Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

за да биеш читаво ц20хе,трябва да биеш б16ка.в повечето случаи б16 пада от ц20.едно ц20 се прави с много по малко пари от колкото хонда,затова повечето са понаправени и вси върват доволно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц20-ката си има потенциал направен и варви и в астра, тука в Пелина има една която натупа 2 корси Б уж самолети зависи как е направен двигателя, има правен недоправен и наистина пипнат двигател разлика голяма, не само при опелите но при всички марки коли се прави сглобяването с мисъл и прецизност

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите,ще се замеря с астрата отново след лек ремап.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи от мойто 1.5 паднаха Ауди А3 1.8Т на семисликове и Пасат 5 1.9тди 130кс... (последния мислех че има чип, но се оказа сток..)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoро ще има среща на Дупница и ви предизвиквам и двамата с д15ките и Уориара  и Моша  

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам :D

 

пп.Кога е това скоро?

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не съм на работа съм там да се позабавляваме ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d16z6 срещу saxo vts - от летящ сме заедно на първа и до към средата на втора, после на 3-та ми слага кола и нещо вече. От място нямам много сцепление и си ми слага 1 кола на старта и още 1 нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер не ми върви особено.... паднах от Сеат Ибиза 1.9ТДИ 110+чип (оня вика 160кс била)...  но това защото асфалта беше на стъкло и си останах на място..  :no:

 

Иначе после БМВ 520 и Сивик 5та Д16А паднаха.... пак с 300 зора заради тоя асфалт... чак на 3та ги подминавам.. :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там да... аз вече не карам там, но снощи ми беше на път и се отбих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ходих на околовръстното да замерим с Опел Астра Н 1.9тди 150кс с по-голям кулер и ремап (200кс). Препарира ме с 2-3 коли на няма и 400м :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoро ще има среща на Дупница и ви предизвиквам и двамата с д15ките и Уориара  и Моша  

 

 

 

 

 

 

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=94380&do=findComment&comment=1057404033

Редактирано от fenabg
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер не ми върви особено.... паднах от Сеат Ибиза 1.9ТДИ 110+чип (оня вика 160кс била)...  но това защото асфалта беше на стъкло и си останах на място..  :no:

 

Иначе после БМВ 520 и Сивик 5та Д16А паднаха.... пак с 300 зора заради тоя асфалт... чак на 3та ги подминавам.. :dunno:

за да е 160 коня ибизата трябва да има и хибридно турбо . само с чип дават 16.2-3-4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неезнам... заради шибания асфалт въобще не можах да преценя как върви Ибизата спрямо мойта 16.1-3-4 сек кола... аз дефакто не стартирах.. :/

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера: победа с нитро над Volvo V40 2.0Т 240k.s на колелата от място(2-3 коли) въпреки, че ме избури доволно... С/у астра бертоне 2.0Т с чЕп, 2-3 коли 0-190 и кантар 60-180(това без  нитро)

пс. на 202ра асфалта е ужасен за старт от място....

Редактирано от murdera
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се пусках сьщо с астра бертоне 2.0т 200 от летящ и от място сме кантар до 180 аз сам с прелюд h22a5 с колектор 4-2-1 и генерация на ф60 интейк и K&N филтсрещу а4 1.8т 190 коня от летящ от 70 кантарс ауди а3 с3 210 коня кантар пак от 70 срещу опел кадет gsi 2.0 150 на варел летящ от 70 пак сме кантар

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
https://m.youtube.com/channel/UCj_tdGrA_KE1zYbXT8-Uftg ето и малко гонки :) гонките с бмв 2.8 и с кадета там дето ме бие сьм с генерация на ф45 с катализатор и гьрне с вход на ф 40 :D
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  с бмв  5ца от новите,три хил кубика,битурбо било разбрах на светофара в пловдив....3ма в хондата 2ма в бмвето...беше смолянско...от края на асеновград до мебелна къща в пловдив се разцепихме.върви си танка доволно де,пуснах го пред мен и се лепнах зад него,с леко намаляне на кацемето.през целия път повече от 3-4 коли неможа да ми се изплъзне.после в пловдив се заговорихме на светофара и разбрах,че е битурбо...колко коня е тва

еем паднах де

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тоя с Корсата е същия дето си мисля.. дето имаше Вектра до оня ден и предизвикваше всички над 150кс.... и да го беше бил нямаше да признае.. той е умопомрачен :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора са потресени от хондите :D особено тия със скъпите коли са болни :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И снощи на булгара Хондите пак бяха на върхът на хранителната верига :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  с бмв  5ца от новите,три хил кубика,битурбо било разбрах на светофара в пловдив....3ма в хондата 2ма в бмвето...беше смолянско...от края на асеновград до мебелна къща в пловдив се разцепихме.върви си танка доволно де,пуснах го пред мен и се лепнах зад него,с леко намаляне на кацемето.през целия път повече от 3-4 коли неможа да ми се изплъзне.после в пловдив се заговорихме на светофара и разбрах,че е битурбо...колко коня е тва

еем паднах де

В момента караш моя мотор в твоята кола... с такова Бмв 535d съм се пускал и след 120-130км/ч просто ме разцепваше с ужасно много 5-6 коли... 272 коня е и върви доста доволно 3000куб + би-турбо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да толкова са тези бмвта 272 коня, съседа ми взе такова с чип няма такава мания за вървеж животно е, иначе колегата добра дистанция му е държал със сивика браво 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така от вчера препарирах няколко коли,саксо,нисан,голфу и две хонди,сори, но не съм се интересувал какви са що са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снощи-сивик ЕК d16y5+ срещу:

Вектра А 2.0 115 к.с-кола и половина,2 за сивика.

