Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Супер :) Това с каква кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето един клип от днеска сгоних се малко със себе си : https://www.youtube.com/watch?v=dxDyURKCPKcПП:Коментирам малко и поздравявам BMW-джиите и им казвам малко горчиви истини.ПП2: МОШ , дай ми и на мен макЛо от тея "бръзи" БМВ-та. Стига само на Калин :DПП3:Да не съм офф топик : Разни гонки по светофарите със БМВ-та, след уличен стрийт рейсинг до като се прибирам .Много грозен разстрел им причинявам... 

 

Тва много спряло бе  :| С него ли скачаш на М-ки ? Щото те вървят и след 120.

Редактирано от nosferatu666
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля най-накрая да дойда до София, че да ви кУсАм супер бързите бумери...... до 2.8 кубатура

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някога имаш път към София, пиши да замерим.... аз съм с д15 пълна игла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз ще се включа с Mini Me-Type R  :lol:  :lol:  :lol:

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прелюд 2.2 ВТИ 200 коня със сменена изпускателна система и някой други незначителни подобрения.

За съжаление позорно паднах и трите пъти от Леон Купра 1.8 турбо- 180 коня с чип. На първа и втора стоя до него и включи ли Леона трета и оттам вече каквото и да правя-шанс никакъв... Иначе прелюда е 7.2 до сто.То се и очакваше да падна де,ама чак пък с толкова много... :|

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за вярване направен Н22... да пада от тоя леон - да не би да те е послъгал за конете му с т`ва турбо?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами не,колата е на приятел,даже и кода на мотора знам,понеже наскоро му сменявах една бобина,че беше изгоряла. Има само чип колата. Иначе и аз имам леон с такъв мотор,но не мисля,че върви повече от прелюда ми-моя леон е без чип. Според мен,този чип му качва поне 45 коня,може би и повече... Ако мога да правя някаква аналогия между моя леон и този на моя авер,то ясно се усеща включването на турбото още при 1500 оборота,докато моя тръгва на 2000 да върви,оттам нататък е ясно... Да поясня отново-колата стокова си е 180 коня,след чипа не вярвам да е по-малко от 220-225-поне така се усеща.

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напълно в реда на нещата е протекла гонката :) Нормално е нагоре турбото да тегли повече все пак е и 210-220кс тоя Леон... А стоков такъв Прелюд не е страшна сила :)

 

П.П. Рядко се вижда в тая тема някой да напише "паднах от еди какво си" - евала :)

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбо с чипс не е за подценяване, особено ако заводски не е надута много и турбото не е много малко.....може да се качат доооста кончета от един максимално агресивен ремап....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше давай М-ката да застава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом леона е 180 коня и бие прелюда...с много значи нещата не са добре :) илие 210-20 коня . :tongue1: :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alfa 1.9 jtd. Излиза по-късно от един завой и просто го изпреварвам. Възпали се леко шофьорчето на "бързата" кола. До края на следващата права прави опити за начесване на егото си, но несполучливи. На третия завой вече нямаше фарове в огледалата..Jazz L13 :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко газ давах аз с/у  bmw 120d 1.8 бар ремап 60-180 1;1, на лек баир кола за него,на равно 1 за мен  :tongue1:

Редактирано от murdera
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани моабети големи ,па на Дупница един дизел е46  леко  ги приземи 

 

 

Тва много спряло бе  :| С него ли скачаш на М-ки ? Щото те вървят и след 120.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един клип от днеска сгоних се малко със себе си : https://www.youtube.com/watch?v=dxDyURKCPKcПП:Коментирам малко и поздравявам BMW-джиите и им казвам малко горчиви истини.ПП2: МОШ , дай ми и на мен макЛо от тея "бръзи" БМВ-та. Стига само на Калин :DПП3:Да не съм офф топик : Разни гонки по светофарите със БМВ-та, след уличен стрийт рейсинг до като се прибирам .Много грозен разстрел им причинявам... 

