то да помогне и тези данни които си дал аз съм 1.6 115hp пълна инжекция 16v.А и колата му е 320и извън темата някаде четох из форума за спортен филтър какво представлява какъв трябва да си взема какво печеля от него и колко пари струва

Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xakera

и все пак интосиазма преди всичко

докато още неможе да го кара аз да го накажа пък после ще видим

дано 4x4то да помогне и тези данни които си дал аз съм 1.6 115hp пълна инжекция 16v.

А и колата му е 320

 

 

 

колега нема сташно ще го напукаш това 320,. 150 коня няма шанс ;) аз ги пръскам с мойта кошница тез bmw-бутилка минерална вода ;);) до 150 коня нямат шанс :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

колега нема сташно ще го напукаш това 320,. 150 коня няма шанс ;) аз ги пръскам с мойта кошница тез bmw-бутилка минерална вода ;);) до 150 коня нямат шанс :lol:

Братле, ти си 970кг/125кс а той 115кс и над 1,2 т единствено ще го спаси 4х4, според

мен ще сте наравно на 1-ва даже и тогава леко ще те дръпне а след това ластик ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

ПРИ първия удобен случей ще ви кажа какво е станало ама няма да е тази седмица а за филтъра какво ще ме посаветвате

Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

хора как мислите ако се сборя с бмв 2000 куб 150 коня имам ли шансове защото като го карам ми се струва че ще бъде наказано пп. не съм се сгонил още защото приятеля ми току що го купи това го пишя за да няма ами сгонисе пък ще видиш

Не вярвам. Един приятел има 318is, демек 16волта и едвам, едвам го дърпам и то с много малко на втора, иначе старта даже той леко ми го взима.....Иначе по бул.България едно паджеро за малко да ме бие, чак се бях уплашил. ама се оказа, че било 3.5, 24 волта-230коня. А оня ми се хили после и вика "добре ли е?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

нещо не е както трябва.... 318 си е по-бавна от д16а8 на црх.... е36 320 същоа колкото до шътъл срещу 320 или 520..... слусчо го каза.Драго, 4х4-то ти дава страхотен старт, но те спъва по-натам, така че каквото и да правиш, ако не им вземеш старта ще има проблем :afro:За филтъра ще те посъветвам да направиш нещо като моя интейк, или поне сложи конусния филтър зад акумулатора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xakera

Не вярвам. Един приятел има 318is, демек 16волта и едвам, едвам го дърпам и то с много малко на втора, иначе старта даже той леко ми го взима.....Иначе по бул.България едно паджеро за малко да ме бие, чак се бях уплашил. ама се оказа, че било 3.5, 24 волта-230коня. А оня ми се хили после и вика "добре ли е?"нещо наистина не е както триябва!!! че тез 318 ис аз ги пукам с мойта барака :afro: на 318is-140 коня му дават от 0-100 за 10,2 сек, такаче без проблем триябва да я биеш както правя аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

само да си купя моторетката (естествено ХОНДА) събирам пари за филтърче ама жената да не разбира че ще има :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колеги здравейте като стана дума за бмв аз сам се дьрпал с 1.6 compact и го наказах доста добре беше добро на вид но на старт ме дрьпна малко но после го размазах с 2-3 коли карам 4г 1.6 16V 110коня дьрпал сам се и с GTI 16V голф 3 но ме би с малко но го дьржах доста време и бях почти пльтно зад него накойи се да искарам дрьгата си машина CRX 1.6 133 коня е тогава правихме 3 старта пьрвия го бих с малко втория ме би не трьгнах добре и ме би с кола и половина някаде 3 го бих на старт трьгнахме заедно но после го бих така че хондата показа че е номер 1 и е вярно особено за голфаджиите че като видят някоя хонда гледат само газ да дават и да се гонят с хонделите но доста хляб трябва да изедат :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

но доста хляб трябва да изедат ;)

;) имам Г2 16в, хайде да се уговорим за едина гонка, че ме гони глад за хляб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

от колко часа е сбирката и каде че имам идване до софия може и аз да отскоча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
:D еееее дърто куче си, погледни в Общи Дискусии :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

нямат проблеми батка може някои ден да ги тестваме колите колко коня ти е машината и сори за думите които казах за голфовете добри машини са а за дрьпката нямаш проблем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

нямат проблеми батка може някои ден да ги тестваме колите колко коня ти е машината и сори за думите които казах за голфовете добри машини са а за дрьпката нямаш проблем :D