 

Сивик 5-та купе д15б7-победа за икономика с около кола

.

Вектра А 2.0 150 к.с до втора го държа,на 3-та и 4-та ми прави кола разлика и така вървим до 170-180.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера на Булгарплод/ около 300м/: 

1.Въпросната Корса А С20ХЕ, пред която кола на варел изглежда оборудвана :tooth: , пада 3-4 коли

2.Пунто 1.4 турбо пада с много

3.Мерцедес С-клас 320CDI 4matic след старта се отказа :rolleyes:

4. Няква Ибиза ТДИ пада с много

тая твойта х22-ка много ги мачка видях и аз как припадаха вчера, а тоя сеат леон където се пусна с него къв беше, щото и той си припадна май :Д

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

  с бмв  5ца от новите,три хил кубика,битурбо било разбрах на светофара в пловдив....3ма в хондата 2ма в бмвето...беше смолянско...от края на асеновград до мебелна къща в пловдив се разцепихме.върви си танка доволно де,пуснах го пред мен и се лепнах зад него,с леко намаляне на кацемето.през целия път повече от 3-4 коли неможа да ми се изплъзне.после в пловдив се заговорихме на светофара и разбрах,че е битурбо...колко коня е тва

еем паднах де

В момента караш моя мотор в твоята кола... с такова Бмв 535d съм се пускал и след 120-130км/ч просто ме разцепваше с ужасно много 5-6 коли... 272 коня е и върви доста доволно 3000куб + би-турбо

 

да ,направи ми впечатление,че от 120 нагоре много тръгва.там ми се изплъзваше.тогава разбрах,че е сила,но ми се щеше да разбера къв мотор е и карах след него до пловдив....от как ти сложих мотора единствено съм променил по колата тва,че съм с по леки капли -6 кила.накефи ме как върви де.бахти кораба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

  с бмв  5ца от новите,три хил кубика,битурбо било разбрах на светофара в пловдив....3ма в хондата 2ма в бмвето...беше смолянско...от края на асеновград до мебелна къща в пловдив се разцепихме.върви си танка доволно де,пуснах го пред мен и се лепнах зад него,с леко намаляне на кацемето.през целия път повече от 3-4 коли неможа да ми се изплъзне.после в пловдив се заговорихме на светофара и разбрах,че е битурбо...колко коня е тва

еем паднах де

В момента караш моя мотор в твоята кола... с такова Бмв 535d съм се пускал и след 120-130км/ч просто ме разцепваше с ужасно много 5-6 коли... 272 коня е и върви доста доволно 3000куб + би-турбо

 

да ,направи ми впечатление,че от 120 нагоре много тръгва.там ми се изплъзваше.тогава разбрах,че е сила,но ми се щеше да разбера къв мотор е и карах след него до пловдив....от как ти сложих мотора единствено съм променил по колата тва,че съм с по леки капли -6 кила.накефи ме как върви де.бахти кораба

 

 Този мотор при мен си беше с ф60 и 4-1 колектор и джанти косей рацинг мн леки....И вървеше далеч повече от б16а2 :) Все пак е на около 100хил километра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори са офа но ми дайте инфо освен на месечната кога се събирате на Булгара да минем с едни приятели с асматиците, може и на лично да ми се отговори ако има желаещи да го направят :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-често във вторник.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно към колко часа, дали ще има нещо този петък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта към 9ч. то постоянно има хора вечер........

 

 

 

пп.Дано не ни се скарат админите :D

пп.пп. Не можеш да получаваш ЛС да си знаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15z1 vsГолф 3,1.9 тди според момчето е към 140кс.На 400м ме бие с кола и полвина.Голф 4 пак 1.9 пак сащите коне- на 400м наравно.Опел тигра 1.4 90 кс.- уж пилена, правена,много вървяла- пада с 2 коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди S6 2.2 турбо много пипнато 1996-а -570 коня и 872 нютона срещу CL 63 AMG 2002-а 6.2 в8 ,445коня и 730 нютона-стандартна кола. Летящ старт от 180- няма никакъв шанс,пада с много от аудито,гледам го,че спира да ускорява на около 290 а аудито има 318 максимална по GPS. Летящ старт от 220-същата работа,само дето още повече го боли...

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се обърка за Мерцедеса, от тази година CL63 няма, нито пък с такива коне. От 2002-та до 2006-та са CL55 AMG V8 kompressor 500 hp.

Редактирано от nosferatu666

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...