Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Под 16 секунди е колега 100 процента,а и тука говорим от движение:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бе тва не беше истинска гонка бе :) Беше само цялата 2ра и това е. Аз с мойта безкрайна 3та щях да приключа играта. Имаше и трафик :) Иначе на Кондофрей, читава 5ца ВТИ си ме би как си треа (даде 15.66) :) А пък една друга ВТИ-ка даде 16.5.... така че не се знае човек, на каква кола ще попадне... :)

 

П.П. Скоро слагам къса кутия и тогава вече доста хора ще изреват  :plane:

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то нали В-серия няма ниски как така заедно  си вървите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To пък д15 така тегли в ниските та e чудо направо :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ВТИ даде 15.66 на Кондофрей защото е моднато! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Комара ВТИ в 6-та хеч даде 15.0 миналата година. Не беше моднато, защото си беше с обд2 компютъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сток вти 6ца, колко мислиш,че върви ?

Моята повече от 245-250 неще,би трябвало да е стокова.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А на Комара ВТИ в 6-та хеч даде 15.0 миналата година. Не беше моднато, защото си беше с обд2 компютъра.

 

Да бе, наслушали сме се на тия приказки :)

 

 

Тая вечер, най-накрая си намерих почти стоково Саксо ВТС (само с генерация уж), и както очаквах, след 2ра си го подминах стабилно :)

 

Фиат Пунто ХГТ (1.8 140кс+) също си падна със стандартната кола и половина...

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d16y5+ срещу S класа модел 1998-2005,не видях отзад емблемите,тръгнахме от легнал полицай.До края на 2-ра го държах от там нататък 2-3 коли ми направи

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на Комара ВТИ в 6-та хеч даде 15.0 миналата година. Не беше моднато, защото си беше с обд2 компютъра.

Ако не е , значи карам егати стоковата D - совалка. При сток VTI преди фейслифт и фейслифт (с обд2) нямам падане от място при също стоковото ми 1,6 от -до, от 5-6 опита.

Без да е пипнато нещо няма как.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не беше сток - с генерация на 55 и конусен филтър, без ремап. Без интериор - 15.0, с интериор 15.2-15.3 ( времена на Кондофрей ). Цялата истина е, че беше просто една читава б16-ка и комара я караше правилно :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И беше сгъстена с 6 десети...

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, ок, вие знаете по - добре, а не аз, който му свалих главата ;) Все тая Д>Б ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И беше сгъстена с 6 десети...

да беше сгъстена на ужас мерихме и степента (със Сисо и Бобката) от 10.2 на 10.6 доста ще да е тръгнала от това...

П.П. Справка рибата 5та хеч с б16а2 когато беше атмосверна може да го питате какви времена даваше колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво спорите сега като не разбирате, б16 е тъп мотор и не върви, ти трябва добре да го знаеш Марми със спрелия ти рекс :D

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не съм казал, че Д серията е по-добра от Б, ако прочетете поне 1 от темите в които участвам, ще видите че винаги съм твърдял обратното. А 16ките ше си ги мерим на пистата :)

@fir3 - за да качи 4 десети степента главата е дялната с 4 десети - а кажи ми ти това вятър ли е или шлайф?

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно бмв 525д реши че се гоним днес на един светофар, а аз имах натоварен двигател в багажника.... И все пак като върнах 4-3 и изкочих с 3 коли напред и всичко приключи :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък унижих доста коли и шофьори,но ме мързи да ги помня :lol:  :lol:  :lol:

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А сток вти 6ца, колко мислиш,че върви ?

Моята повече от 245-250 неще,би трябвало да е стокова.

 

 

 

Какво е това извънземно стоково Vti, което върви с 250... :no:  :confused: и как разбра, че това е скоростта, при положение, че скоростомера ти е до 220...?  Аз имам седан - BA16a2, "сток" и по каталог го дават: "Top Speed 133.6 mph OR 215 km/h."

