Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

...днес галантно един баварец 645 ми показа,че колкото и да му се пъна съм доста слабичък за него макар,че отначало малко ме подцени,ама Мерцедеса къща с който караха на калъп не можа да се вреди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха .. аз пробвах преди време едно М5 от новите .. отначало човека не беше разбрал че се състезаваме и му направих 4-5 коли , и за тия 4-5 коли успя да ми направи 50-100км/ч разлика докато ме изравни и изпревари :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се дъпрах с едно BMW 3ka от тия старите с кръглите фарове , в началото незнаех колко коня е направи ме смешен :hondarulez: ,даже ми казаха че на старта щял да е удари със задницата ,защото колата му тръгнала на една страна ... после разбрах че имало към 260 коня.. вървеше си :whistle:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес голф 3 гт без задна броня :hondarulez: никакав шанс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се дъпрах с едно BMW 3ka от тия старите с кръглите фарове , в началото незнаех колко коня е направи ме смешен :lol: ,даже ми казаха че на старта щял да е удари със задницата ,защото колата му тръгнала на една страна ... после разбрах че имало към 260 коня.. вървеше си :lol:

О попаднал си на Е30 ка варвяща леки са те и са оси голями нищо общо с Е36 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и заводски нямат такъв мотор ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводски са 4 цил 2.3 мотор м/у 200 и 216 коня 3 двигателя имат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz,чети малко ве брато стига като надрусан си плямпал наизуст.Кажи са къде видя някой да споменава времена от Сливен при положение,че ти даваш данни от Божура и питаш за времена от там.Написах ти в по-горния си пост,че на квалификациите на първи кръг от НШДР за 2008 г. на Божурище с моя ЦРХ 2ген(Б16А1)направих 14,7 време със 159 терминална(колата беше със 4-1 изпускател,сгъстена на 10,6:1;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Werz,чети малко ве брато стига като надрусан си плямпал наизуст.Кажи са къде видя някой да споменава времена от Сливен при положение,че ти даваш данни от Божура и питаш за времена от там.Написах ти в по-горния си пост,че на квалификациите на първи кръг от НШДР за 2008 г. на Божурище с моя ЦРХ 2ген(Б16А1)направих 14,7 време със 159 терминална(колата беше със 4-1 изпускател,сгъстена на 10,6:1;) .

Аз ще наблегна на много чисти коне ..... :) ако не ми хареса ще пръсна азот , а ще мога много :unsure::D .... ще ги прая да хъркат сите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо , каде ще сложиш вълшебното копче , на мястото на климатика ли :dry::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна вечер за хонда на Бояна момчета :D убедителни победи над Golf 4 TDI 190hp na kolelata , saxo VTR 1.6 8v turbo 190hp , opel astra GSI 16v , opel kaddet GSI 16v , Opel Astra 1.9 CDTi 150hp Cosmo :P))) поздрави на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с кво ? D16Z6 ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б18Ц4?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако можеш да кажеш саксото с колко го би на горе,че на клипа се вижда само старта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 160 бях пред него и на 4та ме минава но си мисля че 400-тния метър сме го преминали 3-1 старта за мен и един летящ от втора на който ме би много но е нормално :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, викаш им че е Б16-ка ли :) да им е по-гадно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах вие сте добре. Аз се дърпах с едно Кончерто 1.6. Бяхме равни но беше забавно :)За съжаление едно 520 6-так с 24 клапана ме удари в земята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, викаш им че е Б16-ка ли :) да им е по-гадно

Казвам ВТИ :) и реално е ВТИ :P от там на татък не ме интересуват :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно факта,че сток хонда не може да ме бие-еми намери такава в моя клас.Без да ми вадиш с2000 на двойна цена и НСХ на 4на или някой дарак 900-1000кг със суапнат мотор.Все пак моята кола не е най-бързата,а на всичкото отгоре е и Шкода

