Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Това не е ли хонда форум ве кви са тея бе ем ве-та опели трабанти и т.н.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда сивик 1.5 mpfi vs москвич хахаха :Dhttp://www.vbox7.com/play:5b8a06b833хонда 1.5 mpfi vs митсубиши 2.0 136 hphttp://www.vbox7.com/play:33256ce07b утре предстой и една селика! 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи една Алфа 140 и нещо (тия късите) 1.8 дизел с ремус, бучаща... нещо ми се напъна та ме принуди да обърна на бензин и да мина покрай него доста заловещо... :D Ама беше пич... после си намигнахме на светофара и кой от къде е :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vti b16 vs gouf 4 1.8 t (чеп от Madness) - пада с 1-2 коли от б16 и нагоре пада още повече :D

б16  - астра 1.8 гси 145 коня 2-3 коли назад 

б16 - корса ц20хе - 2 коли  за корсата :( (настига ме и ме минава докато пълня 2ра :D

Редактирано от jimi
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d16y7 vs d15z6  с кутия от d16z6 - 2 коли за купето,  след 400м. разтегля още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d14a4 (MPFI) срещу опел инсигния турър с незнаен мотор (принципно са от 110 до 325) на магистрала струма по нагорнището ...от втора до края на втора (7800рпм) го разтеглях бавно, като включих трета всичко приключи за хондата:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d15b2 срещу corsa b - 1.6 gsi (109 hp) - победа за хондата. На 3-та го виждах на задния джам :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правено ли е нещо по тая Б2-ка? Щото такава Корса трябва да те изяде как си трябва... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от Кондофрей :D

Не знам защо никой не пише за Кондофрей,или аз не мога да намеря,имаше доста хонди първенци!!!  :honda:

Публикувано изображение

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ти беше най-доброто време ? 

 

п.п. Малко върти гуми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 

Street-warrioR, така си я взех- вървяща :) Не знам какво и е правено преди това, но съм я сравнявал с други б2-ки и мойта върви по- добре :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам си на магистралата с 4ма + багаж и на 100км/ч настига ме дачия дастер и двама гледаха много лошо към нас  :huh: гръмнах я трета предавка на газ до 7 оборота и 150км/ч и дастера отиде в миналото,а на 4та предавка беше вече в завода в Романия  :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един скромен резултат от днес срещу Опел Вектра 2.0 115 к.с. от 20 до 150 км/ч. 1 кола за комбито икономик с 3 човека и малко багаж,в опела бяха 2-ма.Колата е сток.

Колегата borko30 не писа какво стана с неговата Вектра на гонката?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко забавна гонка с Форд Пума на мокрото - големо въртене и подскачане падна.. :D В крайна сметка, след като зацепихме на 3та, го разтеглих сериозно :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

летящ от 30-160-3 коли за англичанката.пежака е 607 3.0 V6 207 коня сток.от място пада 4-5 коли и на 180 ме подминава.зад нас кара S430-279 коня сток.S класата и тя пада от място 2 коли и след 160 нагоре изчезва  :D V8  ;)  лимузинките припаднаха.вървят само на дългото.от място са тромави
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,де жа ваю.отивам си на раотка и след кцмто,един цитроен ц2 витиес се опитва да надмине една инсигниа.бях се зарекал тея седмици да карам с под 90,уж малко икономия,ма пусти прави отсечки.карах зад тях,карах ма колко да ги издържа.обърнах на бензин и минах покрай 2мата.ония в инсигнията бая ме изгледа и в тва време витиеса го изпревари и него.после намалих леко,да ме понастигне и рязко 3та.помахах му в огледалото и влезнах в ас-град.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден вечерта някви БМВ фарове зад мен, докато си карам из Тракия. Втора и газ -> няма го. След тва гледам - засилил се зад мен, обаче падаме на 20 км/ч заради предстоящото зелено на светофара на пощата.... Той зад мен -> 2-ра от 1500 об/мин, той след мен.... Усещах, че на 3-та щеше да ме разтегне, ама пусти хонди - 5 светофара може да минеш, докато напълниш оборотомера :)  После покрай Триумф посока Форум-а пак от 20 км/ч.... До светофара не ме мина. Но наближаваше и мисля, че точно на смяната ми от 2-ра на 3-та можеше да ми излезе в ляво но ме пусна за да не се потрошим. Евалата на момчето. ОТ светофар до светофар им късам джуките с моя дарак :) :)  Има голям шанс да беше някакъв дизел. С моя късмет само 330-ки, 530-ки и 325-ици дизел ми скачат :)   Ако искат да се фанем и аз с някоя 1,3- йка  а те с някоя М-ка да скачат :)  А аз ако седя в такова БМВ и се гъзарея с вървенето му и някъв уруд с бяло, ръждиво кончерто ми седи отпред и не мога да го настигна/мина....... За скрап!!! Иначе са хубави количките де...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що срещу сеат ибиза купра дизел-160 коня.три старта 2 победи за хондата с много малко,половин кола или нещо от сорта.1вия старт го изтървах и на края на отсечката,около 700метра ми направи малко.навръщане се разбрахме летящ от 30-40.бих го с кола.3тия пак от място ма загрях малко гумите и тръгнахме наравно,като колите вървяха еднакво.към 600тния метър каза,4е вкарал 6та да не е мъчи.там го разтегнах доста.ибизата беше наистина сток.може да се каже,че вървим пълен кантар,само че след 170-180 хондата върви по добре

