Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Аз преди месец се пуснах с едно Клио 2.0 кубика 170 коня май- незнам и аз с точност. Сложи ми половин кола. Прелюд 2.3 е мойта

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди месец се пуснах с едно Клио 2.0 кубика 170 коня май- незнам и аз с точност. Сложи ми половин кола. Прелюд 2.3 е мойта

Половин кола , защото пича още не можеше да си кара колата, току що я беше взел.Сега се е научил да стартира и онзи ден и аз видях доста зор с него. Рендето си върви доста за стокова количка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък и ти да видиш зор с него :lol: Незнам тази неделя ако е хубаво времето може да дойда и ако пича е там да направим сверка този път с колко ще ме удере

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...стартове с Браво 1.9 жтд 105 +чип за друго не разбрах 3 коли ми се видя на огледалото го бих.Алфа 147 120кс. голяма разлика.Бавареца 320-ката 150+ пак се пускахме първия път паднах калник втория път равни.Алфа 145 2.0 КВ 150+ първия път 2 коли,втория почти 3 ми направи.Трябваше и с други да се пусна,но паднаха от Бравото и ми отказаха пестихме гориво :lol:...П.П Роман се пуска с последните 2 коли нека да каже какво стана :lol:

Натупах ги и двете. Те казват, че ги бия с малко. Аз пък ги виждах в огледалото за задно виждане. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро представяне на прелюда срещу еклипс-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко на светофара на младежкия хълм,голф 4-ка и БМВ се точат да се дърпат.Застанах до тях в крайна дясна лента и стартирах и аз,немските возила бяха наказани и то сериозно.Не разбрах с какви мотори бяха,но в огледалата видях че БМВ-то(Е36) би голфа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм...преди малко паднах от Голф 2 КР - 1.8 16в 140 коня + колектор и генерация (скоростите му май са си фабрично къси) с около кола - кола и половина! :) Също така паднах от Голф 3 АБФ с един калник! :D В моя защита ще кажа, че иам 40кила баскаса в багажника и никакви гуми! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен браво изкефих се как стоя мъжката срещу напомпания Кр и АБФ- фа браво :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с какъв мотор го постигна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво става тука,няк'ва позасилена Хонда няма ли да изкарате Уест коуст :)?????????? от 45 дена не ми е палена колата,айде нещо конкурентно,че да има смисъл напомпиме още малко Бубито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ма караш са да слизам да паля кошмара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с какъв мотор го постигна ;)

D16A9 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:6a936cf0ей тука голяма битка водех до днес.И на двамата колите бяха не настроени.Единия като пипне малко и айде пак на чертата.Резултата се редуваше.Днес и 2ма нямахме проблеми и колите си вървяха колкото си могат на този етап.Уното е 1.3турбо на около 1бар., изкормено.Горе долу 800кг.Хондата х22а настроена е до толкова, че да не прекъсва вече.1300кг и аз 120кг.след 100 вземам да дърпам.Терена е леко нагорнище до кам 100 после леко надолнище до 150 и до170 равно.Не се пускаме на 400м защото не измерено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен браво изкефих се как стоя мъжката срещу напомпания Кр и АБФ- фа браво :lol:

И все пак хондата е доста по-напомпана, но начешахме добре крастата :lol:

П.С:CIVICwarrior понатам може пак да направим някой старт, като олекотиш и с новите гуми :D

Редактирано от sixteenventiler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво става тука,няк'ва позасилена Хонда няма ли да изкарате Уест коуст :lol:?????????? от 45 дена не ми е палена колата,айде нещо конкурентно,че да има смисъл напомпиме още малко Бубито.

Вади я и заставай до бургаската Астра, че големи сеири настанаха с тия двата клипа :lol:http://vbox7.com/play:1029dcc1http://vbox7.com/play:78592c2c

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: този на къде се е разбързал така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен браво изкефих се как стоя мъжката срещу напомпания Кр и АБФ- фа браво :)

И все пак хондата е доста по-напомпана, но начешахме добре крастата :)

П.С:CIVICwarrior понатам може пак да направим някой старт, като олекотиш и с новите гуми :)

 

Няма проблеми, и аз искам да се пробваме пак :) А иначе колата ми върви повече, но аз още не мога да я карам добре! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена се дръпнах със едно приятелче с астра 1.8 ГСИ 125 + чип+ прави тръби до края :) + спортни валове На първия старт бях със 17ки и само на 1ва вървяхме наравно :lol::) :) после ме дръпна :) поизнервих се сложих набързо 14ките на рекса и аи пак :D :D :P направихме 3 гонки и на 3те - 1 и 2 съм пред него на 3та вече ме настига и съм му до вратата ама повече неможе :D:P мисля че не е зле за стокова хонда :P има и клип но ще го кача като ми го пратят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен браво изкефих се как стоя мъжката срещу напомпания Кр и АБФ- фа браво :(

