Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Кирее тоя Царевичак не стъпва на земята ве, кво си му сторил бе баце? тия в Бургас изреваха от сивика сега ще ги разревеш и със семейната джипка :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, хондата е кола и не се отказвам от тази марка. Прясна гонка:

Прибирам аз преди половин час по сливница от сточна гара към константин величков. Преди мария улиза гледам аз едно бързо ауди а4 ми се точи отзад и ме изпреварва. Аудито беше комби, но си беше някакво наточено - два аспуха отзад, бръмчеше си на бегачка, не си беше някакво хептен обикновено. Минавам си аз на бензин и вече ме беше изпреварил с малко, когато дадох газ на втора. Направи ми впечатление, че леко ме дърпаше. За негово нещастие ни хвана червеното на опълченска и си застанахме на старт. Първа и втора горе долу заедно се движехма дори с малко го дърпах, но когато сложих трета, буквално човека се почувства безпомощен. До следващия светофар след шела се напъва, но аз се радвах как мойта стара баба хонда, която е с бебешко столче и газова се отдалечаваше, та едно време колеги като ми казваха, че на б18 силата му е на трета аз не вярвах. Не мога да си представя ако някоя наредана лека хонда го закачи....Публикувано изображение

Редактирано от jikencio
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червеното пунто с което се пуска тоя червения рекс не е ли от Казичане ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се макло ас - сивик 6 хеч с пълен багажник инструменти D14a4 пълен сток карам с преебани сегменти (хората ме питат дали не е дизел) срещу БензинМаслоВода 316 - автовоз и един влак в моя полза, 520i 150к ванос - пълен кантар, фиат тЪпо 1.8 - линейка и половина, мазда мх3 V6 - пълен кантар. Барната D13ка ме наби с една кола на булгарплода Публикувано изображение

 

Я се събуди и се поразсъни малко, че много си засънувал нещо. За 316-ката е ясно, но 520 и 320 просто забрави да ги биеш ей така.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червеното пунто с което се пуска тоя червения рекс не е ли от Казичане ?

Не знам от къде е момчето не иска да говориме после даже не дойде да поздрави... :X Явно не беше доволен от резултата с атмосферния мармотомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средна 14ка даваше това пунто....с голямо турбо е и е доста лагаво...върви след 400м.. поне преди беше така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Вектрата бяга много...150 магаренца и ме мина с доста... Публикувано изображение/> гси-ката не е сила и ме мина с около кола,а сеата нз къв е но изостана доста Публикувано изображение/>

 

 

 

 

 

Тия не знам какво представляват... Публикувано изображение/>

 

 

 

 

 

Мерцедеса е 2.0 i..136hp,БМВ 320i.. 150hp и Вектрата 150hp...и тримата ме минаха,но Мерцедеса и БМВ-то не са сила Публикувано изображение/> Публикувано изображение/>

 

а моята Хондичка е Д15б2 пълен сток Публикувано изображение/>

 

Аз съм доволен! :lol:/>

Редактирано от ivailo526
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сгоних се макло ас - сивик 6 хеч с пълен багажник инструменти D14a4 пълен сток карам с преебани сегменти (хората ме питат дали не е дизел) срещу БензинМаслоВода 316 - автовоз и един влак в моя полза, 520i 150к ванос - пълен кантар, фиат тЪпо 1.8 - линейка и половина, мазда мх3 V6 - пълен кантар. Барната D13ка ме наби с една кола на булгарплода Публикувано изображение

 

Я се събуди и се поразсъни малко, че много си засънувал нещо. За 316-ката е ясно, но 520 и 320 просто забрави да ги биеш ей така.

