Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

This content is currently unavailable от фейсбукинтересно е да видим разликата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш фейсбук акаунт :)

Аз имам регистрация и ми изписва,че съдържанието не е налично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта ще има сбирка с гонки, ако някои има интерес да ми пише л.с за час и място :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня на колегите които немогат да гледам клиповете и аз не съм голям фен на феибук даже използвам назаем. Но клипчето е качено там..http://vbox7.com/play:02a1b9c6de

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един сивик 5-та така ме издуха, че цял ден ходих с усмивка на лицето :D Бях с голямото ми бавно комби - е34, което отвън изглежда силно, но под капака се крие най малкия двигател :P Нямам представа с какъв двигател беше сивика, но на двулентово влизане в магистрала, както беше до мен така ме направи не спрял, ами все едно аз се движих назад докато той ускоряваше напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естестветно да е напраено голфчето колко да е напраено,хондата си е хонда :) браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mustang 5-то поколение, или поне така изглеждаше... Може и четвърто да е било :huh: Жълт, бургаска регистрация. Правите са негови като цяло, но само ако са достатъчно дълги и няма завои. По завоите изостава със секунда, секунда и половина, а ако завоите бяха цяла поредица се изгубваше доста...назад, въпреки правите между тях, които явно не му достигаха, за да навакса изгубеното...

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 - д13б2 2метра за д15 и 2те коли на гас без съединители и гуми :) гонка 7дена 7 нощи :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно времената на 400м - съгласен съм с теб, че много ниска 14-ка е реалистично постижение с нормални, но добри гуми. Не съм я мерил на истинска техника и незнам. Скоро ме чака гончица с приятелче с AUDI S3 с ремап, което днес е дало 13.8/400m на Сливен и ще добия ясна представа колко близо/далече съм от подобно време...

Скоро да, само че преди това нормалните, за тези коли след ремап, ремонти - съединител :D :D :D в единия свободен старт на Сливен се паднах с червена Хонда Сивик 5-та хеч, турбо... я д аси признае с кой давах газ рамо до рамо в събота на Сливен 22,09??? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)) шуменска ;)) 1.6 125 коня сток на 0,5 бара 13.6-7-8 ;):P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи грам не дава газ в таи гонка, иначе щеше да се получи интересно, аз имам 14.0 13.9 нещо от сорта в тоя старт :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може не го помня конкретно ;) тои и тои направи много стартове сигурно 10 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:4852b97a5c&r=emb VTI vs fiat coupe turbo 2.0 Т 195 hp + chip и атмосферен вал. Един автовоз разлика. Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗРУУУУДД :) НАПРАВО ИМ НАПУКА КАНЧЕТАТА.ХОРАТА ЩЕ ПОЧНАТ ДА СМЕНЯТ СКЪПИТЕ ИГРАЧКИ С ЕФТИНИ ХОНДИЧКИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добрее веее ззъъъъллл :cool: обяени ми само, как ги караш да ти се връзват на акъла с тия коли :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба, пак изби рибата!:DА М-ката ще я видим ли разкъсана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=7dRDZdGxETk&feature=youtubeсивик VTI турбо low boost vs bmw IS turbo . ;)изтървах втора ;) после прекъсвач след това изтървах 4-та и общо взето падна с 50 метра и се счупи. Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире нещо клипа не се показва ... може и проблема да е в моя телевизор! :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д13 сток срещу опел астра 1.6 бих го с половин кола разстояние ...

Редактирано от Midway`
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска два старта с БМВ Е39 528i 193hp аз със Прелюда(Х23 сток)Първия път от летящ старт от 40км го бия с кола м-ду насВтория от място(не ми включва втора във високи обороти) ми взе един калник(на трета чак) и до около 180 вървим заедно

Редактирано от rollin
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вЧера 2 старта с фиат браво 1.6 двувалка.пъpвия старт не стана.на 2рия го дръпнах сериозно,ма тоЙ не тръгна добре.Щте мерим пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:488a02af84&r=emb мотора е 136 коня (109-110whp)хондата е на 0.9 бара untuned. :cool: КАто цяло резултата е ---като тръгнем наравно ме бие, Но беше голямо изживяване. Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От миналата вечер,битка между асматици. Аз със сивик купе 6-та. с D16Y8 съвсем сток с 50-тина кила музика в багажника срещу BMW 318is E36 купе.Първи старт - кантар.Втори старт - калник за BMW-то.Трети старт - кола и половина две за хондата.Първите два старта карах на газ(инжекцион - някакъв обикновен),а третия на бензин.BMW-то е с шлайф на главата и сменени сегменти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменените сегменти са сериозен тунинг :)

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на булевард Бзлгария се засяках със един седан сивик 5та д15ка.Бяхме двама в моята 5 та хеч д13ка с леки подобрения. Единпът го дръпнах от място.А после се пуснахме 2ри път от летящ старт пак го дръпнах после вика че колата му била с половин резервоар гориво значи 20-22литра около 20кг отгоре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с моята д14а3 направих няколко старта с BMW e46 318i и съм доста изумен от резултата бия го с доста има няма 3-4 колиПубликувано изображение а и имам към 50 кила музика с двама човека в колата Публикувано изображение

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този или не може да кара или колата му не е в ред :D Реално двете коли са кантар, пробвал съм многократно Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя клип на рибата и всеки път съм в ЕУФОРИЯ :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес 2 старта с този изрод...как варви това 4удооо....ще сложа клип

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на 3та дърпаш ръчната :lol: Нормално е, голям двигател е, но прилично му държиш доста време, браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...