Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

На път за асеновград,бяло бмв з3ли беше,от новите.на 160 почна да ми пречи ,не вярваше че някой му пуска ляв мигач.дали не ме остави.с къв двигател са тез по новите з 3ки

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми бая версии имат от 120 кс. до М-серията 340 кс.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах с Joskata Комарчето наше, кола и половина две, между Рекса ми и ВТИ-ката му в моя полза.

Редактирано от fakel4e
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi s8 5.2 V10     летящ от 100 нагоре с CRX-a  и колегата " enigma"  в колата по баир нагоре го настигаме и подминаваме и на пича не му се верваше!       1.6 сток мотор на 0.5 бара  :)

Аз не съм много наясно какво ще рече в конски сили това 0.5 бара ама щом си ги дърпаш коли по 450 коня на баир с 1.6 мотор си голяма работа. Шапки долу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е на Рибата Аудито? Видеодоказателство имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако е д16 би трябвало да е около 200 кончета на 0.5 бара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа ЦРХ-а на колегата е с Б16 мотор... но незнаех, че е сток.. :) А това Ауди 5.2 e от 2006г нагоре, 450кс, 5сек до 100км и 1950кг :)

 

Връзват се горе долу по 240кс/тон и за двете коли та има логика... :)

Редактирано от Street-warrioR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B16T е рекса 12.8 на кондофрей на 0.5 бар нях нях нях 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е на Рибата Аудито? Видеодоказателство имаш ли?

 

На рЕбата С8-цата я прострелях леко с моето автомобилче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко само.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B16T е рекса 12.8 на кондофрей на 0.5 бар нях нях нях 

:punk:

 

Интересното е че, и субаруто ми е 12.8  но на летящ с рекса нямам шанс!   Та го разбирам Рибата как ги мачка от летящ дори мотори...  :plane:

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу ауди а3 2.0 тди 140hp  2 коли в моя полза .Очудващо добре вървеше това ауди.Един колега с една Mr2  иска да се пуснем,твърди че била 2.0 170коня,дали имам шанс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рев3 е 175кс и ако е с хубави гуми би трябвало да е в ниски15 високи 14 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

B16T е рекса 12.8 на кондофрей на 0.5 бар нях нях нях 

:punk:

 

Интересното е че, и субаруто ми е 12.8  но на летящ с рекса нямам шанс!   Та го разбирам Рибата как ги мачка от летящ дори мотори...  :plane:

 

 

ВТЕК-а си казва думата от летящ, особено ако се стартира точно от границата му :) А Субаруто дава такова време само заради старта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато  си обикалях по работа в едно селце един с Алфа 1,8 спира до мен на светофара и започват селските форсажи........

Не разбра какво му се случи изобщо. Аз бях със Сузуки G16, 750кила. :)

 

Нисан, JDM  4age20v е 175 атмосферни коне и 1,6.  Rev3 не са ли всичките търбо  от 14.2 до 14.7? Може и аз да бъркам. За силвър топа съм сигурен, има една в обкръжението ми..

batko777, Ако е една тъмно-син металик пловдивска е 1,8 с електроника Apexi и други подобрения, поне  доколкото видях, огледай се дали е тя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тая е една сребриста,била стокова уж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тая е една сребриста,била стокова уж

ако е оная с десния волан и 17" -ка жанта  си върви добре, верно е сток ! има един пич с стоково д16з6 (зелено купе)беше казал че  пада от нея ....мисля че от летящ  ще е интересно..че от място трагва кат ритнато :dry:  :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам да видя какво ще стане  и ще постна клип.Иначе да,колата е сива с десен волан 17ки черни джанти

Редактирано от batko777

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

светофарна  гонка д15б2 vs ауди тт около 3-4 коли за д15-ката не можах да преценя точно но си изостана добре  :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тая вечер: Сивик 5та хеч Д15 пълна инж. със смукател от ЦРХ, изпускател от малкия втек, портната глава свалена с 0.5мм 

 

срещу Голф 3 ВР6 2.9+  = 4 коли за Голфа. Чакам клипа...

 

срещу ДелСол Д16З6 = който тръгне по-добре, бие. От летящ - 1 кола за мен.

 

срещу Пежо 106 Рали (както винаги сток, само дето немаше ниски) = 2 коли за Пежото.

 

срещу Сивик 4ген хеч д15миними с къси скорости и смукател от ЦРХ = 3-5 коли за мен.

 

Некво Ауди А6 припадна доста...

 

:)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази вечер,d16y5 с генерация и s20 кутия, стартове със:

Сивик 5-та д15 пълна инж.-първия старт се окопах-вървим заедно.Следващия го бих.