 

Явно е била някоя много спряла 320-ка или не е била 20-ка, защото аз съм с правената d13 и 318is ме бие в момента...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

is върви повече от 320

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сгоних се макло ас - сивик 6 хеч с пълен багажник инструменти D14a4 пълен сток карам с преебани сегменти (хората ме питат дали не е дизел) срещу БензинМаслоВода 316 - автовоз и един влак в моя полза, 520i 150к ванос - пълен кантар, фиат тЪпо 1.8 - линейка и половина, мазда мх3 V6 - пълен кантар. Барната D13ка ме наби с една кола на булгарплода Публикувано изображение

 

Я се събуди и се поразсъни малко, че много си засънувал нещо. За 316-ката е ясно, но 520 и 320 просто забрави да ги биеш ей така.

 

Да не би да съм влезнал в БМВ форума, че да лъжа? Ти фен или анти-фен си? Аз споделям, ти ми казваш да се събудя.. Друг въпрос е дали бмв-тата са били в топ състояние, на газ, метан, ток, вода, слънчеви батерии.. Бмвтата за магистрални коли - да седнеш вътре, да си надуеш Азиска и да си драпаш посивелите камбани. (Не говоря за М-пауърите - за мен само те вървят и в частност пипани 2.8, 3 цц)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове припаднах най-накрая...Рекс ВТ vs. BMW M3 - 2 коли за м-ката (първата която върви като хората :D момчето има записано официално 13.4 на кондофрей)Рекс ВТ vs. Голф 1 насадено 1.8 турбо момчетата казаха че е надут на 1.4 бара до 190-200 около 4-5 коли го бия

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Хонди тая вечер, много нещо! :D От които и доста Б-серии :) Аз направих поне 10 старта :D без особена файда... колата е Сивик 5ген хеч, д15 пълна инжекция! Шофьора е неграмотен! :)Та с много лоши стартове бих БМВ 318ис и 320 купета. Падат с доста. Сеат Ибиза дизел (незнам къв мотор) уж сток ме бие с кола, кола и половина. Това като се окопавам на старта..БМВ Е46 320Д с надута турбина - кола и половина за него!Некво малко ръмжащо Нисанче и Рено Лагуна :D припаднаха с много.Голф 4 (дизел незнаен) - пада с много!Фиат Типо бензиново с турбина и голям кулер отпред ме бие с 2 коли.Сивик 5та хеч ВТИ ме разстреля - хем че е по-бърза, хем "старта" ми беше пародия...Имаше и още ама не се сещам в момента.. :)Всичко това с много лошо каране от моя страна, щото колата е нова за мен (обаче има потенциал), и зверско окопаване на старта... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Сгоних се макло ас - сивик 6 хеч с пълен багажник инструменти D14a4 пълен сток карам с преебани сегменти (хората ме питат дали не е дизел) срещу БензинМаслоВода 316 - автовоз и един влак в моя полза, 520i 150к ванос - пълен кантар, фиат тЪпо 1.8 - линейка и половина, мазда мх3 V6 - пълен кантар. Барната D13ка ме наби с една кола на булгарплода Публикувано изображение

 

Я се събуди и се поразсъни малко, че много си засънувал нещо. За 316-ката е ясно, но 520 и 320 просто забрави да ги биеш ей така.

 

Да не би да съм влезнал в БМВ форума, че да лъжа? Ти фен или анти-фен си? Аз споделям, ти ми казваш да се събудя.. Друг въпрос е дали бмв-тата са били в топ състояние, на газ, метан, ток, вода, слънчеви батерии.. Бмвтата за магистрални коли - да седнеш вътре, да си надуеш Азиска и да си драпаш посивелите камбани. (Не говоря за М-пауърите - за мен само те вървят и в частност пипани 2.8, 3 цц)

 

Да, фен съм и то може би много по-голям от теб, но съм и реалист. Просто това дето си го написал няма как да стане. С D14A4 пълен сток и преебани сегменти както ти сам си споменал да биеш 520, както и 320, като знам колко вървят колите.

Давам ти просто един пример на сухи данни за колите.

Твоята http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=12251

BMW 320 http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=10039

BMW 520 http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=9669

Погледни малко и после пиши кой кого и те дали са знаели, че се дърпате.

