Jump to content
Dragi4

Тежка катастрофа в Русе с S2000

Recommended Posts

Сега излъчиха по БТВ :(/>/> 2 жертви.Ударил се е в стълб точно до автобусна спирка.Колата е размазанаСиво S2000RIPЗагиналият не е собственика на колата!

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://btvnews.bg/video/video/news/dvama-dushi-zaginaha-tazi-nosht-pri-tezhka-katastrofa-v-ruse.htmlДа почиват в мир... :( Редактирано от Аз-съм споко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колата е била на националната среща със 157 номер. Лоша работа.Мир на праха им !

post-2146-0-58544200-1380881127.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R.I.P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз,като видях репортажа,не можах да позная колата....заприлича ми на С2К...ама...явно,мокрото и това,че не познава колата,щом не е негова си е оказало...Нека почиват в мир!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека почиват в мир :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле... ужасия, S2k-то е салата, мале то направо ... думи нямам.Гледам има номерче от националната, най-вероятно е някой колега.... :( :( R.I.P. . ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава зверска катастрофа няма как да не е причинена от неразумно шофиране. Жалко е, че някои хора спират да мислят зад волана на по-мощни коли. Да почиват в мир, близките им ги чакат много мъки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост простотията по пътищата край няма.Аз преди малко се прибирам от работа и заварвам състезателните автомобили от "Стари столици" да използват главния булевард в Шумен за писта.Та... не само "цивилните" ,а и тези в бранша са един лош пример в нашата държава.Жалко за жертвите наистина ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фатален удар, определено съдейки по снимките скороста е била несъобразена, а и ако се окаже, че е употребил алкохол и с качването си зад волана би било много безразсъдно от негова страна и от страната на собственика предоставил автомобила, но това е едно гадаене, кой, защо, как, докато не се докаже как се е случило, но по зле от това няма да стане ....................R.I.P.

Редактирано от vodkin_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от катастрофата беше точно пред мен в колоната на националната post-17641-0-39211700-1380904216.jpgR.I.P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна новина. RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това е май на Емо колата той е много скромен и точен пич и не е по гонкиите.Мисля че се продаваше колата по едно време да не би да е купена с друг собственик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на Емо е , но друг е карал , мощна кола мокър път и недомислен завои и .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано душите им намерят покой и дано няма повече такива теми.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да помълчим минутка в памет на загиналите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ме гложди една мисъл вече два дена , е че въпросният завои(с обратен наклон) и спирката , отстоят на поне 150 метра ,а точно 15 метра преди спирката има кръстовище .Които е от Русе знае,че по ул.Доростол се движиш по лявата лента,защото по дясната има паркирали коли и имено там е и спирката.R.I.P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас по лошо от това вече няма на къде. Да беше само ламарина щеше да се оправи или да се купи нова, но за жалост в тази ситоация няма връщане назад. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...