Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

На същата отсечка от горния ми пост се засякох днеска с едно бмв е36 купе 1.8 ис и се отказа към средата на 3та

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик d14z2 90 коня срещу Голф 5 1.9 тди 105 коня - 2-3 коли за Хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се пуснах с едно BMW E34 520i по-новия мотор 150коня срещу д13ката ми до края на втора бях около половин кола пред него после като ударих трета ме мина! :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази вечер към 10 и нещо,от светофар с много бръмчащо Мицу Карисма.Аз (сивик японка d16y5) с човек в колата,на първа тръгнах кофти с доста въртене,като вкарах втора си го взех.Пича беше с мацка в колата и беше доста надъхан,но нешо не му получи :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера здъвках те това: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=1487 аз с прелюда 2.3 160 к.с. На два пъти го дръпнах с половин кола :)/> Човека се окажа пич, щото ме изчака после да ми вдигне палец (аз след дръпката си карах нормално). Поздрави на него и съжелявам че го здъвках че от предните колела му излизаха искри. Обясни ми че са износени наклатките му! :o/>

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица на кукленско шосе към 9 часа аз със Д15б2 сток срещу suzuki srad 750 мисля че беше няколко летящи старта (е те бяха летящи за сузукито де ) коментар за това кой кого е взел е излишен важното е че беше злобна дръпка ако мога да е нарека така Публикувано изображение иначе си беше пич де моториста накрая се поздравихме.

Редактирано от Х.Ставрев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube....h?v=4cckWqRvPg8

https://www.youtube....h?v=1oKpChj1_w4

Не е за хвалене ама , колкото толкова Публикувано изображение

 

И мене ме би същата вечер 4ката

то и саксото ме би де Публикувано изображение ако тръбва да съм честен

Редактирано от DIVALDOO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик хечбек 5ген с дросел спортен колектор 4-2-1 и генерация на ф-50 олекотена и е около 900 кг срещу сивик седан 6ген б16а2 стокува според собственика тежи 1400 кг 2 на 2 светофарни гонки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1.6 113 коня сток мотор 4.058 файнал с 4-1 колектор и 60 мм тръби,дросел от б16а2. олекотена с 1 седалка само(1050 кг) + мен=1130 кг. А98 бенц без добавки с 14ки гуми в мн лошо състояние Публикувано изображение форда е 1.6 рс турбо около 350 коня с полусликове ;) и е доста по-лек
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАвръщане от сливен по магистралата с един мерцедес Е класа (от последните) незнам с кои мотор бяха 3-ри мацки вътре аз бях с брат ми няколко гонки от 160-70 до към 230 ;)/> хондата винаги беше отпред;)/>. :lol:/>Хондата е д16- се и незнам как вдига 230 така пише на километража ;) ако някои се чуди на 7100 оборота някъде.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почитна загуба за д13б2-то тая вечер. С един приятел след 3 години на приказки решихме да се пуснем. Аз с леко модифицирано д13, той с алфа 166 2.4 дизел фейслифт. Направихме от място и летящ от 30. Нямаше голяма разлика де... До края на втора (моя втора, негова трета :lol: ) ми прави 1 кола, след това вече почва да сипва с големия черпак :lol: Но дори той беше много респектиран и очуден... Все пак турбо кола с двойна кубатура и 180 коня а аз дори с газчица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

https://www.youtube....h?v=4cckWqRvPg8

https://www.youtube....h?v=1oKpChj1_w4

Не е за хвалене ама , колкото толкова Публикувано изображение

 

И мене ме би същата вечер 4ката

то и саксото ме би де Публикувано изображение ако тръбва да съм честен

 

Ето и клип от 0 до 190 срещу Саксото на 3та много ме дърпа https://www.youtube....d&v=qUML-Dv6ecI Редактирано от DIVALDOO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е от преди половин час.civic vs alfa

Само да спомена,че отново съм с пълна бутилка газ и за 35 лв бенц 95 и 100окт.смесено.

Редактирано от dufosvti2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а в алфата са двама, като шофера тежи 120кила. Кво само се оправдаваш немога да разбера при положение че колата ти тежи с 300+кила по-малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте

Всичко това днес сутринта към 6.00-7.00: от около Пловдив към София (по магистралата) с един VW Pasat със сливенска регистрация (повече нищо не зная за колата)- ама бая се сгонвахме чак до София...

Все пак гледах да го изпреварвам (най- малко 7-8 пъти) по нанагорнище- на 4 предавка разбира се- за да не си помислят, че Хонделката може да върви само на равно и/или по нанадолнище Публикувано изображение

Очаквам снимки...

