Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Стоков врх гц8 е колосално бавна кола.Ще издъхне от леко моднат б18 всеки ден.Карал съм срещу сти с кози 2.2 блок вф35 турбина на бар и половина и на трета го разминах с 50тина километра разлика :)Вярвам,че Мармота ще избие зъбките на това скубару ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алберто нали знаеш че беше пренадута и сечеше горивото,след като я върнах на 0.9 бара тръгна по-добре а и не я пипам повече че ми омръзна да ръчкам :) Писах че и с теб се пусках с рекса и ми хареса повече от 2.2 варненското сивикче.Даже си мисля че старото ти купе бягаше повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колеги имах англичанка 1.6 113кс пълен сток с ГИ.Една вечер бяхме с жена ми и още 2мата и братя в Перник изгубих от опел вектра 2.0 със спортна генерация обаче аз бях виновен-не я превключих на бензин и не симнах в по-ниска предавка,а пича се искефи много:angry:/>от тогава всяка вечер се оглеждам пак да се срещнем-сега нямам кола,но наскоро....:)/>ще иска да си сложи и турбо за да ме мине.:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултата се вижда,но другото е мистерия.Няква яснота относно черния хеч...модове,мотор,на кой е също ми е интересно и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагичен сааб 9,3 комби, 1.9ТiD!Тръгнах от втора, на газ,и стоим на равно лека моя преднина,зави към мен да ме притисне и го пуснах!От място няма шанс, особенно на бензин! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'dufosvti2' Черният хеч е с B16. Предполагам е сток (като всички Хонди...). Нямам спомен. Беше отдавна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спонтанен летящ от около 40-60 до 140-150 с A8 неможах да разбера с кой мотор понеже така и не се стигна да му видя табелката (предполагам 4.2).... Резултат прибиванье на немеца

 

Сток ли е Хондата Публикувано изображение

 

Да не съм офф - старт от място с Volvo FH16 750 ... този камион си понавървява Публикувано изображение

Редактирано от nosferatu666
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радко познавам го момчето с черния хеч колата е сток с газова уредба и мега мунинг за аеродинамика :D абе с 2 думи: и посилни съм карал и по-бавни съм виждал... Саше какво стана с камиона :D дай малко инфо за гонката с ремарке ли беше пълен празен изравихте ли килограмите поне.. :D качни и ти на бавареца едни 20 тона поне да са еднакви килата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така профилактично си питам ама... има ли в София стокова Б16ка в 6та ген, пък може и в 5та за сверка със Сивик 1.5 пълна инжекция? :)/>Да не съм офф: На магистралата по надолнище ми се лепна една Е-класа към 2004-5г зад мен и ми светкаше да се махна от лявата лента, но понеже имаше много коли от дясно и нямаше къде, се наложи да ускоря... та от 120 до 200 Мерца не можа да ме настигне, след което намалих и се прибрах в дясно. Не пишеше нищо отзад на Е-класата. Това с 5та хеч 1.5 пълна инжекция.Вчера същата работа, само че с Ауди А4 комби 2004-5г. с два ауспуха сочещи надолу (дизел предполагам). Но тука разликата беше осезателна в моя полза, и на 160 Аудито се отказа. :)/>

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една стокова ВТИ 6-та генерация в София, но не съм сигурен, че ще искаш да караш с нея... За Комарската става въпрос стокова под 0.6 атмосфери налягане... До преди 2 седмици беше без налягане тогава трябваше да карате :) Иначе се сещам за една друга но е със счупена втора скоро като я оправим може с нея да караш пак 6-та :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е видех я на Комара, че вече съска на месечната, и се отказах :D Чакам други оферти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и преди да съска-нямаше смисъл да карате... Търси истински стокови ;)/>

Редактирано от murdera
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е видех я на Комара, че вече съска на месечната, и се отказах :D/> Чакам други оферти :)/>

Сещам се за две стокови б16а2 срещу които може да замериш. Едната е 5ген б16а2 с С9Б скорости/шприцованата бегачка :D / и 6ген. Най-добро време на Божурище:-5ген. - 14.7 без интериор и задна броня-6ген. - 15.7 с цялото оборудванеДнес с един колега от форума направихме няколко старта. 5ген д15б2 с гуми 195/65 15 + 40кг пасажер с/у 6ген д14а4, гуми 165/70 13 от 4-ри старта 4-ри победи за д15-ката. И двете коли са сток като д15-ката е с пр. спирачки на 262мм и предна стаб. щанга на 21мм.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми 6-цата звучи добре - 15.7 звучи по-достижимо. Давай го! :)

