Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Знам ги тея чипове от Калфланд, много са добри и аз карам с такъв  :whistle:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бмвтата нямаше старт това с маслото му изгоря инсталацията , а другия не иска :Д обаче се дърпах на един светофар с а4 2.5 тди куатро . Аз съм с уникални галоши 15ки тръгнахме той тръгна бавно според мен за куатро скочи ми една кола ,1ва 2ра аз си въртя накрая набих трета почнах много да го настигам и на 130 някъде беше с няма и калник пред мен ама трябваше да спираме . Трявба да си купя гуми :Д :Д 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолко ще ми излезне да я направя от 114 к.c  до към 140-150 к.c и дали ще пребе двигателя? До колкото знам, съединител,скоросна,филтър + настройки 1000-1200лв ще ми стигнат?  Незнам вече за кой ли път ми се канят , кара бавно  дава ми път да го изпреварвам и изчаква, изпреварвам го изравнява и ме изпреварва 1-2 пъти така  , след тва ми дава късо за старт. Някви bmw-mercedesi къде са по 160-180 к.c сигурнo и ъпгрейднати, ама ме хваща яд малко щото знам че до 20-30 к.c + разлика ще го мина. Гонил съм се със 170-180 к.c  и ми взима 3-4 коли на къса отсечка. Та някви съвети, ако не ми ce преебе двигателя, не съм състезател ама да здуxам някой съм готов и ги мятам.

Редактирано от Fen8
  • Хаха 3
  • Объркан 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е смешно колеги, сериозно колко пари ще трябва да набия в колата да и вдигна 20-30коня и до колко това ще е лошо за двигателя? 

До колкото съм запознат, знам че това не е много добре за двигателя, ама доста хора ги ъпгрейдват знам ли ако се направи както трябва ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Fen8 написа:

Не е смешно колеги, сериозно колко пари ще трябва да набия в колата да и вдигна 20-30коня и до колко това ще е лошо за двигателя? 

До колкото съм запознат, знам че това не е много добре за двигателя, ама доста хора ги ъпгрейдват знам ли ако се направи както трябва ? 

Във форума има писано колко щеш , по добре си земи друга кола . И все пак под 1500 за да стане добре няма да минеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.11.2019 г. at 22:06, Fen8 написа:

Kолко ще ми излезне да я направя от 114 к.c  до към 140-150 к.c и дали ще пребе двигателя? До колкото знам, съединител,скоросна,филтър + настройки 1000-1200лв ще ми стигнат?  Незнам вече за кой ли път ми се канят , кара бавно  дава ми път да го изпреварвам и изчаква, изпреварвам го изравнява и ме изпреварва 1-2 пъти така  , след тва ми дава късо за старт. Някви bmw-mercedesi къде са по 160-180 к.c сигурнo и ъпгрейднати, ама ме хваща яд малко щото знам че до 20-30 к.c + разлика ще го мина. Гонил съм се със 170-180 к.c  и ми взима 3-4 коли на къса отсечка. Та някви съвети, ако не ми ce преебе двигателя, не съм състезател ама да здуxам някой съм готов и ги мятам.

А заслужава ли си? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време несъм се замервал с никого, но днес ми излезе късмета. 2 старта от място докъм 110/120, форд пума 125 к.с. аз с 1.3-то на килограми сме еднакви, аз бия 😁😁:)😁😁😁😁😁😁😁😆😐😗

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...