Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Аз знам какво кара, въпроса е че Б16-ка с генерация и 4-1 колектор, не върви толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее аз не съм и претендирам че колата ми върви ти някаде видя ли че съм казал "моята кола върви" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, снимай я да я видим как върви тая кола, щото 328-ца с тия модове след 100 върви почти като и преди 100.

Бро точно тая кола неможе да превърти на асвалта точно със този диференциял от М-ката.. ? общо взето имам 3 старта с колата откакто е направена ... Първия е с Тигра 2.0 8в с доста модове (маховик,спортен вал,чип,къса кутия) и му правя около 5-6-7 коли :D 2-рия е с BMW 325i + chip той пада с около 3-4 коли и с 328-цата :) кажи ми точно какво искаш да ти снимам ?
Ако искаш мога да те уредя с една Астра 1.6 с по-малко модове от тиграта дето така си я разтегнал с многото модове, и да има и камера? Иначе тук не я изкарваш много вървежна ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уреждай чакам ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да не е тая Астра 1.6 дето победи мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб не знам, ама дел сол вти го биеше с не малко преди доста време, сега е с още някой и друг мод и резултата е това http://vbox7.com/play:3d1bc4f6&r=emb

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) хахах тя е сток ве.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...същата е би ме с 3 коли от място до 150км/ч и модовете и не са малко ....всъщност няма нищо стоково по нея,ако трябва да сме честни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти ако не е тайна с каква кола си ? Защото ако си малък ветек си паднал с много малко даже като гледам как върви с xe-to :) Рулмейкър кажи кога и ще има старт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...същата е би ме с 3 коли от място до 150км/ч и модовете и не са малко ....всъщност няма нищо стоково по нея,ако трябва да сме честни ;)

това е било преди 50% от модовете на колата
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз съм писал за тая гонка преди време,защото ме учуди вървежа за уж 1.6 и тогава реших да издиря колата ;) .След гонката ни момчето каза,че съм се представил добре защото бил победил ДелСол ВТИ а аз съм Втек с чип за об. сложен без да се настройва даже отварях капака да види двигателя,но тогава не каза,че го е отнесъл с много като сега твърди Рулмейкъра.После ми обясниха некой неща за колата му каза ми даже че върви малко след Кадет ГСИ и почти наравно с Астра.Вероятно сега има още модове,но и тогава не бяха малко,защото момчето което уреди гонката спомена,че почти нищо сток не е останало в двигателя.Гонките ни бяха две и протекоха така: на 1-ва излизам с една кола пред него на края на 2-ра ме изравнява и за мое учудване тогава на 3-та започна да ме изтегля :D .Тогава се усетих,че ме ебават нещо защото няма логика да отнасям 1.8 116 коня Астра с 4/5 коли а тая малката да ме минава :lol: :lol: ...пича е много точен скромен и си казва всичко като го питат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,в 22:30 сме на Омв цариградско,ще има бърза дизелова алфа,ако някой има желание да я пробва.Аз съм там също :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти ако не е тайна с каква кола си ? Защото ако си малък ветек си паднал с много малко даже като гледам как върви с xe-to :) Рулмейкър кажи кога и ще има старт :)

Димо,кога ще видим колко ще падне моя дръгел от Сира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,ще има бърза дизелова алфа

хаха има ли такова понятие :D:D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А ти ако не е тайна с каква кола си ? Защото ако си малък ветек си паднал с много малко даже като гледам как върви с xe-to :) Рулмейкър кажи кога и ще има старт :)

Димо,кога ще видим колко ще падне моя дръгел от Сира?
Rado ами не се знае дали ще паднеш :) като решиш звънкаш и стартираме :) Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,ще има бърза дизелова алфа

хаха има ли такова понятие :D:D
Има, има, не е като да няма .. :Phttp://vimeo.com/8520271Забележи с каква лекота се справя с ЕВО-то, пък тук гледам някои "тупат" само Субару WRX, за STI и EVO никой не е писал още, но скоро очаквам и това да се случи, както е тръгнала темата .. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,ще има бърза дизелова алфа

хаха има ли такова понятие :D:D
Добре беше алфичката, снощи и аз бях там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,ще има бърза дизелова алфа

хаха има ли такова понятие :D:D
Има, има, не е като да няма .. :Phttp://vimeo.com/8520271Забележи с каква лекота се справя с ЕВО-то, пък тук гледам някои "тупат" само Субару WRX, за STI и EVO никой не е писал още, но скоро очаквам и това да се случи, както е тръгнала темата .. :lol:
Ако е стоково Ево-то възможно е съотношение килограми коне не е негова полза, като гледам какво е останало от дизеловата печка. Но до колкото се сещам Ево държеше световния рекорт за драг при 4х4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултати нещо....чата си върви:spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наказваш здраво. Колата има ли доработки? На драга на НС писал ли си се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата е с споретен филтър K&N и генерация на 60мм и това е ... Както се очертава май май няма да присъствам тази година или ако присъствам ще е само като семкаджия ... :angry:

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,ще има бърза дизелова алфа

хаха има ли такова понятие :D:D
Добре беше алфичката, снощи и аз бях там
добре добре колко да е добре :D вадим една атмосферна хонда за нея веднага :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не е от Сф,аз за това писах за тогава,защото беше тука,сега няма как да я пробваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на един Mercedes CLC 1.8kompresor 2010г. със Prelude F20A4 му връчих бинокъла ,изоставаше в период :)