Редактирано от dufosvti2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На месечната срещата в Сф се замерихме с бмв е36 2.8 до втора вървим кантар на трета ми дърпа около 2-3 коли :D

Това е със стоковата ми кутия от Д15Б2

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека с 136 коньовата вектра дето вдигала 250 изведнъж се отказа да се гоним понеже не искал да ми взима парите :| ,щото нали на брат ми е приятел и му било неудобно!Аз обаче няма да се откажа и ще го карам при всяка наша среща да се състои гонката,за момента го считам за служебна моя победа !Щом се опъва значи го е хванало шубето ,пък на мене ми дойде повече кураж-като се състои гонката ще пиша с колко съм го издухал :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази вечер на Булгара. Сивик японка d16y5+ срещу:

 

1. Някво лупо дизелово,момчето поиска да се дръпнем-кола и половина за хондата

2.сивик д14+ на дупница е била първа в класа си,2 старта,втория ми даде зор-2:0 за икономика

3.Ибиза 1.9 tdi 110 к.с "сток".2 старта,първия бях с човек в колата , 1 кола  ми направи.Втория старт бях сам-половин кола за ибизата.

4.BMW e36 комби 2.5 тдс,до втора го държа на трета половин кола за него.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 мпфи срещу д15з1 с колектор,генерация,кутия и всмукател от з6....10 коли до 200 за д15б2  :D

Редактирано от New-1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 мпфи срещу д15з1 с колектор,генерация,кутия и всмукател от з6....10 коли до 200 за д15б2  :D

и като се събуди кво стана :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

д15б2 мпфи срещу д15з1 с колектор,генерация,кутия и всмукател от з6....10 коли до 200 за д15б2  :D

и като се събуди кво стана :D

 

 

 

Хахахаха и аз тамън това исках да попитам. Щото преди 4 години с мойта VEi d15z1   излизах с ГАЗ  на магистралата за София и някъде  след Пазарджик вече ДОБЛИЖАВАХ 190......  Хахахахаха.  Та ако тия момчета с 15-ките са се дърпали наистина до 200..... Дръпката трябва да е почнала около Петолъчката и да е завършила на Вакарел.....  :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами постът ми беше закачка с моя приятел„Колега„ и тъй като и ти си от Пловдив ако имаш желание ще те повозя на 4та с 200за инфо...неговата д15з1 вдига 220 по гпс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех майна, кога ще се научите като цитирате да не пишете в самия цитат :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато станем грамотни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕС-ката нема ли тунинг бре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
първата ми гонкащастливо изгубени 50 лева

 здравеите колеги от  3-4 месеца карам хонда сивик 5 хеч. D13B2 преди това съм имал форд дизел зимата си почиваше в къщи. рено клио във което само набивах пари за предница през 2-3 месеца накрая торсион смених двигателя испрегна и до тук ми бяха нервите. :)

та да си доидем на темата  онзи ден се пуснах на платена гонка от Враца след пеща до моравица по е79 разстоянието е към 4-5км със волво V40 1.6 105hp 2000г. на залог 50лева

старта беше горе доло добър и за двамата на 1-ва го дръпнах с половин кола някаде на 2-ра продължавах да съм пред него всяка предавка гледах да я сменям на 7000/7500 оборота г/д.

на 3-та скорост леко но продължавах да взимам преднина вече бях със 2 коли пред него иИ както включих 4-върта волвото взе плавно да ме настига г/д се изравнихме и взе да си ускорява пред мен, би ме със 2-3 коли до финала

по хондичката ми нищо не е пипана усвен това чв няма гърнета !!! на края съм заварил ауспох от нинджа 900рр

хондичката ми е 75 коня а волвото 105 но незнам какво стана на 4-та скорост трябваше да задържа до по голями оборота на трета можеби и тогава да вкл 4-та незнам

имам газ с (плочка знам че спъва въздоха маи). при гонката бях на бензин

споделете вашите мнения! :)

 

незнам как да кача снимки

 

Редактирано от slavi_90
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни плочката,сложи дуалкарб с добра настройка и пак пробвай!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...