Ми тя Шкодата е на 5 пъти по-висока цена от Сивика приятел :), я извади ти шкода за 5-6 хил лева, дето да върви толкова, или дай на някой Сивик 20К за тунинг и мери тогава бюджет/вървеж :):P:DТвоя клас е до 2000сс Турбо нали? Пусни се с Dragi4 :D...Поздрави! Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, викаш им че е Б16-ка ли :) да им е по-гадно

Казвам ВТИ :) и реално е ВТИ :P от там на татък не ме интересуват :D
Така е, така е! Наказвай наред, надявам се до края на годината и аз да съм с ВТИ ама или Б16А или Б16Б

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама , как си говорите .... Б16-ката я набихте , като най-куция мотор :P ЕВАЛАТА "rocnogap" :angry: Знаеш , че сме с тебе щом си на чертата братле ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само ако можеш да кажеш саксото с колко го би на горе,че на клипа се вижда само старта.

Относно факта,че сток хонда не може да ме бие-еми намери такава в моя клас.Без да ми вадиш с2000 на двойна цена и НСХ на 4на или някой дарак 900-1000кг със суапнат мотор.Все пак моята кола не е най-бързата,а на всичкото отгоре е и Шкода

Ми тя Шкодата е на 5 пъти по-висока цена от Сивика приятел :P, я извади ти шкода за 5-6 хил лева, дето да върви толкова, или дай на някой Сивик 20К за тунинг и мери тогава бюджет/вървеж ;) ;) ;)Твоя клас е до 2000сс Турбо нали? Пусни се с Dragi4 ;)...Поздрави!

Ама , как си говорите .... Б16-ката я набихте , като най-куция мотор ;) ЕВАЛАТА "rocnogap" :angry: Знаеш , че сме с тебе щом си на чертата братле ;)

Относно колегата с Тайп Р-сигурен съм ,че ако се качи една вечер на Бояна ше му е адски интересно-само дето препоръчвам след 10.30Относно вторият колега-моята кола е купувана нова-гледал съм и Хондите на тези пари и повярвай ми няма база сравнение.За съжаление не съм с азиатско джуджеподобно телосложение и всичко под Ледженд и Акорд ми е лекинко тесничко и лекинго циганскоТая мишка господар е предизвикван непрекъснато и даже е подплатен със солиден финасов стимул,само дето се скъса да се крие и да дращи по форумите.Иво брат-знаеш,че са съжаление в тежка кола хондовите мотори не са нищо особено ,требе да е нещо дет не мога да влеза в него Редактирано от werz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе отворко тя е ясна работата ........ама аре занапред си спести определения като "леко циганско" ,че абе .....смятай че съм ти теглил една...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, като ти харесва Шкода (Фолксваген) си го карай. Думата "цигански" еми не знам кое ама VW точно често се свързва с тая дума така че не знам за какво се изразяваш така. Относно моторите им в големи коли - виж акорд тайп С 190 коня мисля че ти е достатъчно мощна. Ако си дошъл тука да се "храниш" с нас, няма смисъл просто има цял форум мераклии да те надприказват, за това си чети и давай по-професионални отговори. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета днеска пак имаше старт с Октавията ;) забележете .Атмосферна 1.8 сток хонда с човек в колата vs 2.0 турбо кола с човек на наклона на бояна ЛЕТЯЩ старт ! :) и ми взима 2-3 коли до 180 , след което правим летящ без човек при мен той със самочувстие остави човек при него на прав очастък ... растрел до 4-та предавка при което минаваме покрай тир 2те коли и на 170-80 пускам гаста и той се кефи на надолнището че пак е пред мен :) А старт от място непожела , защото бил доста кладък асфалта и му буксувала колата :) Някой да е чувал ВТИ да не буксува :) 1-1 все пак за вечерта летящ с турбо кола , доволно :)