Хахахаххаахха :D :D :D :D хохохохохооххоколегата ме разби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забравих да се похваля че днеска ми сипаха:http://vbox7.com/play:e51a8118Миналата седмица резултата беше същия, но в полза на Хондата, ама нямаше кой да снима ... Сега очаквах отново да го дръпна но уви ... не мога да разбера как стана! Възможно ли е нещо да е направено през изминалата седмица? Момчето ми каза, че е 211 коня, но някак не ми се връзва да е толкова тъй като бие 218 коньово Субару Импреза седан с около 3-4 коли ... което и аз го бия с толкова ...Както и да е с момчето пак ще се дръпнем другата Неделя! :)

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да се похваля че днеска ми сипаха:http://vbox7.com/play:e51a8118Миналата седмица резултата беше същия, но в полза на Хондата, ама нямаше кой да снима ... Сега очаквах отново да го дръпна но уви ... не мога да разбера как стана! Възможно ли е нещо да е направено през изминалата седмица? Момчето ми каза, че е 211 коня, но някак не ми се връзва да е толкова тъй като бие 218 коньово Субару Импреза седан с около 3-4 коли ... което и аз го бия с толкова ...Както и да е с момчето пак ще се дръпнем другата Неделя! :)

Малко си задаваш реторичен въпрос бро :) На турбо кола за 1 седмица могат да и се направят хиляди подобрения :) всъщност за 1 ден ден могат да се направят толкова колкото да препадаш още на старта :) иначе колата ти върви много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дигнал е малко бооста , кво толкова изненадващо има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко срещу Акорд 7 2.2 дизел. Като му е включен тракшъна (или там каквото е) нещо връща газта и го бия с много. С изключена система му взимам 3-4 коли, не можах да видя точно колко, защото брат ми изтри клиповете :dry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да се похваля че днеска ми сипаха:http://vbox7.com/play:e51a8118Миналата седмица резултата беше същия, но в полза на Хондата, ама нямаше кой да снима ... Сега очаквах отново да го дръпна но уви ... не мога да разбера как стана! Възможно ли е нещо да е направено през изминалата седмица? Момчето ми каза, че е 211 коня, но някак не ми се връзва да е толкова тъй като бие 218 коньово Субару Импреза седан с около 3-4 коли ... което и аз го бия с толкова ...Както и да е с момчето пак ще се дръпнем другата Неделя! :)

Странно, аз разбрах че си го бил..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

E не не миналата седмица това Субару беше зад Хондата на 400 метра! Още на 2ра му правих 2 коли до финала го издържах 1 кола и след още 100 метра ме мина ... сега върви по съвсем друг начин това Субару ... не мога да си го обясня ... тряя да е пипан бууста или нещо от сорта ...100 човека видяха миналата седмица какво се случи и сега много хора не могат да си обяснят загубата на Хондата ...Преди няколко часа се видях с един авер на собственика на сивото Субару и ми каза че той като си го е купил било на 240 коня ... така че за какво говорим!

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На връщане от Сливен закачка с някакво Ауди...3ма човека в Прелюда + кила кила музика :lol: (по груби сметки около 150 кила)Един откачен навигатор и DJ го раздаваше :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=--NsbmSwAEk

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пречиш ми бе брачеде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: тоя с Аудито е психар
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

E най на края и аз да се дръпна с някво Бмв се се точех но се неми излиза късмета. А днес с едно купе ci стана гонката малко не принудено, но се получи.Тръгнах половин кола след него, като си мислех тоя не е нахъсан за такива работи, но секунда след това дадох гас и забелязах, че пича и той се не дава и той натиска и така докрая на 1-ва се поизравних с него и като включих втора хоп пред него с половин кола и така до края на втора, след като включих трета цяла кола и пича се отказа :)Определено това Бмв ми вдигна адреналина :)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето още едно от многото клипчета хахаха :lol:http://www.youtube.com/watch?v=uLCWJhkMpmsНяма нужда от коментари за навигатора, той момчето кара едно БМВ М Пакет ама такива скорости не е достигало и беше много превъзбуден :lol:http://www.youtube.com/watch?v=OCIKPoGVQ1I

Редактирано от rollin
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мога да разбера и да оправдая ..дори и желанието да убиеш себе си или някой друг..само извратеното удоволствие да си караш прелюда с 220 и да слушаш гнусна чалга не мога..е тва е брутално!

  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се оправдавам с пасажера, че е пускал музиката... хората които ме познават знаят какви стилове слушам аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мога да разбера и да оправдая ..дори и желанието да убиеш себе си или някой друг..само извратеното удоволствие да си караш прелюда с 220 и да слушаш гнусна чалга не мога..е тва е брутално!

Стига глупости, и какво като им се чува чалга в колата, по-малко хора ли са ? От теб например ? Не че съм фен на чалгата, но твоето не е градивна критика, а чисто черногледство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а бе гадна си беше чалгата :yes: ...не разбрах от клипа Аудито като те задмина отдясно ти намали ли или просто той вдигна повече

  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...