Jump to content
HONDA CIVIC 79

Вътрешни накрайници на сивик англичанка

Recommended Posts

Реших да ги сменя тези вътрешни накрайници но ударих на камък понеже само на тези англичанки вътрешната и външната резба са еднакви по 14мм.а продават само 12/14мм.и какво направих сложих си ги пак старите,имат лек луфт и може би ще изкарат още известно време но какво правим като станат нацяло за смяна и ги няма отделно от рейката? Не знам някой колега чувал ли е за това че ги разглобявали сменяли някаква втулка грес и ставали като нови.Ако някой има решение на проблема ще съм му благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой колега с английски сивик не ги е сменял тези накрайници и все пак ако има някой нека ми помогне че тропат ужасно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, малко ми е странно да няма размера за англичанката. Провери ли в по-големи магазини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно си мислех за еврото че не може да ги нямат. Та те са вносители за над 50% от магазините в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че повдигам по-стара тема,но какъв е номера на тия накрайници ,че съм в страшен филм с тях.... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме касае този въпрос. Не е за вярване, че толкова много англичанки, а никой не е сменял накрайници... :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купувате накрайници от там си вземете 2-3 комплекта да изкарате поне 2-3 години ;)  мойте се разтропаха на 1-вата. По-добре си поръчайте директно от англия .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вносители на боклуци :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...