Jump to content

Recommended Posts

Фела, Нормално. Аз за това и спрях да се занимавам и да пиша. Лекичко ми писна. Всеки гледа как да те изюзди. Живи и здрави да са и дано им дойде някой ден акъла. Кофтито е, че накрая и ти като мен ще спреш да се бориш с вятърни мелници, ще почне да не ти пука за проблемите на останалите и ще си имаме един фен по- малко...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Barsi , перфектно за един е не толкова идеално за друг :) Всичко различно от ново е късмет и вяра на другата страна.Иначе бисерите и при мен са много както и при всеки който се е сблъсквал с продажба или купуване на нещо.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акъла не ми стига вече.Какво е това племе каква е тази дивотия не мога да си обясня и аз от няколко години насам.Ако тръгна да обяснявам трябва да повтарям случките на Фена примерно ,а те са толкова много такива.Все омазан все зарит все да помагаш и все айде нищо здраве да е .... Ама то си писва няма как.Обясняваш хабиш си думите и насреща ти стена все едно ,ми нали за тебе се хаби човек бе тапук да не си блъскаш тиквата ти утре, ама никой не оценява.Аз знам доверието ни е голямо на такива хора,защото правим извод от себе си и от там идват проблемите за наша сметка та за каквото и да било от живота в тази държавица не само из форумните дебри...просто масово хората са зле в днешно време.Ама оправия няма да има това е ясно емоциите си минават,истинските фенове просто им писва и картинката е тъжна.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен,добре дошъл ;)

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе цитирайте им имената и никовете на мишоците,че ми писна от задници тука!

Ванка що да ги криете бре даваи им имената и толкова да знаят другите потребители от кво да се пазат, и мен са ме гърбили но по малко и заради тва ще помогна на хора които имат и минимални обноски ЧОВЕШКИ, А НЕ ЧЕКАИ БРАТО НА ЗОР СЪМ ПОМАГАИ зор има само на едно место у К...ФА другото с кинти кеш вече, колегата МИЯМОТО е много прав следва фразата на др. Путин а тя е БИИ ТВОИТЕ ДА ТЕ УВАЖАВАТ Редактирано от dan4o
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххххх , няма оправия ... Сега си спът спокойно, че може да са те завлякли с 10лв ама са успели да си покажат магариите...Подаваш пръст , налапват ти ръката.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да ходя за проблем с хондата при Миямото във Варна ,но щом такова му е мнението за всички хондаджии във форума ,няма да стъпя при него каквото и да стане с хондата!

  • Нагоре 3
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е мнението???При Омбре е по зле работата... :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да ходя за проблем с хондата при Миямото във Варна ,но щом такова му е мнението за всички хондаджии във форума ,няма да стъпя при него каквото и да стане с хондата!

:offtopic:Колега къде и какво е написал Миямото че си вадиш такива генерални изводи? Или аз не виждам нещо такова или ти си измисляш някакви неща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто колегата е обяснил по сложния начин, че не разбира от сарказъм, използвайки Миямото като субект.

Редактирано от Драгойчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно и за това искам да го каже той :) щото по тоя начин уронва името на Миямото, който е и Модератор.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може в такъв случай да е по-добре че няма да стъпи при него?Ванка,размина ли ти вече?Прие ли факта че когато си добър се оказваш глупак,а лекетата са тарикати.Весели празници,всичко един ден се връща. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те добричките хондаджии ще го излекуват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах го в смисъл че ако се придържа към това мото -бий своите за да те уважават,каквото и да означава за него това -нямам работа при него!Ако се е шегувал нещо ,явно не съм разбрал закачката!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти какво точно реши колега? Ще му закараш колата за ремонт и той ще те набие или какво? :) Кое точно те засегна в думите "Бий, за да те уважават"? Реши че е конкретно насочено срещу някой или какво? :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като погледнах назад мненията по темата ми стана ясно че е сарказъм ,ама като чета набързо и съм го разбрал погрешно :rolleyes: MIYAMOTO,съжалявам брат за това което съм писъл ,извинявай!Да отиваме на софрата че с това чесане на клавиатурите ще минат празниците :lol: Поздрави на всички и весели празници!!!

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така за тези които не ми знаят телефона той е 0898 520997 на този номер може да ме търсите като ви продават нещо което уж е направено или е било мое .

А тоест ще помоля да не продавате скоростни кутии от мое име и че аз съм ги правил  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...