Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Колега, кога ще си оправиш гумата, че ми се ще да замеря d13 пълна игла с d15 пълна и гледам, че твоята май е от вървящите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някое стоково седанче(в краен случай и хеч) Д15б2 от Пловдив да направим едно замерване :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик д13++ срещу пежо 406 1.8 115hp от летящ старт искаше и се пуснахме минах го с две коли.Снощи срещу пежо 406 купе незнам с какъв мотор беше че ме отнесе така дали е 136hp беше със спортно гърне.На 3-та все едно бях спрял :blink:/> но все пак съм и с 15ки така че малко ме спъват!

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик д13++ срещу пежо 406 1.8 115hp от летящ старт искаше и се пуснахме минах го с две коли.Снощи срещу пежо 406 купе незнам с какъв мотор беше че ме отнесе така дали е 136hp беше със спортно гърне.На 3-та все едно бях спрял :blink:/>/> но все пак съм и с 15ки така че малко ме спъват!

Тоше, трябва да върнеш на пежото ако мернеш такова бордо купе в Пловдив, покажи как върви хонда сивик! :plane:/> Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера засякохме мазда 323ф ВА 1,5 90 коня срещу сивик д13 ка на 1-ва и 2-ра на едно обаче сложим ли 3 -та за маздата всичко приключва Публикувано изображение и то много бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера засякохме мазда 323ф ВА 1,5 90 коня срещу сивик д13 ка на 1-ва и 2-ра на едно обаче сложим ли 3 -та за маздата всичко приключва Публикувано изображение и то много бързо

 

...аз имам Мазда 323Ф БГ 1.6 88 коня и сивик 1.3 няма никакъв шанс припада си прилично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво/Брава/Мареа с този "силен" мотор е най спрелия автомобил спрямо параметрите си !

 

Има и по-спрял ... мазда МХ3 1,8 6 цилиндрова. С ровър 214 103 коня и вземам половин кола , а с хондата ... не ми се мисли какво би било Публикувано изображение. Все пак да призная ровърчето има разни дребни модове ..., дросел , изпускатели и сгъстено ....

Редактирано от Благовест_D16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера засякохме мазда 323ф ВА 1,5 90 коня срещу сивик д13 ка на 1-ва и 2-ра на едно обаче сложим ли 3 -та за маздата всичко приключва Публикувано изображение и то много бързо

 

...аз имам Мазда 323Ф БГ 1.6 88 коня и сивик 1.3 няма никакъв шанс припада си прилично :)/>

 

Аз съм момчето с 1.3-то, това е втората такава Мазда която оправям. Колега Еди коя година беше Сивика, нали знаеш, че имат разлика в кутиите. Поздрави
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми незнам на колегата Трънчо беше.Иначе и аз съм имал сивик 1.3 95г. перфектно състояние и Маздата ми по добре върви и то още в ниските отлепя прилично помня,че и Хюндай 1.6 115 кс. отупах с нея http://www.vbox7.com/play:e2bf4d99

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е че припаднах Еди, но това беше преди 3-4 години докато бях на ниво д13 моно с обикновена газова (и пълен багажник с музика), което честно казано дори е по-зле от карба комай. :D Не че се оправдавам де, наистина върви доволно смаздата, но не беше много представителна кушията. Пък и ти добре нижеш скоростите попринцип което не е малък фактор :) Ако е читава д13ката и при равностойни шофьори ще е драма според мен.п.п: кутията ми не е фейслифтова

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бавното купе vs. 330д е46 184коня - 3 коли зад мен и в двете посоки. бмв-то е седанче и май беше с някъв типтроник. След това с някво е36 318, ама там нямаше гонка :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ше ви е*а пу*ката майна на сички хондаджии" - това е резултата от гонките тая вечер. :(:shutup::ranting: Коментар от силно развълнуван опелджия...Иначе Хонда Сивик 1.5 пълна инжекция срещу фиат Пунто ХГТ 1.8 136кс, няколко летящи старта, като все нещо не се доразбирахме... в крайна сметка, който тръгне пръв бие... Само че Хондата бие с повече :)П.П. Фиат Браво ХГТ предизвиква всички Хонди!!! :no: В частност ЦРХа на Мармота... да ви кажа само че изглежда момчето не е в ред психически..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ше ви е*а пу*ката майна на сички хондаджии" - това е резултата от гонките тая вечер. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Коментар от силно развълнуван опелджия...