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има своя гледна точка , не скачайте веднага на хранилката. Нащо момче с Октавията е с кола , която е наблегнато на лукса и удобството вътре , не е типечен спортен автомобил. Да , ТУРБО е ... да с повече литри двигател , това е така :) Да ХОНДАТА на "rocnogap" си е сток 1.8-мичка и с по-малко коне и атмосферка , що годе се движат заедно , което говори добре за СИВИКА и аз му се кефа на макс.... Но Шкодата не е никак лоша кола. Сектата си е ясна , аз също съм болна секта и винаги ще съм за нашата марка :) Нека просто си коментираме , реално и спокойно всичко това и нека си правиме кефа и тестовете , като едни нормални хора с бензин в кръвта :) Колкото повече конкуренция , толко по интересно става :) Само не ми ставайте много кисели , а се дръжте нормално .... и като се видиме да си правиме кефа а не да се гледаме на криво. Винаги ще има победени и победители .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези пък вашите малоумни хамерикански гонки в права линия не мога да ги разбера , на който му е по-добра колата печели.Истината е на писта на завои , там се вижда и колата колко е добра , че не е само двигател , и пилота колко е добър.Поздрави и внимателно

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода бърза няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пък вашите малоумни хамерикански гонки в права линия не мога да ги разбера , на който му е по-добра колата печели.Истината е на писта на завои , там се вижда и колата колко е добра , че не е само двигател , и пилота колко е добър.Поздрави и внимателно

Е са ше избухнат здраво след тва мнение братле...... Тва е вече друга тема , друг тип състезание и т.н :) Нека се придържаме към нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода бърза няма :)

Има бе , ама е с ХОНДА двигател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашия случей просто тестваме acceleration на двата агрегата , а не уменията на шофиорите и здравината на ходовата част на писта и така на татък , просто тестваме ускорение ... колегата са Октавията твърде много взима нещата на вътре което подтиква хората да го закачат още повече :) евала му правя :) само дето неиска старт от място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер за Хонда отбора се заформи :) Но нека бъдем реалисти..едно че е стоск РС-а ами и е 1500кг близо а турбината сигорно е колкото пепелник : :) СИВИКА върви много мъжки,и според мен на 400м ще е победител..за което страшно много се радвам!!! Време беше някои да отсрами марката по София,защото реално бързи хонди тука няма и хората са позабравили как вървеше колата на адаша и т.н,и вече гледат малко с надсмешка на марката...което страшнооооооооооо мнооогоооо ме дразни и си мисля че скоро няма да е такова мнението на хората :) Поздрави и Race for Fun

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес се прибирам от работа карам извънграда гледам един Пасат 2 и едно Ауди 80 правят някакви страни изпълнения ту единия минава отпред ту другия викам си гонка явно нещо правят.Реших да понастъпя да ги застигна то пък тоя с аудито като издуха пасата на завоя намали доста рязко явно нещо сечено си правеха оня пасатора скача на спирачките а аз тъкмо ги застигах бам екстремно спиране ;) ядосах се газ да ги изпреварвам и двамата оня с аудито реши,че и на мен трябва да покаже мощ точно като минах пасата и почнах него излезе кола насреща отстъпих и свих зад него една предавка надолу да съм в обороти и на втория опит оня му изчезна моща почна да изостава ;) ...мислех да си подам ръката през люка със знака за добро пожелание ама реших да съм културен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ли е да караш карера ГТ3 РС и да паднеш от 20 годишма хонда с 2.0 атмосферен мотор :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях аз ,щях да те пребия!,след което щях да запаля ритуално хондата и да направя митинг против тунинга :lol: След което щях да се прибера при барбито си и да и обесня че не съм могъл да вкарам втора,и колата нещо не върви... и утре съм на сервиз да я погледнат...(бъзик ,да не почнете да ме замеряте с камъни :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ли е да караш карера ГТ3 РС и да паднеш от 20 годишма хонда с 2.0 атмосферен мотор :huh:

Спирам и продавам Порша :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това случило ли се е или си праите ташак ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да и не просто сравнявам времена от последни кръг по драг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...