Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Пп. и да ти кажа дори и 25ца да е голяма разлика няма във върже особено до 400м разликата е +- 0.2 десети което е около 2 коли разлика , а с ЦРХ-са ще изгубиш 20ската в трафика :D

Еее тука вече не съм толкова съгласен! Има си разлика между читава 25-ца и 20ка! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слагаш кинти,гледай на кво залагаш.Вървенето на Дел Сола няма нищо общо с това на рекса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм как варвят читави 20-ки не се лъжете, че са толкова лесни просто на половината не ми работят ваносите за тва е такова положението, не защитавам бмв просто казвам как стоят работите, а и дел сола не е като рекса 2 генерация така, че нещата може да са равни просто трябва да се направи гонката и да се види ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде колегата да действа и да казва какво що и кой кого, а ако има и видео още по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки ЦРХ д16з5 д16а8-9 ще СМАЖЕ всяко 320i на всякаква дисциплина.

...мога да добавя и сивик д16з6 ако бавареца е стоков ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти със Z6 няма смисъл да се пускаш със сток 320i във E36.Аз със D16Y2-126к.с. във англичанка на 300м. съм кола и половина пред него.Даже бавареца беше купе.Z6 в 5-та купе ще му прави още по-големи ластици.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z6 в 5-та купе ще му прави още по-големи ластици.

а във хеч още по-големи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на един Mercedes CLC 1.8kompresor 2010г. със Prelude F20A4 му връчих бинокъла ,изоставаше в период :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z6 в 5-та купе ще му прави още по-големи ластици.

а във хеч още по-големи :P
Това не знам дали е задължително. Пробвал съм се с два такива хеча по няколко пъти, и ползата е убедително за купето (при сток коли) Има нещо гнило, което не разбирам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прясно инфо за първите ми кажи речи гонки тоя сезонна летящ от 60-200 успях да направя три и половина четири коли на колегата Живака с ег с х22 но и паднах с толко на летящ от 100 до 200 от хюндая на рибата хаха ;) следващия път го вадя поне от 60 така е мн трудно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно GSI под ножа и в 3-те ръна Хондата бие, но на третия тръгнах ужасно но на 3-та го настигнах и разминах и до края удържах полувин кола! :)Няма допълнителни доработки по колите!http://www.youtube.com/watch?v=XEl9NkYzya8Хондата е с по слабите синкави фарове!

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прясно инфо за първите ми кажи речи гонки тоя сезонна летящ от 60-200 успях да направя три и половина четири коли на колегата Живака с ег с х22 но и паднах с толко на летящ от 100 до 200 от хюндая на рибата хаха ;) следващия път го вадя поне от 60 така е мн трудно :D

поздрави за което ;) ,очаквах да ми направиш 5-6 коли... мисля че мога да те кантаря но ще видим по натам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Х22ката е мн сериозна и с доработки не ще ме изкантариш ами ще ми счупиш зъбите сигурно хаха трябва и един от място като и обуеш гуми да пробваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това мисля да направя като начало :Pи да заставаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Д16З6 с генерация и филтър срещу Ауди А4 4х4 1,8 Т - с генерация и филтър. резултат - равенство 2 пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колко коня е Аудито?? 150, 160, 170, 180, 190?

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр те значи един ми се пане с едно БМВ 318 все иска да се драпнем обаче мен ме е шубе защото аз сам с d13b2 Сивик 5 хеч оня ми се пали ключ за ключ става реч за 200 метра отсечка има ли някой който се е пускал на гонки и резултатите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от каде си долу горе?И го питай дали е навит с 1.8 Хонда (както си е честно) ключ за ключ да идвам направо с нотариуса!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр те значи един ми се пане с едно БМВ 318 все иска да се драпнем обаче мен ме е шубе защото аз сам с d13b2 Сивик 5 хеч оня ми се пали ключ за ключ става реч за 200 метра отсечка има ли някой който се е пускал на гонки и резултатите:)

Д13ката ще падне! Вие пускане за спорта не знаете ли какво е?! Кви са тия ключове.. :blink: "Мене ме е шубе"?! :ph34r: Що? Когато хората се пускат за кеф, нема значение кой ще бие, важен е адреналина! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Те баварчетата са много големи спортисти срещу 1.3! Атлети направо! :angry: Иначе като се замисля не мога да измисля марка по-бавна от БМВ освен Мерцедес ... ако говорим за честни битки с двигатели и автомобили в един и същ клас! Дори марки като Тата, Дачия иии (кажете някой по-непретенциозна марка) са с доста ама ДОСТА по-добри перформънс показатели от БМВ ... така че няма какво да им се връзваш колега! На тях и господ не може да им помогне, камоли ние простосмъртните!

