Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Колеги аз съм с хонда сивик 1.6 125кн. Колата ми няма никви модове освен филтър.Относно бравото наистина върви прилично а с едни спортни валове става доста прилично.ОТ личен опит знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега значи аз съм бил да знаеш:)))

Колега да не беше тъмно зелен акорд купе:D

1-во ТЕРОРИСТ на НС2010 си мои няма как аз се заяждам с сичко,дже някои път като гледам някои хиликоптер си се пускам с него-без значение дали знае или не.2-ро правя евала на пича с жълто-белия сивик с ОВ.......рег. Номер, с който си играхме по бул.Христо Ботев,надявам се че оспя да възира на милицията. :P И на колегата с мисля че беше прелюд(несъм сигорен) с номер СМ....... с които си играхме от раслкона на елин пелин до хотел плиска,колега сори ама бях с крив шенкел и нямаше как да се настъпвам повече от 120-130км.3-то искам някои сивик да замеря моита пУшка.

да колега точно тъмно зелен акорд. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кво им на фиатчетата бре :blush: Я тука на жената бегачката 1200 кубика как се цеди.Трябва да снимам някои по добър старт. http://vbox7.com/play:94f84c97С какви камъни ще ме мятате да се пазя :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега значи аз съм бил да знаеш:tooth:))

Колега да не беше тъмно зелен акорд купе;)

1-во ТЕРОРИСТ на НС2010 си мои няма как аз се заяждам с сичко,дже някои път като гледам някои хиликоптер си се пускам с него-без значение дали знае или не.2-ро правя евала на пича с жълто-белия сивик с ОВ.......рег. Номер, с който си играхме по бул.Христо Ботев,надявам се че оспя да възира на милицията. :D И на колегата с мисля че беше прелюд(несъм сигорен) с номер СМ....... с които си играхме от раслкона на елин пелин до хотел плиска,колега сори ама бях с крив шенкел и нямаше как да се настъпвам повече от 120-130км.3-то искам някои сивик да замеря моита пУшка.

да колега точно тъмно зелен акорд. :D
Добре си покарах ме другият път повече. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Скоро си направихме със един познат приятелско замерване на варелите : Той-Браво 1.8 ГТ 16В 115коня -без катализатор +спортно гърне.Аз -1.4 16В 90+ - хедъри,генерация на 50мм+интейкРезултата: Дръпна ме само с един калник,като видимо когато той превключваше скорост аз все още цедях до 7500RPM и го настигах.

Колега,то тия бравота им има нещо-не вървят :P Един френд имаше 1,6 105к.с. пред ми блока има задънена улица и сме ги мерили на късо,че нали съм с англочанка и треа и той да има шанс :lol: 3 пъти-само първия паднах,че бях на газ :D .сериозен съм :angry: правата е към 150 метра макс.мерили сме ги и на пътя и пак губи.лоша работа са тия италиански....макарони :P:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кво им на фиатчетата бре :P Я тука на жената бегачката 1200 кубика как се цеди.Трябва да снимам някои по добър старт. http://vbox7.com/play:94f84c97С какви камъни ще ме мятате да се пазя :angry:

Това Punto Sporting ли е? Доста добре се развърта до 100... 10.2 секунди не е никак лошо постижение за 1.2 атмосферка - на 318is-ките им трябва толкова :D:lol: Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.2 16 винтила,спортинг ,стоково .Точно такова БМВ в гратско съм го дразнил яко :D ,с тоя бръмбар .ПО принцип и нагоре до към 140 се набира така,ама на това клипче не съм го газил .Пък и жената кат разбере че съм и дразнил колата :lol: се сърди :lol: .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тия браво, 1.6 16в е наи силно само на 1и2-ра после мре,по силно е и от 1.8гт 115.Но пак нямат особени шансове,на моито френдче беше с спортни валове,коли до 150кн. неможеха да го гонят камоли да го минат. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DROGI, гледам си направил 50 мнения затова спри да пълниш темата със ШИТ! Като харесваш Фиат ,форума е друг!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя Drogi ми прилича на някой философ 16г. чул не до чул.Теро я се пуснете с твойта 1.5котва ама заложете колите.Според мен като му направиш половин писта преднина ще опъне ръчната и ще побегне като малко дете. :) Направете му ограничение 100 поста да почета още за тунинга на коли с клапи и без.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя Drogi ми прилича на някой философ 16г. чул не до чул.Теро я се пуснете с твойта 1.5котва ама заложете колите.Според мен като му направиш половин писта преднина ще опъне ръчната и ще побегне като малко дете. :P Направете му ограничение 100 поста да почета още за тунинга на коли с клапи и без.