тук ще става интересно давайте та да разберем кое е ПО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

нямат проблеми батка може някои ден да ги тестваме колите колко коня ти е машината и сори за думите които казах за голфовете добри машини са а за дрьпката нямаш проблем ;)

Не съм от София и затова няма как да дойда на сбирка ;) Иначе голфчето е 139кс /1100 кг с колектор 4-2-1 и поосвободена генерация (май фи55) и както се казва по туниг-форума - "пълен тунинг" (с други думи спортен филтър) ;)Живот и здраве, ако се засечем някой ден ще се премерим, пък после и по някоя биричка може да изпием ;) Между другото, не съм някой "рацер" и съм се пускал само 4-5 пъти, от които два пъти с хонди ;) Едната беше 2006-та Акорд, чисто новичък (на 15к км.) 150кс/vtec (май е 1.8) и един сивик 91-ва, 120 кончета (поне собственика толкова каза, сток е колата, почти де) Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Вчера на една изоставена самолетна писта край Разград си организирахме малка гонка в която участва и колегата lz2lps(може да се каже, че му беше кръщене в подобен вид начинание, ако не се лъжа :P ) Та на пистата имаше Mazda 626 2.0 127ps, VW Corado G60, VW Golf GTI 137/140ps, VW Jeta 115ps, Opel Calibra 150ps, Fiat Punto 1.2 16V 80ps, един нов фен на марката с Civic 4G D15B2, колегата lz2lps с неговото купе и моя милост и една камара зяпачи ;) По принцип организацията беше за доста повече участници, но предвид неблагоприятните климатични условия от предния ден се бяхме отказали, но нали невалеше стана по-инцидентно. Та регламента беше всеки срещу всеки. За Cаlibra-тa и Corado-то няма смисъл да ви казвам, че ни опушиха всички. По- интересно бе в ниския клас. Маздата ни нагъна всички лично мен с малко повече от кола, lz2lps успя да ми вземе едната дръпка, но си признавам, че колата му върви повече просто му прябват повече стартове. А всички останали бяха сломени от "отбор" CIVIC. За мен най-голямо удоволствие ми достави GTI-ката от 5 старта неможа да ми вземе нито един при това на импровизирания финал бях с доста повече напред от една кола, дори смяната на двама шофера не помогна :D:);) За жалост в бързината сме забравили камерата, но имам видео материял от една от предните гончици. ;) Мога да ви кажа само, че беше мноу ЯКУ и при първа възможност от страна на времето ще замирише отново на феродо и каучук :)

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Ам и аз да се похваля, той вече колегата NCN ме спомена, но тоя GTI така го отнесе, че не знам пича как не се сломи психически. Последната гонка за деня беше моя Civic и Golf GTI (136hp май). На финала бях почти с кола по-напред, при условие че съединителя ми е в много лошо състояние (защо ли се питам аз :) ) и общо взето не мога да използвам втора много, щото като превключа от 1 --> 2 оборотите въобще не падат ами си стоят на 7000 и естествено прекъсвача ми включва и не мога да направя много освен да я помъча малко така на 2-ра и веднага трета, пък и както каза колегата NCN това ми беше един вид бойно кръщене в такива състезания.П.С. Колегата NCN пропусна да каже какъв карък излязох. Така се бях навил да участвам, но като отидохме на пистата реших да направя един старт пробно и уцелих някаква ши... тухла в неразчистената част на пистата и сцепих предна лява гума и се наложи да сложа резервната (точно тая за дето си мислите --> гумата за колело :) ) и се бях паркирал отстрани да гледам. Благодарения на другия Хондаджия, който ми даде неговата гума (с доста по различни грайфери от моето Toyo и доста поизтъркана) направих доста стартове и мога да ви кажа, че беше голям кеф. Тъй като забравих да му благодаря дано да чете --> имам да го черпя много. А и NCN да не скромничи --> неговата Хондичка варви като фурия, включи ли 3-та няма спиране ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