И да не съм :offtopic:-  Вчера настигам някаква Октавия комби, която се движеше с около 120km/h, но като я наближих и дадох мигач, драйвъра нещо се амбицира и увеличи. Изпревари няколко коли и пак намали.....после заради трафика го изгубих напред, но предвид темпото с което карах пак го настигнах и изпреварих. Но човека караше супер странно - на еднакъв участък  с 80, с 130....не можах да схвана защо...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

километража е до 230 ;) незнам на твоито Вти защо е  до 220 . ;) Може и затова да вдига по малко :music: :music: :music::plane:  Сток вти 5 ген в добро здраве по километраж минава последната чертичка (230),реално незнам колко са :).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

километража е до 230 ;) незнам на твоито Вти защо е  до 220 . ;) Може и затова да вдига по малко :music: :music: :music::plane:  Сток вти 5 ген в добро здраве по километраж минава последната чертичка (230),реално незнам колко са :).

 

Грешката е вярна, просто забравих за деленията след последните цифри...така че и моето до 230 :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се състояха няколко старта между мен и колегата МОШ (д15 миними с изпускател и степен над 11)като резултата от 1-2 по-читави старта, на разстояние от 300м, е межу 1 калник и 1 кола за колегата, като на 3та почвам да го застигам, но няма място... :/ По време на последната гонка угаснах за бензин, та явно съм карал на изпарения...

 

За жалост имаше доста трафик, изпуснати скорости, прекъсвачи и т.н., пък и само 300м, та с колегата ще мерим пак някой път, живот и здраве :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клип няма ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се състояха няколко старта между мен и колегата МОШ (д15 миними с изпускател и степен над 11)като резултата от 1-2 по-читави старта, на разстояние от 300м, е межу 1 калник и 1 кола за колегата, като на 3та почвам да го застигам, но няма място... :/ По време на последната гонка угаснах за бензин, та явно съм карал на изпарения...

 

За жалост имаше доста трафик, изпуснати скорости, прекъсвачи и т.н., пък и само 300м, та с колегата ще мерим пак някой път, живот и здраве :)

Каква е другата кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето последния старт

На едната Хонда и свърши бензина а другата не можа да вкара 2-ра!!!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надъхан маняк с Бмв е46 320д и гаджето си реши да се лепне за задната броня на хондата, може дупките да са му били интересни :D на 100 3та и 4та и от 2 фара в огледалото стана един :D Между другото , ще се радвам на Сливен ако има колеги с хонди да замерим мини-ме-та-та да свирим коя как върви, ако колата ми е здрава ще я закарам на сливен да дам някой 15ка :P :P :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към колегата със CRX-а който имаше проблем със скоростите и не можа да участва пълноценно в замерването!!!

Колега видях,че засне няколко клипа със Street-warrioR,ако е възможно да качиш некое клипче,че аз имам само този!!!

Редактирано от МОШ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ники

Ето един калник :D

Ето една кола  :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая отсечка нещо не ме кефи,късичка ви идва.не чувам да вкарва някой 4та.колите ви от тез клипове вървят кантарско....на колегата мош суапа явно се е получил

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къса е,най-много 3-та до средата и идва завоя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в завоя цепиш цялата 3та и слагаш 4та :DНекво ауди а3 180коня (на дино) тди по един баир тормозих малко ас :D не знам колко вървят ама не може да избяга от 1.5 атмосверна бензинка по нагорнище :D 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера:уговорена гонка с опел вектра 2.5 бензин 170 к.с. от летящ го взимам го с 3-4 коли и  от 160 до 190 стои зад мен на това разстояние.след известно време както си карам извън града зад мен се лепи един пасат 4 комби и ме изпревари в едни дупки,после на хубав пътен участък и реших да го преслушам изпреварвам го бавно но славно с 180+.стана ми интересно с какъв двигател е и отбих и спрях пича  и го питам с какъв мотор е колата и той ми вика 2.8  V6 193 к.с.,ама бил на газ и затова съм го бил порязал :))))))))))

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сгоних, ама да напиша...вчера по Цариградско ме застигна 1 БМВ и започна да напряга - компаК беше, черно, явно имаше тунинг и се позасилваше, но някак не исках да правим гонки със 140-160 между колите...искаше ми се да спрем да полафим ама се разминахме, като слязох на 4км.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...