Колега 1-во несъм на 16г.2-ро не гоня 50 поста.3-то неми се заяждаи,несъм казал че разбирам от тунинг коли или некви такива неща.Просто съм написал това което знам.И колега аз несъм фен на фиат,даже ги мраза. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя Drogi ми прилича на някой философ 16г. чул не до чул.Теро я се пуснете с твойта 1.5котва ама заложете колите.Според мен като му направиш половин писта преднина ще опъне ръчната и ще побегне като малко дете. ;) Направете му ограничение 100 поста да почета още за тунинга на коли с клапи и без.

Колега 1-во несъм на 16г.2-ро не гоня 50 поста.3-то неми се заяждаи,несъм казал че разбирам от тунинг коли или некви такива неща.Просто съм написал това което знам.И колега аз несъм фен на фиат,даже ги мраза. ;)
1.5котва ????? - бряяяххх с тез котви чи и тунинги и варели - трябва си напраите тема за термините които ползвате , че ние нюбиес не мое въ разбираме. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да повдигнем темата малко днес с едно бмв 320 150 коня (много читаво пича много си го гледа) се пуснахме на една права около 600-700 метра 2 коли му направих... баварката върви много добре аз сам с д15 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега братовчед ми кара баварка компакт 143к.с. и ми се зарича че ще ме остави на старта !!! ще му покажа какво си писъл и ще видим може да го приболи сърцето :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да повдигнем темата малко днес с едно бмв 320 150 коня (много читаво пича много си го гледа) се пуснахме на една права около 600-700 метра 2 коли му направих... баварката върви много добре аз сам с д15 :lol:

Това д15 бая трябва да е пипаноо че на 800м да го оставиш на 2 коли !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
лично аз невиждам защо да не го дръпне !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета и не вярвам на очите си ! Те в опел форума имат подобна тема , там също е смях , ама както съм се смял тука никъде го няма ;) . И да не съм офф - с Хондата от летящ старт минах един самолет , малко дръпна в началото , но после остана един калник зад мен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Иванов, като не ти върви колата не мога да разбера , защо изкарваш хората "лъжци" и т.н. ?? Ти си се смей .... то много хора се смеят на малолитражките ама като ги оставиш по средата на пистата и не им е толкова смешно после ... ;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой, никъде несъм наричал лъжец, аз поне не виждам такова нещо. Върви ми колата и съм доволен от нея (и от 2-те), те ако не вървяха за какво да ги купувам ?! Надявам се да са останали трезвомислещи хора все пак

Редактирано от Иванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама както съм се смял тука никъде го няма ;) . И да не съм офф - с Хондата от летящ старт минах един самолет , малко дръпна в началото , но после остана един калник зад мен .

Явно съм много тъп и съм разбрал погрешно горното ти писани .... Я някой да ми каже какво точно е имал предвид колегата, че има вероятност да не съм само аз дето го разбирам по този начин ...

 

п.п. да ли имаш предвид че си измисля или лъже за мен е все тая

 

п.п.п. Most_Wanted, що реши че е стокова. А и специално това на клипчето е направо мъртвец ......