браво колега аз преди 3 дни имах едно импровизирано сустезание от движение прибирам се от работа от София и вече за пут кум моя град Елин Пелин ме натиска няканкув голф беше яко наточен споилери джанти манти ремус гьрнета мрежички и всички шукарии карах с около 110км/h викам си я да го видя тоя голф колко варви от 5 направо на 3 и яко гас гледам на огледалото голфа почва да изостава да началото на града го бих с около 5-6 коли по моя преценка някаде намалям вече в града а оня се изсилил яко подминава ме и сигурно си е умрял на мька бях с civica си 1.6 16v спирам в нас почивам си и след около 3 часа излизам до автомивката да си измия колата и познаите кои виждам су6тия голф наточения и гледам какво пише на долния десен ьгьл на задницата GTI 16V и не повярвах на очите си предполагам че е обикновен gti ако беше 16v май нямаше да имам шансове и така това от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

по-вероятно е да не е можел да кара :) все-пак разликата е доста голяма ... то тия гти16в и аз много обичам да ги правя на точки ,но като се появи някой дето кара и виждам зор ;) ... просто и аз имам приятели със големи моторетки дето не им е идвало на ъкъла да бучнат 3-та със 100 и аз като го направя и ме питат "какво правиш" и гледат странно , а скоростната ми е доста къса ... ако тоя се е състезавал на 4-та или 5-та нищо чудно да го свиеш в точка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Вчера на една изоставена самолетна писта край Разград си организирахме малка гонка в която участва и колегата lz2lps(може да се каже, че му беше кръщене в подобен вид начинание, ако не се лъжа ;) ) Та на пистата имаше Mazda 626 2.0 127ps, VW Corado G60, VW Golf GTI 137/140ps, VW Jeta 115ps, Opel Calibra 150ps, Fiat Punto 1.2 16V 80ps, един нов фен на марката с Civic 4G D15B2, колегата lz2lps с неговото купе и моя милост и една камара зяпачи :)

Добре де, ти раздаде характеристиките на всички други марки само не и на вашите... имаше ли някоя VTI-ка или поне малкия V-TEC? Аззз знам, че Calibra пада много лошо от малък V-TEC па камоли от голям на 5ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Вчера на една изоставена самолетна писта край Разград си организирахме малка гонка в която участва и колегата lz2lps(може да се каже, че му беше кръщене в подобен вид начинание, ако не се лъжа ;) ) Та на пистата имаше Mazda 626 2.0 127ps, VW Corado G60, VW Golf GTI 137/140ps, VW Jeta 115ps, Opel Calibra 150ps, Fiat Punto 1.2 16V 80ps, един нов фен на марката с Civic 4G D15B2, колегата lz2lps с неговото купе и моя милост и една камара зяпачи :)

Добре де, ти раздаде характеристиките на всички други марки само не и на вашите... имаше ли някоя VTI-ка или поне малкия V-TEC? Аззз знам, че Calibra пада много лошо от малък V-TEC па камоли от голям на 5ген.
Ми те нашите си ги пише в профилите :)lz2lps-D15B7 1493 105 SOHCАз-D14A1 1396 90 SOHC DualCarb Civic Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колеги искам да си изкажа голямата си радост снощи се сгоних 2 пъти и в двата случая излезнах краен победител много се кефя и двете бяха по време на движение 1 беше с голф 2 незнам какъв беше но имаше вид а другата гонка беше с бмв 318 и двете гонки бяха случайни и карачите не ги познавах абе тия хора като видят хонда и откачат само гледат да ти се перчат егати и хората :thumbs1::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

...не им е идвало на ъкъла да бучнат 3-та със 100 и аз като го направя и ме питат "какво правиш" и гледат странно , а скоростната ми е доста къса ... ако тоя се е състезавал на 4-та или 5-та нищо чудно да го свиеш в точка ...

Ае стига бе, аз ли съм луд или............аз на 100км съм още на 2-ра, 3-та си я ма4кам доста докъм 150-160 некъде. На 400м излизам винаги на 3-та?????Просто ми е 4удно що да е толкова къса твойта кутия? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

...не им е идвало на ъкъла да бучнат 3-та със 100 и аз като го направя и ме питат "какво правиш" и гледат странно , а скоростната ми е доста къса ... ако тоя се е състезавал на 4-та или 5-та нищо чудно да го свиеш в точка ...

На 400м излизам винаги на 3-та?????
:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

няма нищо "късо" в наще скорости.... единствено ВТИ са със къси скорости :hondarulez:

иначе по темата за калибрите 150к.с...... заеби читава такава калибра да падне от малък втек. Д16З6 няма шансове. Аз с такава потдържана и леко пипана калибра вървя пред нея половината писта и след това ме дърпа 1 кола, а д16з6 я бия. Вярно е че много от тези, калибри не вървят, но попаднете ли на читава, само нещо двувалово или двудалово с втек има шанс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

...не им е идвало на ъкъла да бучнат 3-та със 100 и аз като го направя и ме питат "какво правиш" и гледат странно , а скоростната ми е доста къса ... ако тоя се е състезавал на 4-та или 5-та нищо чудно да го свиеш в точка ...

