Jump to content
freaker

Мнения за тия 2 обяви за Акорд 6-а генерация..

Recommended Posts

http://www.cars.bg/c466510http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382800149891205&f1=details&slink=4ma8vzНякой гледал ли ги е? Цените занижени ли са или адекватни? Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд-ите са поне на по 200 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дупнишката съм и хвърлял един поглед за набързо и мога да кажа че и на живо е с доста добър външен вид, само това. Имай предвид че продавача в тая автокъща е в час със Хонда Публикувано изображение. Цената ми се струва че не е лоша. 200-300 можеш да ги бориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих взел сивата.С по добър салон е,липсата на климаториник не е проблем. Червенета има кофти салон + червената боя( избледнява по бързо).Техническото състояние може да се определи само на място.Сивата може и за 3800 да я дадат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кола вкарвана от чужбина, която да не е с върнат километраж. Просто няма такава. Имам информация от човек, който точно с това се занимава. Това е и причината да си купя моята кола от Германия. Тия акорди са минимум на 300 000 реални км.

Редактирано от Cyreon
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивата е верно по-хубава,виждаш я на място,бориш колкото можеш защото и еко такса ще плащаш,а на снимките се вижда че е повече пазена от червената,

А че не са на реални не са,но чак 300 000 надалиПубликувано изображение

и да е на 300 имаш още 700 000 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих взел червена Публикувано изображение

Да сте чували приказката "много хубаво, не е на хубаво..."? Защо всички гледате колко е чиста и колко добре изглежда а никой не се загледа в детайлите. На някой да му направи впечатление че волана е сменян... не разбира се, защото всички гледат колко е запазена тапицерията. А според вас какви са причините някой да си смени волана... "сигурен съм" че не е защото е бил с гръмнал еърбег. Всички гледат колко е излъскан двигателя ама никой не забеляза че на радиатора ламелите са смляни... ама то това "най-вероятно" не е от някакъв евентуален удар... Предната броня и тя е сменяна и пребоядисвана. Километрите всички знаят че са върнати ама половината си няма и идея как точно се прави, а знаят че километрите са върнати защото "няма кола нов внос без върнат километраж" а следите който са останали след демонтирането на таблото също никой не ги видя.

Така да го кажа: колкото и да не е запазена червената е по-малко съмнителна, и лично на мен ми вдъхва повече доверие!

 

съвет: Когато купувате кола (и не само кола) не гледайте това което продавача иска да видите!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва никога не съм могъл да го разбера - да си купиш кола, за която си сигурен, че е с върнат километраж, която е пребоядисвана и имаш съмнение за поне още 4-5 неща дето не са наред. За мен една кола, дори да е купувана на старо трябва да е идеално обслужена. А не аз да я купя и да почвам с ремонтите. Колкото и да й е ниска цената според мен не си заслужава бъдещите главоболия, които ще имаш с нея. Това е просто моето мнение. Всеки си преценява за себе си.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с две ръце гласувам за червената, обаче с уговорката за сериозен пазарлък.Надрасканата кора на врата и избледнялото табло създават лошо впечатление.Продавача явно се опитва да замаже очите на евентуалния купувач с едно пастиране.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих заложил на колата с възможно най-малко ръжда по купе и ходова част, основно по купето. Защото всичко останало е в пъти по-евтино, от борбата с ръждата, като визирам истинско отстраняване, добра консервация и гаранция за години безпроблемност на купето. А, тя, и леката ръжда, в България се развива като рак, по една, единствена причина - ужасно мръсната среда.Виждал съм коли с невероятен външен вид, които в България свършват за отрицателно време, просто защото отдолу и отвътре са гроб.В тоя ред на мисли, бих насочил интереса си първо към италианската, като не пропускам да видя и другата - има макар и малко, но читави коли, без ръжди по купето, дори и от Австрия - въпрос на стопанисване, елементарна култура и възможности на бившия стопанин.Успех в търсенето и намирането на Колата, ако се търси Кола. Колите с малко "к" са под път и над път!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! Чудесен е начина, по който помагате. Много е лесно човек да се захласне и втурне в покупка на нещо, което е уж изгодно и уж изглеждащо страхотно.. както колега по-горе написа: "Не гледайте това, което търговецът иска да видите".. много вярно. За съжаление май не съм дорасъл за такъв клас автомобил, финансово имам предвид. Другата кола, която доста харесвам е Civic 7, но и за там тия пари са малко. Трудна изглежда мисията да си купя читава Хонда с моя бюджет. И доста в страни... и като качество, и като авторитет.. и като всичко, но някой от вас има ли поглед върху бензиновите Форд Фокус 1-во поколение? По-конкретно 1.8 16V ? Не е мястото тук, а по-скоро във форума на Форд, но все пак... четох добри отзиви за тоя автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз за Форд мнение не мога да дам понеже ако го направя то ще е само от това какво съм чул не от личен опит.Щом си с ограничен бюджет защо не се насочиш към мотор до 100 к.с.?Разликата в разхода с 1.8 16V ще е минимум литър на сто.Което ако караш по около 10000км на година ще ти спести около 250-300лв с които ще си платиш данъка и гражданската отговорност.И в този ред на мисли 1.6 100 к.с на Форда му дават среден разход 8, а на 1.4 90к.с. на Сивик 7 6,4 което за мен е сериозна разлика.На твое място бих почакал още малко да заделя пари и бих взел Сивик7 хем е по-нов от Акордите, които гледаш.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда-Форд-Публикувано изображение

не съм сектант обаче кон-магаре

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е малко късно, но все пак. Тази сивата много хваща окото на снимки, но както колегата е казал - детайлите. Колата е без темпоматът , но има копчетата за контролирането му от волана. Има прилична разлика между фугите от предния ляв и десен край около решетката. Също липсва кората от вътрешния край на багажника. Не съм сигурен за държачите дали и те не трябва да са покрити с нещо но като цяло изглежда като скеле на строеж. Това изцяло не означава че колата е лоша, но е добър начин за сваляне от цената и :) Все пак останалите коли които се продават може да са имали същата съдба, просто по-детайлно ориентиран майстор да ги е сглобявал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...