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера "вързах" :P на един явен намек за сгонване с Volvo S80 T5. Веднъж от 120, втория път от 160. Не сериозно, но явно изоставане на Волвото, особено при включване на 5-та... Горкия човечец и язък за респектиращите коне от страна на колата му.Хондата беше с аеродинамичен тунинг - липсващо шофьорско стъкло :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, а в алфата са двама, като шофера тежи 120кила. Кво само се оправдаваш немога да разбера при положение че колата ти тежи с 300+кила по-малко

rulemaker тая алфа тежи 1100 кила ... 300+ кила по-малко ще ги докара като свали преден, заден капак, седалки и всичко от багажника :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд Х22а с 63мм генерация с/у Примера п10 еГТ с модове примерата отпред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик хечбек 5ген с дросел спортен колектор 4-2-1 и генерация на ф-50 олекотена и е около 900 кг срещу Сеат Ибиза 1.9 110-коня + чип и е 140=коня вървим на кантар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечната ми битка с едно приятелче аз съм сток 90 коня 1.4is сивик хеч, той е с Голф 2 GTI 112 коня. Каза ми, че тежи около 1450 кила. Когато бях абсолютен сток си ме дърпеше с 2-3 коли всеки път. Наскоро махнах катализатор, сложих права тръба и сложих конусов KN(звука е уникален препроъчвам го на всеки :D), сега ме дърпа с половин кола, това е до втора, като изцедим втора идва светофара и спираме, иначе като вкарам 3-та на по дълго си го настигам стабилно, но не е имало място да се пробваме. Много ми е чудно как ме бие тая съборетина.. толко стара кола потрошена от всякъде ама въри мамицата му и голф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечната ми битка с едно приятелче аз съм сток 90 коня 1.4is сивик хеч, той е с Голф 2 GTI 112 коня. Каза ми, че тежи около 1450 кила. Когато бях абсолютен сток си ме дърпеше с 2-3 коли всеки път. Наскоро махнах катализатор, сложих права тръба и сложих конусов KN(звука е уникален препроъчвам го на всеки :D/>), сега ме дърпа с половин кола, това е до втора, като изцедим втора идва светофара и спираме, иначе като вкарам 3-та на по дълго си го настигам стабилно, но не е имало място да се пробваме. Много ми е чудно как ме бие тая съборетина.. толко стара кола потрошена от всякъде ама въри мамицата му и голф!

Тази саборетина варви,защото е по голяма кубатура,повече коне и сте на еднакви килограми.Лъжете,че тежи 1450 кила много му здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд Х22а с 63мм генерация с/у Примера п10 еГТ с модове примерата отпред Публикувано изображение

 

Аз пък чух че Примерата е припаднала от Prelude-a.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно как беше............ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1:1 първият старт примерата беше отрпед, втория старт нисана отзад на бронята на прелюда, защото той стартира много по-добре и нагоре просто го гонишше Нисана :) Така, че реално погледнато резултата е равен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебасиии примерата моШна какви са и модификациите, че да върви толкоз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
още един старт с Хонди от Сливен Публикувано изображение купето опъва нагоре стабилно
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерата е със 90% заводски двигател само валовете и изпускателният и колектор са афтърмаркет(заводски настройки поради факта,че нисановите ецу-та са абсолютни лайна) 150кс седан 1300кг нищо специално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"..само валовете и изпускателният и колектор са афтърмаркет.." Публикувано изображение хахахаха

 

Да заставаааа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали вече имаме уговорка за уикенда ще караме и със рексовете няма проблеми :) И да само е :) заводските валове на х22а са 306°/310° 230°/230° .469"/.438" 11.91/11.12 а афтърмаркетите за ср20-ката са 266/266 11.5 :D най-прости стриит валове за заводски маф и валвтреин мотора е изключително леко бутан.Реално подобни коли изобщо не трябва да са в категорията на седана за риба но се справя за момента :) Поздрави и ще се радвам да покараме уикенда :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекса ми е със филтър и генерация и е за сегменти стандартен тунинг :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен че на примерата и помага духалка на 0.5-0.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някой с бърза б16/18 и има желание да кара с/у нисан примера тази вечер към 22 да пише на лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз имам едно бавно седанче д16 едновалка да се пусне с нисана ;)/>/> ама маи е от софия или бъркам !??!

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите нещо да гледаме,че много спам станаЕто нещо пресно срещу ,батко777,наи бързия седан д16 в бг сигурно-

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...