Ае стига бе, аз ли съм луд или............аз на 100км съм още на 2-ра, 3-та си я ма4кам доста докъм 150-160 некъде. На 400м излизам винаги на 3-та?????Просто ми е 4удно що да е толкова къса твойта кутия? :hondarulez:
само ми кажи до колко можеш на 2-ра? аз мога 96 и се включва прекъсвача, после 3-та е до към 140 даже и толкова няма ... то затова и моята кола по документи е 10.5 до 100 , защото трябва за 4км/ч да вкараш 3-та ...все-пак ми е интересно колко може твоята на 2-ра че не вкарваш 3-та на 100 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Зна4и при рязко тръгване и форс до ламарината :hondarulez: на максимум 105км ми бие прекъсва4а!

ина4е при плавно набиране се е слу4вало ад я издухам о6те малко докъм 110км.

Така нека от4етем факта 4е съм с 15"! т.е. може километража да ме полсъгва малко :thumbs1:

Мойта също фабри4но и дават 10.5 от 0-100, ма да се ......... еди къде си.Прави ги за по-малко!!!

Относно 3-та ненормално дълга е мойта помпам сия кога ме ядоса до 150-160 и 4ак тогава бие прекъсва4а, а кутията си ми е S20 (ама само външно), въпреки 4е съм коментирал с Омбре и и каза 4е няма кво да е барано по нея!

 

П.С.

В бързината един бърз въпрос D15B2 stock vs D15Z1 stock?

След като полу4а няколко компетентни мнения по този въпрос, ще имам обяснения на някои неща! :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Зна4и при рязко тръгване и форс до ламарината :D на максимум 105км ми бие прекъсва4а!

ина4е при плавно набиране се е слу4вало ад я издухам о6те малко докъм 110км.

Така нека от4етем факта 4е съм с 15"! т.е. може километража да ме полсъгва малко :D

Мойта също фабри4но и дават 10.5 от 0-100, ма да се ......... еди къде си.Прави ги за по-малко!!!

Относно 3-та ненормално дълга е мойта помпам сия кога ме ядоса до 150-160 и 4ак тогава бие прекъсва4а, а кутията си ми е S20 (ама само външно), въпреки 4е съм коментирал с Омбре и и каза 4е няма кво да е барано по нея!

 

П.С.

В бързината един бърз въпрос D15B2 stock vs D15Z1 stock?

След като полу4а няколко компетентни мнения по този въпрос, ще имам обяснения на някои неща! :P

D15B2 те мачка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

 

Зна4и при рязко тръгване и форс до ламарината :D на максимум 105км ми бие прекъсва4а!

ина4е при плавно набиране се е слу4вало ад я издухам о6те малко докъм 110км.

Така нека от4етем факта 4е съм с 15"! т.е. може километража да ме полсъгва малко :D

Мойта също фабри4но и дават 10.5 от 0-100, ма да се ......... еди къде си.Прави ги за по-малко!!!

Относно 3-та ненормално дълга е мойта помпам сия кога ме ядоса до 150-160 и 4ак тогава бие прекъсва4а, а кутията си ми е S20 (ама само външно), въпреки 4е съм коментирал с Омбре и и каза 4е няма кво да е барано по нея!

 

П.С.

В бързината един бърз въпрос D15B2 stock vs D15Z1 stock?

След като полу4а няколко компетентни мнения по този въпрос, ще имам обяснения на някои неща! :P

D15B2 те мачка ;)

 

Зна4и Тино, много ти благодаря за отговора!

Зна4и да разбирам на 100% 4е "сток" б2 яко ма4ка З1?

 

Ще из4акам още няколко мнения по въпроса!

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen
Зна4и да разбирам на 100% 4е "сток" б2 яко ма4ка З1?

 

 

Чак пък яко - сток 15B2 0-100 - 9,7s

Щом Z1 е 10,5 няма да е голяма разликата, но определено залагам на D15B2!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

За да не о...рам темата с мой въпроси!1.Извинения към автора!2.Ще пусна нова тема с този въпрос!!!!!

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...