Сивик 8-ма 1.8 140 к.с до към 150-60 съм пред него,нагоре ме настигаше

БМВ е36 комби 2.5 ТДС с чип-минава ме с доста

Астра Ф седан c20xe,до 150-60 победа за сивика с около половин кола

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните 2 поста има доста небивалици. Единия бие д15 мини-ми в 4ген, ама върви наравно с дел слол д16з6. Другия върви наравно със д15-ка само с пълна инжекция в 5ген ама бие 20хе :Д :Д :Д Стегнете се малко щото тия неща са повече от смешни

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде нещо и от менd13b2 vs Alfa Romeo 147 1.6 105 k.s ГИ - 1 кола в моя полза от мястоd13b2 vs Golf 1.6 td 82 k.s - кола и повече 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещу Сивик 4ген хеч д15миними с къси скорости и смукател от ЦРХ = 3-5 коли за мен.

 

 

Това е интересно и не може да се пренебрегне.

Ако е направен като хората (както се казва) ще падаш ти с толкова  :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми явно не е... :) Ще ти кача и клип скоро ако не ти се вярва... и на момчето с 4ката не му се вярваше... но го прие и сега ще сменя мотора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/photo.php?v=632986410071261&set=o.1378758712395234&type=2&theater

 

Незнам кой може да го види, но само тук е качен клипа.... Аз съм отпред, 2ри е ДелСол и 3ти Сивик 4ген д15миними. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз схеми не въртя... просто гледам, че си ми цъкнал минусче, а незнам защо... Нито лъжа нещо, нито нищо... и аз не мислех, че ще бия, но явно 4ката не върви... аз какво съм виновен?! Познаваме се с момчето, знам, какво му е правено по мотора, писал съм и по моя, какво е правено, и клип има... ето ти еднозначната реалност.. ти говориш за теорията!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз, не слагам минуси безхаберно. Такава кола като се направи - върви добре, а и винаги има шанс някой да не може да си кара колата. Четворка с описаните модификации си е за уважение ако е добре направена. Спирам, че не пиша по темата и не е удобно.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От 4-ката ми с 1,6 мини ми падаше стокова ВТИ 5-ца,така,че или не е направена както трябва,или момчето не може да кара :-)

Редактирано от РадославКз
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не го споменавам да не стане война..., но имам клип как вървя половин кола зад 5та Б16 от място и как го бия с почти кола от летящ, та и мойто Сивиче не е чак бавно :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята д13ка с дуал карб срещу 1-сивик 1.4ис със всмукатели от 125 коня витек падам около 1-2коли!!! 2-срещу друга 1.4ис падам и от него!И оня ден пак от 6 та 1.4и правена била на ис-ка до 100 заедно и после ме мина!Колата се кара с 15ки 195/50 дали затова е по-мудна???И трите коли дето ме минаха бяха с 13 и 14ки даже не съм сигурен дали имаше някой с 14ки!Колата я карах това лято със 190 на Тракия с баща ми а двамата малко прехвърляме 200килограма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

твоята не е ли 1.3 75коня как да бие коли по 90-100 коня ?!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята д13ка с дуал карб срещу 1-сивик 1.4ис със всмукатели от 125 коня витек падам около 1-2коли!!! 2-срещу друга 1.4ис падам и от него!И оня ден пак от 6 та 1.4и правена била на ис-ка до 100 заедно и после ме мина!Колата се кара с 15ки 195/50 дали затова е по-мудна???И трите коли дето ме минаха бяха с 13 и 14ки даже не съм сигурен дали имаше някой с 14ки!Колата я карах това лято със 190 на Тракия с баща ми а двамата малко прехвърляме 200килограма!

Колега и аз съм със същите подобрения и пак си ме бият останалите Хонди, истината е, че ние с Д13-ските трябва да сменим една камара неща с такива от по силни Хонди, че да достигнем вървежа на 90-сятките. Така, че споко, неси само ти :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за отговорите,колеги значи всичко е нормално!И да не съм офф,, първата ми дръпка с дуал карба беше срещу пежо на един приятел 406 1.8 115hp минах го от летящ старт взех му около две коли!Пежото е двувалка а за д13ка това си беше много!В пежото беше сам аз бях с един колега около 70 килограма!Няколко вечери по късно едно 406 купе незнам с какъв мотор беше на трета ме отнесе много.... :tongue1:

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сива 1.4 и тя добре си върви.Аз с D15z6 чак на трета я минавам иначе вървим наравно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако е сива 1.4 и тя добре си върви.Аз с D15z6 чак на трета я минавам иначе вървим наравно. 

нещо не ми ся вярва.... тва 1.4 варви наравно с читаво  D16Z6 в англичанка с двама човека на 400 м, а с D15Z6 :shock::dunno:   

...или не си сток или има няква магия тука...

 

не го приемаи като заяждане просто ти казвам факти !

Редактирано от Bender

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива беше колега,до 2 ра вървим кола до кола на трета заминава 3-4-5 коли напред! :thumbs1:  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...