И все пак хондата е доста по-напомпана, но начешахме добре крастата :(

П.С:CIVICwarrior понатам може пак да направим някой старт, като олекотиш и с новите гуми :D

 

Охо Сами фен ми ако искаш края на седмицата тъкмо да докараме оная голф 2ка кадето ти казах за нея да се пробате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

west bam без да се заяждам питам .. ти пускал ли си се някога защото гледам че пишеш наи много в темата един път не съм видал да пишеш аз се пуснах с някои .Темата е сгоних се наи-накрая (А не гледах гонки наи накрая) (не се заяждам просто го констатирам. (защото и тук липсва модератор) . :(

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пускал съм се доста пъти качвал съм се с хондата така и с Е30та ми на Бухово на пистата непиша по простата причина, че колата ми е с двигател Д15Б7 и нямам победи на речем над Ц20хе, а да пиша както оня ден нарпавих старт с 3ка тди 90 коня и, че я бих една кола не варви тук гледам има силни коли и просто ми е неудобно да пиша, че се бягам с такива слаби коли просто хондта в повечето случаи си я изпозвам за евридейка а Е30та за щуротия незнам защо така ме напрадна колега но карай айде мир :( само да вметна със старата си хонда правих доста стартове докато не я скапах преди 4 години тогава не се спирах виж малко по в началото на темата да те просветля аз :(

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече не говоря за това прочети последните 10 мнение твои ( какво общо имат със сгоних се наи накрая само това ВИЗИРАМ .)Нали се борим за по добър форум !?!?

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако съм направил някоя грешка но даже в момента и ти спамиш можеше да ми го кажеш да речем на лични но както и да е дай да не спамим повече изяснихме се :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снищи на Варненските гонки св пуснах с хонда д14 90коня същата като моята само дето тя беше без катализатор а аз със колектор от з6 и джамата имахме интаке с конусен филтър.На летещ старт до 3 ми беше сложил кола и малко .Наистина ли тоя катализатор толкоз спъва работата ?????????останах леко изненадан честно казано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се с АУДИ С4 2004-6 година 4.2 осмак 340 коня 4х4 бих го с около 4-ри дължини скоро и клипче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...браво за Аудито интересно ми дали се е оправдавал,че си по лек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:1aac01ea ето го клипчето (не са могли да го обърнат и качеството не е от наи добрите за нощно клипче)не съм чул за теглото нищо да казват (само слуховете че съм бил с 210 коня мотор ) ;):P;):):Pмалко е преувеличено за 5-те коли около 4 бяхаhttp://vbox7.com/play:acbf7420http://vbox7.com/play:a79bd062това е от снощи Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

направо ги разбиваш!Охоо ти и ланч контрол ли имаш ;)и аз искам такова нещо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си аз на трета с 3000 об.мин по едно нагорнище,в колата сме трима човека с общо тегло 260 кг и по едно време едно пижо 206 1.9 дизел 90 к.с започва да надува турбината и да ме изпреварва и аз газ до ламарината ,ама ме изяде все едно съм спрял голяма работа е тази френската революция да знаете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка нютон метрите си казват тежката дума в нанагорното както и турбото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Значи Пламен се е мотал из Ресен като гледам, а уж щеше да идва да се гоним на Междене !!! Пламка, напразно те чаках ама ти си предпочел по расовите коли !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми направих 1000 км разработка след мини ремонта и направих първата гонка. С на един колега аудито - 80 б4 2.0 115 коня. Разликата нз колко е била, далече ми се виждаше като погледнах назад.Тия дни чакам едно Пижо 406 купе 136 коня, да видя на него колко ще му сложа

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама се пускай с коли дето вървят. С такива параходи какво ще разбереш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rulemaker - teror1sta е прав. Това Ауди прави 0-100 за 11.8 секунди, което е по-бавно от стокова Д13ка, щеше да е странно ако не го беше бил. Пежото е малко по-добре - до 100 прави за 10.4, би трябвало пак да го биеш но там ще зависи от колата и шофьора...Пробвал ли си старт с купе като твоето, но малък втек?

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Няма с кой. Има един пич със седан д16з9 ама не иска да ги пускаме.Малкия втек не ми се струва вървежен, ако не е барнат сериозно.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък Ауди 80 и Пижо 406 са вървежни ?? :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Няма с кой. Има един пич със седан д16з9 ама не иска да ги пускаме.Малкия втек не ми се струва вървежен, ако не е барнат сериозно.

Ако идваш към Пловдив някой ден, пиши ми да ги замерим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...