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично аз невиждам защо да не го дръпне ;)
и все пак стокова д15-ка няма шанс срещу 320 и то на 800м. Дори на старта да дръпне после ще ще изостане стабилно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично аз невиждам защо да не го дръпне ;)
и все пак стокова д15-ка няма шанс срещу 320 и то на 800м. Дори на старта да дръпне после ще ще изостане стабилно.
стига бе колега то тва на клипа му трябва една седмица,за да вдигне 0-100 на 3-та в червено е едва със 130 км/ч а мойта д15-ка 160-165.Не знам защо някой като пише във форума,че се е сгонил повечето първо тръгват с базика напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах пак много ги подценявате д15-ките ;) колко да върви това 6-цилиндрово тежичко бмв ? Явно на доста хора колите им са доста куци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е бавна , ама това BMW е много бавно бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 800 метра можеби но като цяло на 400 си мисля че ще го бие или ако неможе няма разликата да е повече от половин кола .... ;) Иванов: видно е че не си карал много коли освен тези които си писал в инфото си но като гледам щом невярваш че кола 900 кила бие кола 1300кг. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам само тия 800 метра от де ги измислихте както и да е всеки си пише както му е удобно тук може и 500 да са били не сам ги мерил, все си казвам че няма да пиша в тая тема ама и ще спра, че много разбирачи тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No comment

с това трябваше да започнеш още с 1-вия ти пост и да ни го спестиш ...

 

Pep0, колицата ти стоковица ли е ? Защото принципно стокова 1.5-ца с/у читава 320 е малък шанса ;) (тази може да е била куца, нищо не казвам ;) )

 

 

п.п. Ах тиии b7 a ? Тогава нищо странно няма ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро може да се каже, че е сток катализатора е махнат и спортно гърне има и е д15б7 някой може да мислят че е б2 ;) а инак баварката е на авер и по принцип е читава.Не знам какво му е странното при положение че е 300 кила ++ над мен а и 6-така е тромав и разликата не е кой знай каква за това разстояние, мисля че е добре бмв-то на дълго вече ше дръпне най-вероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се пускал със стокова 320-ка, но наскоро се пусках с Е30-ка със сменен двигател 2.0 150коня, олекотена, къса кутия и по пронцип подготвена за дрифт. Разтоянието не съм го мерил но да речем че е било около 800м. До половината вървях на равно с него (разбира се малко зад него, защото не мога да правя добри стартрове) и след това Bmw-то почна да си дърпа лека полека напред. Разбира се не съм със стокава д15-ка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално... е30ката мисля че е по лека от е36 а и щом е олекотена тая... вие сте горе долу едни килограми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей вие тия 2.0 литрови двигатели за нищо ги нямате

не се заблуждавайте колеги това е истината :lol: даже и NSX го има ;)

Публикувано изображение

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей вие тия 2.0 литрови двигатели за нищо ги нямате

не се заблуждавайте колеги това е истината :lol: даже и NSX го има ;)

Публикувано изображение

Това на снимката е М3, което е доста далече от 2 литра. Карал ли си някога Е36, защото много ме съмнява да е по-лесно за управление от NSX?! Много пъти съм ставал свидетел на дрифт в градски условия с Е36, завършил в мантинелата или върху тротоара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално... е30ката мисля че е по лека от е36 а и щом е олекотена тая... вие сте горе долу едни килограми.

Аз съм към 1100кг той е около 1000 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тиквата голямо влияние оказва :lol:

Редактирано от Pep0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се запиша и аз наи карая ;) днеска с 1 бмв пишеше 318ис 4 вати по пътя от Раднево за Стара Загора и крам си аз със 100 и точно тръгвам да си изпреварвам на 5-та :lol: и гледам в огледалото 1 ще ме гази ... и си викам ихууу мои е ;):P застиганах го на следващотото село и наизлизане от селото тои тръгва да натиска аз на 30 метра зад него газ до дупка и виждам тои как настъпва и вече на 150 съм прътно зад него и само помпя педал на газта и неможе да ми дръпне и накрая викам няма да мога да изпреваря заради многото коли в насрещото и пускам педал и гледам как тоя си дарпа и продалжава да ускорява .... бавни бмв-та поне беше пич и си пусна авариините да покаже че не е бил неутрален ;) П.С. само на бмв попадам пфууу ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес натупах на два пъти един мерцедес Е класа от тия дето са към 2003-4 година. Толкоз гадно му стана на човечеца, че чак ме хвана жал :rolleyes: Явно не очакваше да кара в прахоляка на някаква въшка ( шото мойта е въшка пред тоя мерцедес ) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти си му наполовината на килата ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оная вечер е36 купе 2.5 шестак припадна тежко хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)нормално :) (браво) ;) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...