Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

STI има ли някакви модове или е сток? Хондата на какво налягане е по време на гонката?

Редактирано от kalin_gk
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И двете  на клипа са 380-400 коня. 12 секундни  средно високи. БУУст 0.9 бара сток мотор .

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като го каза и аз не мога да пускам теми там.....уж съм модератор :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така си мислиш :D Аз затова не модерирам, поне да знам, че като има нещо, най-вероятно нямам права за него :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да пускам тема във спорт и тунинг и във технически а нямам наказания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ "ве " аз чаках 1-2-3-4-5... дни .. викам неможе да е така неможе да има такива ...........

Две хонди на стълбичката и още поне 2-3 участваха и нито 1 дума ...пробвах да пусна тема немога ...!-:Форума прецакан за пореден път. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic D15b2 sedan vs civic 1.7 cc 101hp ...3 коли преднина за дизела и до 190 км съм 3 коли пред негоcivic D15b2 sedan vs audi 80 combi 2.0E 115 hp ...до 190, 3 коли за сивика

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D16z6 срещу врачанско mini me 4gen hatch - повече от кола за d16D16z6 срещу mini me на Моша - на 3-та му изкачам половин кола напред

Редактирано от honda_lv
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята колежка и се развали колата и беше взела на баща и ..луда е- https://www.youtube.com/watch?v=jBM2Choh0ls

 

тук е разминавам на 190 някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Вектрата не се хвали щото оня беше забравил да си изключи тракшън контрола!  :laughing1:  :bow:

 

Да не съм напълно офф: Сивик д15 на обикновена газ срещу Пежо 205 кабрио 1.6 103кс на бензин ама на 3 цилиндъра = Пежото пада, като е с човек повече, после Хондата пада, като е с човек повече... големо шоу беше  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не не, на втория рън го изключи :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Снощи бях наказан (една кола и нещо на 400 метра) от едно саксо VTs 1.6 118 к.с.,моята кола е седан с D16Z6 мотор с модове(маховик, чип, кутия,дросел и др.).Саксото  уж сток само с филтър,аз няма да се оправдавам че съм нямал гуми масло бензин и т.н.Ако някой има опит с такова саксо нека сподели че ми стана интересно как върви тая сапунерка,било то на лични или в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или колата ти невърви или сакосото не е сТок :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММММ да сигурно е второто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заигравка с Г55 амг от тези по новичките навръщане от смокиня ;) пречка ми се само не се дърпа . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи 2 дръпки срещу Алфа 147 - 1.6 i 16V (105 Hp)

аз съм Ег3 Дуал Карб и вал

първа гонка момчето каза, че проспало старта до 120 му направих над 2 коли

втора гонка момчето неможало да вкара 2-ра и се октаза

2-0 за Хондето :)

Редактирано от 626
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се заиграх с някакво Хюндй купе. На светофара му викам "ай" . И той "ай, ама мойта е малка". Викам "мойта пък не знам каква е"   хахахахаха. Опънах го още на първа една кола и като включих 2-ра се отказа...... Колко да е малък бе? 1,4 има ли?  1.6 ги знам, че са куци, ама все пак.... купе срещу 4 врат дзвер....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз със стоков д16з9 с калпави гуми срещу 2.0 хюндай купе не помня имаше ли той генерация нещо до края на 2-ра предавка го водя на 3 към края ме взема с една  две коли

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат 1.6/115 и 2.0/139 май. Дърпал съм се и с двата мотора, 1.6 им е много спрял, но 2-ката си върви.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за 2ка, хич не върви...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз със стоков д16з9 с калпави гуми срещу 2.0 хюндай купе не помня имаше ли той генерация нещо до края на 2-ра предавка го водя на 3 към края ме взема с една  две коли

Ще извиняваш, но си имал някакъв проблем, или гумите са ти били повече от зле.  Не е лошо хОй - дайчето, но никак не върви добре.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе... И аз съм се возил на една 2-ка. Тогава беше запазенка. Хареса ми как върви, но ми беше едно от първите качвания за по-дълго в малко по-мощна кола. Момчето говореше, че ги бил пробвал... Баварки работи.... Но завалийката не може да кара (поне според мен и става въпрос за настъпване на точното място по точния начин без излишни бели косми по главата). И аз така от опит знам, че 1,6 им е направо спряло. Даже са по-тежки от мен - 1,2 т. ме дават по документи :) Те са май към 1,3 - 1,4 т. Помня, че с моя дзвер съм опулвал един с 2.0, после ми се оправдаваше, че не била у ред... Как не ги е срам да се оправдават така бе. Горе-Долу разбирам като каже преди тва: Бе не ми влизат някой път предавките; Нямам много бенз; ... ама да ми се обяснява, че имал масло за смяна или ролки или нещо, което му е за смяна от 2 години например :) :) :)  Още повече, че не би трябвало да виждам този гняв в очите им след тва, щом са знаели, че не са у ред и са настъпвали ей така за ташака :)  Аз  в такива гонки съм ухилен до ушите след това и поздравявам отсрещния за вървежа на колата му :)  Плюс това какви гонки са това? :)   Цедиш една или две предавки.... светофар до светофар.... Просто се Check-ваме лекинко :) Безаварийна колеги!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d14+ хеч срещу е34 2.5 tds ... два пъти се пуснахме на 400м, 2 коли за хондата :D После като му казах, че е 90 коня не вярва :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах на 1 светофар до 1 ситроен С5 от новите/не разбрах какъв е мотора/.Тръгнах малко по късно от него/ към 2 коли преднина за него/ - неможах да го стигна до 120 ... за повече нямаше място..  Аз съм с ненастроено д15 мини ми с убит изпускател от д15б2. - Трагедия .. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jazz L13A срещу HYUNDAI SANTA FE (нямат съпоставими мотори, всичко е горе-долу по две като мощност) - направо го пукнах навсякъде ! :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не предполагах,че БМВ 316 компакт са толкова спрели :dunno: сложих му един тир,на два пъти......... :bye:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не предполагах,че БМВ 316 компакт са толкова спрели :dunno: сложих му един тир,на два пъти......... :bye:

те всички са спрели :whistle: аз немога да набарам някое по-бързичко да го ступам последно на един светофар бях зад едно 318ис  и няма и 3 метра след като потегли лчв мигач и ... гледах го до другия светофар че се мъчеше нещо беше на около 5-6 коли само изостанал : :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тия БМВ-та за нищо ги нямате ха ха

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само БМВ-та............ :lol:  :lol:  :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 325 нагоре тръгват доволно.има кубици,нютони и коне.има тук там някой компакт с хубаво турбо,които прават изненади

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тях ще ги оставим на kalin_gk  :D  :D  :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...