 

Иначе Хонда Сивик 1.5 пълна инжекция срещу фиат Пунто ХГТ 1.8 136кс, няколко летящи старта, като все нещо не се доразбирахме... в крайна сметка, който тръгне пръв бие... Само че Хондата бие с повече Публикувано изображение

 

П.П. Фиат Браво ХГТ предизвиква всички ХондиПубликувано изображениеПубликувано изображение В частност ЦРХа на Мармота... да ви

 

 

 

От къде си колега? Че имам едно сивиче на мой приятел, но аз я модвам за тоя с ХГТ-то.....! Ако е нещо с пренудително пълнене, нека да изчака Кошмарът пак да е на асфалта и ще видем кфо ще се случи...... Поздрави от обл. Пловдив! Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в София се развиват нещата.. :) Тва Браво е пълна скръб, но тоя казва, че вече имало компресор забележи.. :blink: и тежало 400кила... и двете твърдения са фантазии.. но човека е луд! Хубавото е че иска на пари, та кат сложа 14ки джанти ще позабогатея макло ас. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата на Момчил варви добре браво, а за пича който налиташе на бой нямам коментари просто хахахаа, отиваме да го питаме за старт той първо нямам бензин незнам си какво после вика ще ви бия всички хондажии, само, че дали щяха да му се получат нещата защото имаше бая хондисти и 1 под прикритие хондист с БМВ хаха щеше да се озори, иначе вечерта мина добре погонихме се полафихме се, Момчиле ако сложиш едни 14ки, и леко я разтовариш, че ни порежеш всички сигурно

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"west bam" евала бате ти правя,защото рядко останаха хора и в този форум и в други форуми който правят евала на свой колеги за колите! Да признаят че колите им вървят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета дето ходят по такива места и нямат бензин събираите им фонд ;):lol::D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета дето ходят по такива места и нямат бензин събираите им фонд Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Подкрепям....!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половин кола на форд мондео 2.0 136 до трета.. След това половин кола за него. Със 3ма в сивика и 50кила бас каса. D14a4 full stock японски хеч. Не е постижиние, но споделям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравото е 2ка 155 коня. Ако синхронизатора му беше в ред, съжалявам, но D14 ката е тир назад. Нормално е да вземе старта сивика, щото тоя мотор е малко муден. Но ако е в ред.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде се развива действието с това браво? Колко пари дава тоя? Ако иска му кажете и на талони ще караме да има смисъл да си купя зимни гуми за рекса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде се развива действието с това браво? Колко пари дава тоя? Ако иска му кажете и на талони ще караме да има смисъл да си купя зимни гуми за рекса...

На 202ра :) Той и за талони говори постоянно... ама не му вервам на нито една приказка.. Са в събота съм му уредил 2 Б16ки да му запушат устата вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравото е 2ка 155 коня.

155 коня на гумите надявам се, иначе не виждам защо изобщо се занимавате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако е читав малък витек ще го духне, за Б серии няма смисъл да говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да се пробвам с бравото :D макар ,че в момента съм без комп ,но Шумен не далече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе тая събота май ще е интересна ако ми пропадне ходенето до Витоша да пързаляме задължително ще дойда да видя тия гонки с това браво па ако трябва, че го изкарам с евридейния ми асматик хаха

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали бравото е същото, но преди време едно такова браво 5так се пусна с/у 320ката комби Е36 на Рибата и бравото си припадна с 2-3 коли...... яко 17+++ сек хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас... :D Това Браво е с ВТ номер. Но при всички положения ще припада жестоко, при това първо от мене - 1.5 пълна инжекция ++ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идат празници пари трябват, само такива роботи да има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко 2:1 за 330д 4х4 204коня. Първия път бих, втория изпуснах трета и третия ми скочи много на старта и не можах да го настигна (с кола някъде паднах)

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Прелюда ( F20A4 ) напълно ревизиран на 5000км. и Peugeot 307cc 2.0 hdi (136hp ) с чип.

Вземам всеки старт и завършваме с 1 кола разлика, за Хондата разбира се.

Обаче към финала започва бая да ме настига... Публикувано изображение

Поздрави.

 

Този Фиат случайно да не е златист със златно боядисани фарове ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултати от преди няколко дена: ег6 б16а2 срещу голф 3 със суапнат vr6 2.8 174коня (3 старта, 3 победи за голфа с кола и малко,вземам му 1,2 и 3-та до към 120 и после си ме дръпва) и срещу ауди а3 1.8т категорична победа за хондата с много(грозна картинка)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултати от преди няколко дена: ег6 б16а2 срещу голф 3 със суапнат vr6 2.8 174коня (3 старта, 3 победи за голфа с кола и малко,вземам му 1,2 и 3-та до към 120 и после си ме дръпва) и срещу ауди а3 1.8т категорична победа за хондата с много(грозна картинка)

 

Ще помоля,да споделите каквито и да било мнения относно стартовете ми с голфа,какво мислите за представянето на хондата и нормално ли е да пада,че гледам едни клипове и се носят едни митове че vr6 пада от такива хонди,ако е така съм силно притеснен,че моята не е в час нещо Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално да си притеснен ,тоя голф така не му се върви че не е истина .... Щях да кажа че явно още не си и свикнал на колата ама след като седиш до 3-та отпред .... разковничето е другаде :)Или пича с голфа ти спестява някой други модове по неговата кола ....

Редактирано от GeFi's Garage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен мотора ти ако е сток или почти сток е нормално да те бие нагоре 2.8 си е 2.8 и 6 цилиндъра ;)/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...