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр те значи един ми се пане с едно БМВ 318 все иска да се драпнем обаче мен ме е шубе защото аз сам с d13b2 Сивик 5 хеч оня ми се пали ключ за ключ става реч за 200 метра отсечка има ли някой който се е пускал на гонки и резултатите:)

Ако е 1.8 115 коня ще го биеш, ако е ИС-ка няма.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припадал съм доволно от такова БМВ. Не си слагай ключовете за да не останеш пешеходец. Рул, не съм сигурен че ще бие 115-ката. Все пак говорим за стокова д13ка до колкото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

316 го отвяваш с d13, ала 318 уж са сила :lol: Съединителя ти не трябва да е заминал, гумите да не са ти дървени и скоростната кутия да е къса, па не знам is колко върви. :P:DВсе пак за 200 метра става въпрос.

Редактирано от mihou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ис ако е със шпер още от първа ще го отвее ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С д13 не рискувай срещу бмв318,ако залога е ключовете на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е читава 316 ката ще те остави в точка ;) имал съм и 316 и D13 :P ама ако ти падне някоя A4 1.8 Т 4x4 ритай здраво на педала :D ( не се стърпях просто )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм драскал тук :smile1:Днес срещу CRX d16а9 4-5 коли отпред (на клипа и двамата возим по 1 пасажер)

156 2.4 jtd, една кола пред мен. Някой спомена че имала "чеп", но не е потвърдено.
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте съвет да се пусна ли с летово колибри с минимален паричен залог от около 100 лв? Колибрито е било на газ до колкото разбрах, а за тези които не знаят мойта е Сивик Купе 6-та с B18C4, + генерацийка на 60мм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегите ти разберат метафорите може и да те посъветват...аз 5 минути гледах :blink: преди да разбера какво имаш предвид, ама айде няма да издавам тайната. Отначало помислих, че искаш да се състезаваш с птичка дето бръмчи лятото :lol: и че си правиш майтап...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте съвет да се пусна ли с летово колибри с минимален паричен залог от около 100 лв? Колибрито е било на газ до колкото разбрах, а за тези които не знаят мойта е Сивик Купе 6-та с B18C4, + генерацийка на 60мм!

Най-вероятно ще припадашАко е сток имаш шанс, макар по-голямата мощност и въртящ момент на хлопела.Но ако малко са вдигнали налягането и ще ти направи 7 шейни ... най-малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дайте съвет да се пусна ли с летово колибри с минимален паричен залог от около 100 лв? Колибрито е било на газ до колкото разбрах, а за тези които не знаят мойта е Сивик Купе 6-та с B18C4, + генерацийка на 60мм!

Падаш яко! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм драскал тук :smile1:Днес срещу CRX d16а9 4-5 коли отпред (на клипа и двамата возим по 1 пасажер)

Алфа 156 2.4 jtd, една кола пред мен. Някой спомена че имала "чеп", но не е потвърдено.
Кво е правено по колата ти, та биеш Рекс с толкова?!? :huh: И ква е тая Вектра най-отпреде?! :blink::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно знаете за кое точно колибри става въпрос щото аз никаде не видях въпросното хвъркато с какъв мотор е и още повече на какво налягане кара сега че да му го вдигат :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел Калибра 2.0 ТУРБО 205 коня (май беше)! Това е птицата! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да измислим нещо за утре вечер?Ще взема и гтеха да видим кой къде е. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е правено по колата ти, та биеш Рекс с толкова?!? :huh: И ква е тая Вектра най-отпреде?! :blink::ph34r:

Рекса може да бъде каран и по-добре, но този конкретно, не ми се вярва да ме стигне. Но знае ли човек... Вектрата - 2л 115кс, с глава от 1.8, допълнително сгъстена, всмукател 1.8, дросел 1.8; изпускател от XE, генерация, чипосана. Когато съм сам в колата, обикновено е около 2 коли пред мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее, досега не бях виждал Хонда над 100коня да пада от каквато и да била Вектра, а тука даже и ЦРХ пада с 1 тир! :confused::cry::shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Калибрата е сток човека няма пари за бензин да я кара за това е на газ и най-вероятно тормози мотора си с Приста Ойл! Затова съм се надъхал ... :)

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ кола до кола има разлика ,че и от вектра до вектра има разлика !. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коня е Аудито?? 150, 160, 170, 180, 190?

150 кончета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...