Jump to content
М.И.Я.

Сивик 6 хеч

Recommended Posts

Поправимо ли е дрънченето във вратите на 6та хеч. Мисля че е често срещан проблем. Мисля че идва от връзката вътрешната дръжка и механизма за заключване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и стъклото да дрънка, или механизъма за отваряне/затваряне на стъклото?!Иначе да, всичко е поправимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята започна да трака след като сложих алЯрма. Тракаше точно "ключето/лостчето", ако мога така да го нарека, което показва дали колата е заключена или не.Как го оправих: Свалих панелчето което е около него и дръжката за отваряне на вратата, след това свалих самото лостче и зад него има една метална работа (като телче, хич ме няма в термините :rolleyes: :rolleyes: ) която реално го държи и дърпа, малко я разпънах за да го държи по-стабилно и готово...Дано съм бил полезен :D

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата не знам, но на мен определено ми беше полезен. Това дрънчене отдавна ме трови ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско на колегата spirit ще пробвам по неговия начин намеря ли времеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално е много лесно ;) Като свалите лостчето ще видите кое го държи и трябва само да се разпъне леко. :P Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали става въпрос за лостчето което държи копчето което показва отворено/затворена на врата ( мале как го обясних ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, самото лостче от вътре се държи на една метална планка, която трябва да се разпъне леко и при мен проблема се реши.п.п. в по-горния пост съм писал че е като телче, то си е цяла планчица, сега го видях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...