Редактирано от Street-warrioR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш кола с време 15.7, то аз мога да застана. Не съм с B16 но времето ми на Кондофрей от преди няколко месеца е точно такова.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробваме тогава :) Само да си ида на София и да намерим сух асфалт.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНЕс с Цр-вто 7-8 старта ;) първо само с коли над 200 коня 330ЦИ Бмв е46 Е36 с 2.5 с валове гнерация портната глава къс диф и други.Ауди А3 1.9 ТДИ 207-8 коня ТДС 2.5 комби 230-40 коня ;) .330Ци+ срещу Цр-в 3 коли за бмв325 ТДс 2 коли за бмвА3 1.9Тди 1-1.5 коли за аудито.БМВ 530Д 5-6 коли за Цр-втоБМВ 530д (още едно) пак 5-6 за Цр-вто.325 с много модове 2-3 коли за БМв-то.535д+ БИ турбо дизел 350-60 коня ми направи 7-8 коли поне:).Тоиота авенсис 2.2д 150 коня пада с достамазда 2.0 Д чип гнерация Пада с достаСкоро и някои Др клип . :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви питам, някой знае ли как върви Саксо ВТС 1.6 със 6ген ВТИ или 5та ВТИ... :blink:  Че се чудя дали имам шанс с такова...д15 пълна инжекция леко сгъстена?! Наскоро едно ме би с доста, обаче аз се окопах много на старта, а Саксото май беше доста пипано! Незнам стоково такова, колко върви...

 

Да не съм ОФФ: Днеска с Тигра 1.4 90кс = 7-8 коли за мен, като до 2ра е пред мен, щото нямам старт със зимните гумета... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоково Saxo VTS vs стария ми Сивик B16A 5ген с генерация 63мм + 4-1 колектор около 4-5 коли му правих някаде имам и клипове. Иначе имам старт с Saxo сгъстено доста + лек маховик,генерация оглозгано на варел с една седалка вътре около половин кола ми взимаше на старта и така оставаме до края

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значии... в наай-добрия случай мога да се кантаря с такова Саксо?!? Ужас... :|  Ще си търся такова стоково да видим... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години,срещу същото стоково Саксо,по спомен,с цяла генерация Суперспринт,от поста на fresh4u,вървяхме пълен кантар.Аз тогава бях с моето ЕД6,с мини ми,ама 1,6

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значии официално обявявам Саксо ВТС 1.6  за най-голямата бегачка в клас 1.6... се пак нема и 120кс а върви с Б16ките... :punch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕма 120кс, ама нЕма и килограми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колко да нема.. 935кг го дават... и моята толкова тежи! Дават му 16.2 на 400м, но нмай е по-бързо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стокови не са много бързи.Определено 16+ . Просто повечето си крият модовете...

ps. някои модели без резервна гума и празен багажник са под 900кг...

Редактирано от murdera
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А до около 160 колко беше разликата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koмична ситуация, изпреварих гоУф3 комби и това ми беше грешката.И като ме подгони, веднага ме изпревари! :tooth:

 

Присветнах  му с фаровете и ония като подгони,от ул"Боян магесник", по "Велчо Атанасов" и "Атанас Узунов"

Човек на възраст с побеляла коса, като юрна тоя гоуф, по дупки,бабуни, легнали полицаи.

Кола подскача, задница се мята, беузмен глупак, щеше да се утрепе изпреварвайки и засичайки насрещно

движещите се.Болен комплексиран мозък, на светофара до Фестивална 4коли пред мен.

От тая болест и на старини нема лекуване!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А до около 160 колко беше разликата?
Мърдърче до 160 му бях сложил около 3коли със сигурност при положение че РЕКСА ми скача кола кола и половина до 100 и после кОсмУс....
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибах тва 0.6... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят на Йоско е омагьосан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита турбинация на true rider-a  :punk: , пусни клип да видим как върви, да не съм оффсивик 1.4ис + д16з6 изпсукател и всмукател срещу голф 4 1.6  припадна с автовоз

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да изравнявам килата на моита кола срещу А3;)(Те са еднакви 1180) бил съм по мощен и бяхме четирима ама все тая . ;). МАлко кутията се предаде ама какво да правим ;).

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИПАДНАХ ОТ КОМАРААААААААААААААА ДРИСНАААХХХ НАСРАХ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ РАЗТРЕЛ МИ НАПРАВИ.... НЕ МИ СЕ ПОВЯРВА 2 КАМИОНА И 1 ТИР!!!!!!!!!!!!!!!

кОлата на кОмара е към 12-ките много сме я уцелили

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...