Jump to content
Zlatko Zlatev

Конденз на предния прозорец при дъжд

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам Хонда Сивик 1996г. Не зная на какво се дължи,но винаги,когато вали дъжд и шофирам ми се изпотява предния прозорец.Пускам климатика и за 10 секунди изсъхва и след 2-3 минути проблема отново е налице ! Може ли някой да даде съвет,ако е имал подобен проблем.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти кажа конкретно за този Сивик, но в общи линии бих те посъветвал:1. Ако и задното се изпотява много - виж при резервната гума дали не влиза от някъде вода. 2. Филтъра на купето може да е за смяна.3. Ако често стои паркирана под дърво - вдигни предния капак и махни листата.4. Трябва да има отдушник в багажника - дали не си го запушил с някакъв багаж, или около него да има уплътнение, което да е за смяна.Тези може да звучат глупаво, но ми се е случвало:5. Бях забравил натиснато копчето за вътрешна рециркулация на въздуха, заради един дизелов пушляк, сигурно ремапнат на промоция от сайт за групово пазаруване.6. Стъклото трябва да е добре измито от вътрешната страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав провери тези места които ти каза...аз смених филтър купе и проблема ми се реши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...