Без коментар ха ха ха колегата май бмвта сънува сигурно вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От днес преди няколко часа. Сивик 5та с б16а1 ц4 вал, дросел 62мм сгъстяване около 12 срещу Алфа Ромео 156. На старта ми изскочи напред и до 140 леко ме разтяга нататък, май към 2 коли стана до към 140. Предполагам, ако сложа хубави гуми и тръгнем заедно, може би ще съм до него.

Някаква черна алфа с червена или оранжева лепенка отстрани на вратите, ако някой има представа.

Шофера изглеждаше свестен, вдигаше палци като се разминахме.

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин , дизел? SPRINT AUTO ли пишеше на лепенката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без нитро, бмв-то е без катализатор и с КН филтър..... засилва се довлно след 100, от място нямаше смисъл да караме  :whistle:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин , дизел? SPRINT AUTO ли пишеше на лепенката?

Може и нещо такова да беше. Залепена по диагонал на вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гонка от преди две вечери срещу пасат 3 2.0 115 коня аз бях с акорд 5ген ф18а3 момчето беше много надъхано.Първият старт две или три коли за мене, после ми обясни, че колата му вървяла след 100 :D  пробвахме летящ от 60 положението беше същото до към 160 и ставаше по зле за него.

Редактирано от pantany
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонка от преди две вечери срещу пасат 3 2.0 115 коня аз бях с акорд 5ген ф18а3 момчето беше много надъхано.Първият старт две или три коли за мене, после ми обясни, че колата му вървяла след 100 :D  пробвахме летящ от 60 положението беше същото до към 160 и ставаше по зле за него.

Абсолютно нормално,тоя мотор не върви и е с 8 клапана. Правен е да е ЗДРАВ а не да върви здраво. Изобщо не знам за какво сте се пускали...  :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че тоя 2.0 115 коня ще върви от 160 нагоре  :biggrin: Трябваше такъв летящ, 160 на 5та  :tooth:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Гонка от преди две вечери срещу пасат 3 2.0 115 коня аз бях с акорд 5ген ф18а3 момчето беше много надъхано.Първият старт две или три коли за мене, после ми обясни, че колата му вървяла след 100 :D  пробвахме летящ от 60 положението беше същото до към 160 и ставаше по зле за него.

Абсолютно нормално,тоя мотор не върви и е с 8 клапана. Правен е да е ЗДРАВ а не да върви здраво. Изобщо не знам за какво сте се пускали...  :|

 

както казах момчето беше много надъхано и ми обясняваше за някакви скорости от 240км/ч с този пасат и на мен ми стана интересно ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bmw x5 от новите на път за плевен има една много яка отсечка по хемус,на 210 му пуснах мигач.и 2мата с мадамата се опулиха да видат ква е таз кола дето иска път и бръмчи толкова.

2дни по рано 4ерна вектра в тракия-салата.видя,че карам бързо и бръмча и се нареди.на 2рия светофар беше зад мен и там си остана.сиг е бил с ц20,щот понавървяваше.после по асеновградско няква вектра от новите с надпис gts ли нещо такова с една жълта буквичка,реши да не ми дава път,щото няма да мога да го изпревара.малко по късно си промени решението

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав,това е най важното!!!!!Ще направиш нова и още по-бърза Хонда,Кириле!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното,е че си жив и здрав-какво точно се случи мамка му?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един реши ,че трябва да кара в лява лента на празен път .  И за да не го блъсна избрах варианта с завъртането и канавката около 60-70 метра се въртях  и после буквално влязох в канавката .

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че си жив,на колата и е...........и м...........а ,ще жземеш по леко купе и ще си още по бърз двигателя нали е здрав?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко-астра гси 2.0 150 коня сгъстена доста ме бие с около кола от летящ старт от 40 до 190 км/ч.уж колата ми првавена правена само всмукател и вал дето нямам пък ко стана....двг-то ми е д16з6,някой ако има подобен опит нека да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,0 >1,6 ама от малкото 1,6 е повече....От Б серия 1,6,особено в Астра е пълна трагедия и хич не е повече.Нормално е да те бие,имаш предимство само едни 100-тина кг,ако не е опразнена астрата,даже май няма и толква.Иначе ce20-то е сила в Корса или Тигра

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...