Редактирано от Crazy job

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак от снощи:Д15 пълна инжекция срещу Саксо ВТС 1.6++ = 2 коли за Саксото, основно заради лошия ми старт.срещу друга уж Д15ка (бял хеч), момчетата не казаха какво е правено по нея = подминавам я доста след 2ра.Довечера пак всичко на старта! ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

демек стокова б16ка тряа да е правиш салата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам шанс срещу Б16..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха колега каква б16 :D/> това е д15 инжекция само ... аз със втъкова тиква ги разминавах като спрели втс-ките :D/> :D/> ноо и аз бях с ++

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
малко от снощи Публикувано изображение англичанката срещу Е класа 3.2цди.ж мерджана са двама чоека.аз съм сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко от снощи Публикувано изображение англичанката срещу Е класа 3.2цди.ж мерджана са двама чоека.аз съм сам

 

ей сори,че го сложих тоя клип в нова тема...обърках се.ако може модераторите да го преместят в сгоних се най-накрая.мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМв-то отзад ;) дето ще ви блъсне е 328И :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква е тая Примера бе?! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая примиера верно наказва доволно.... гледам и няква РХ 8 -ца утупа явно е надута бая:o/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерата е заводски ср20 с присадено т28 от дет управление нистюн никак не е сериозна колата. има и по-бързи атмосферни примери тук :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали има по-бързи атмосферни но стои на гърба на СТИ 440 коня ;)А колкото до РХ8-цата и аз си мислех че е брутална с тоя роторен мотор но явно май са прехвалени!

Редактирано от neno_11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

малко от снощи Публикувано изображение англичанката срещу Е класа 3.2цди.ж мерджана са двама чоека.аз съм сам

 

ей сори,че го сложих тоя клип в нова тема...обърках се.ако може модераторите да го преместят в сгоних се най-накрая.мерси

 

Следващия път няма да правя такива гимнастики а директно трия...това е третото такова мнение в рамките на 1 седмица което трябва аз да добавя в тази тема... :dry:
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рекса с фешън калника направо ги уби верно, не им се верваше к'во се случва, голям кеф е да гледаш тая кола евала Fir3.. :)еваля и на пича с червената 6-та ген с черните джанти показа им как се дрифти с предно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не съм офф :D от 1 седмица вече съм с 14-ките и колата полудява на старта :D - 3 гонки срещу голф 3 115 коня гти-ка и на газ, и на бензин направо не му се верва 2 коли спокойно му слагам, приятел ми е казах му, че не му върви как треа колата, иначе със 16-ките като съм вървим почти равно аз съм малко отпред..-срещу пасат 4-ка 125 коня покойник с някъв чип 137 коня бил, много е тромав пак 2-3 коли му слагам.Хондичката си е 1.4ис 6-та ген с 1 филтър, поне с 10 хонди съм се пускал пак по 90коня всичките ги бия с малко или много , а на месечната за пръв път ме би една жаба д15-ка 90 коня :) поздрави на човека ако чете.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика е D16Z6 с подобрения тук там.Акордеона е стоков type S 190 коня.До трета скорост добре (140км/ч ) ама после нютоните и кончетата си казват думата.http://vbox7.com/play:f53e4652ea

Редактирано от ivo-tec
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи моят рекс каран от един приятел срещу сивика на колегата batko777една кола за рекса

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала много добре върви рекса,впечатли ме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв мотор е рекса.щом е паднал митака,доста трява да е баран,или олекотяван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух, че мармотешкия рекс паднал с малко от 328ца, вярно ли е :dry:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От М-ка Е36 ;)/>Митачето сподели по - рано в темата:Пичове припаднах най-накрая...Рекс ВТ vs. BMW M3 - 2 коли за м-ката (първата която върви като хората :D момчето има записано официално 13.4 на кондофрей)

Редактирано от Sisqo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...