Jump to content
arrogance

Проблем със запалване при Сивик 5-та ген.

Recommended Posts

Колеги, помагайте!Значи проблемът се появява, винаги по едно и също време- винаги когато запаля и около 10-15 минути след като съм тръгнал и оборотомерът започва да подскача и даже и да съм на скорост колата угасва. След това 10 минути не може да запали, само върти на стартер и нищо. Чека си гасне, но не палти. След като направи това като изчакаш 10 минути и си пали без проблем и повече не го прави. За около 4 седмици ми го направи 3 пъти това. Моля ви за помощ в какво може да е проблема, понеже няколко майстора казват различни неща за смяна и за това искам вашето компетентно мнение.Благодаря ви предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери бубината,най-добре вземи от приятел и покарай да видим,или да се замери.Нека кажат и другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш слаби връзки някъде или си провери главното реле за студени спойки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо да си взема едно главно реле да видим какво ще стане (понеже е най-евтиния вариянт). А и за слаби връзки се съмнявам да има, защото изведнъж безпричинно започна да го прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, Значи казваш че след 10 минути като стои вече не го прави проблема, така ли? +1 за кофти спойки в релето. П.с. Ако е бубина всеки път като загрее ще прави проблем, а не след 10 мин вече да е ОК.Поздрави и Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комутатор! няколко пъти ми се е случвало и признака е точно този подскача оборотомера и гасне, свали и виж връзките на комутатора в делкото има едни силиконови изолатори на кабелните обувки, често се прецакват! погледни ги и като оправиш проблема си смени свещите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...