Jump to content
STANCHOYO

Вадене на полуоска

Recommended Posts

Здравейте колеги.Трябва да сменя маншона на външното каре,но полуоската не излиза от главината.От шофьорската страна мина без проблеми,но от дясно не.Пръсках със спрей, молих я леко с чука,но не мърда.Моля за съвет,какво да правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем пръсках удрях с чука и не можа да излезе,дадох я на познат и я изкарал на преса в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи с чука но по силно, обаче завии гаиката да не удариш резбата... успех :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, колегата не иска да вади карето от главината, а полуоската от карето - какви гайки те гонят?!?STANCHOYO, полуоската не излиза от главината, а от карето - сложи дървено трупче на карето и "моли" с чука по-силно!Какво пръскате не знам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-голям чук и с голям център, да не развалиш резбата. Само бой това е решението;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно!Чети горното ми мнение! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, колегата не иска да вади карето от главината, а полуоската от карето - какви гайки те гонят?!?

STANCHOYO, полуоската не излиза от главината, а от карето - сложи дървено трупче на карето и "моли" с чука по-силно!

Какво пръскате не знам. Публикувано изображение

 

Верно!

Чети горното ми мнение! Публикувано изображение

 

Нека да уточним термините( полуоска, каре, главина) кой на коя част как и вика и тогава да даваме съвети. Не се заяждам, със здравеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полуоската излиза от скоростната кутия,но от другата страна откъм външното каре не излиза от главината.първо искам да сваля цялата поуоска,а след това да разглобя карето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми навии гаиката да не смашеш резбата ии се помоли с по голям чук :D ако не стане барабар с главината и на преса .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, колегата не иска да вади карето от главината

Айде ти чети по-добре преди да пишеш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж кога съм писал аз и погледни кога се споменава за вадене на карето!Не мога да знам кой за какво си мисли или къде го сърби... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Трябва да сменя маншона на външното каре,но полуоската не излиза от главината.От шофьорската страна мина без проблеми,но от дясно не.Пръсках със спрей, молих я леко с чука,но не мърда.Моля за съвет,какво да правя.

В "Роро форума" четох,че може да се смени маншона на външното каре ,без то да се избива от шенкела,а именно като се откачи долния или горния носач беше,не знам,и се извие шенкела достатъчно за да излезе полуоската от него,и си сменяш маншона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е готово с помоща на magic ice и перфоратор.Напръсках със срея изчаках 3 минути след това с къртача 1 минута и карето беше вън.Беше спекло доста здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...