Jump to content
ManiaK

The World’s Best Instrument Cluster

Recommended Posts

Насладете се на 25-те най-добри табла на света за всички времена и участвайте в анкетата като гласувате ..... по съвест Публикувано изображение

 

The World’s Best Instrument Cluster

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах,гласувах по съвест и видях че избора ми води класацията в момента... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм класик и обичам много стрелки ..... Порше 997 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам стрелки - R8.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за LFA и след него Aventador, то по една снимка не може да се съди много добре. LFA е лудницата с тези движещи се екрани :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали заради пускането на линка тук, но класирането за 2 дни изглежда така:Honda S2000 (20%, 2,367 Votes)Lamborghini Aventador (9%, 1,109 Votes)BMW E36 M3 (7%, 876 Votes)Lamborghini Reventon (7%, 845 Votes)Lexus LFA (7%, 817 Votes)Pagani Huayra (6%, 734 Votes)Koenigsegg Agera R (5%, 595 Votes)Aston Martin DB9 (4%, 518 Votes)Lancia Delta Integrale (4%, 513 Votes)Audi R8 (4%, 477 Votes)Lexus IS300 (4%, 422 Votes)Honda Prelude (4%, 418 Votes)Tesla Model S (3%, 370 Votes)Nissan Z31 300ZX (3%, 311 Votes)Porsche 997 911 (2%, 282 Votes)Ferrari 458 Italia (2%, 235 Votes)Buick Limited Riviera Coupe (1958) (1%, 171 Votes)VW Golf GTi Match Digifiz (1%, 155 Votes)Knight Industries 2000 (KITT) (1%, 147 Votes)Mercedes 300SL Gullwing (1%, 93 Votes)Nissan NX1600 (1%, 90 Votes)Cadillac XTS (1%, 83 Votes)Spyker Spyder (1%, 70 Votes)Opel Corsa Spyder (0%, 59 Votes)Chrysler Laser XE (1984) (2%, 52 Votes)Total Voters: 11,809

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

явно и в BMW форума са пуснали линк-а, защото E36 беше мноооого назад в самото начало на класацията, а сега е в челната тройка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да гласувам прочетох втория пост и си помислих и , аз по съвест Публикувано изображение съвестта ми е чиста явноПубликувано изображение .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен DB9ката ми харесва по това колко стилно, стабилно и изчистено е. А Tesla Model S ми изглежда като бъдещето - дисплей на който имаш всичката информация, включително каква музика слушаш и къде отиваш :) А и можеш да си го настройваш - кое да показва, кое не.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е36 е тотално зле и само Беемвист би гласувал за толкова постно и обикновено изглеждащ интериорен елемент.Не знам какво прави в тази класация.А линка го има и във Фейсбук , така че резултатът не се дължи на нас.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си харесах моето си табло :)/>))+ че дооооста ми допада това на Зонда-та :)/>

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гласувах за Кадилака. Таблото прилича на часовник, а аз имам слабост към часовниците. Много е стилно. От останалите, по-модерните, най-яко е това на Ферарито, просто, без излишна информация и много ме кефи, че няма скоростомер. Или се появява на мястото на предавките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея, който показва N за неутрална скорост, при потегляне става на скоростомер. Няма как да няма скоростомер - едно, че би била незаконна да се кара по пътищата (или по-точно пред казината), второ че това е спортна кола - добре е да знаеш с колко се движиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ме 'светне' ли къде показва с колко км/ч се движи това Ferrari 458 Italia?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На телевизора от дясно Публикувано изображение

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S2000 "победи" :)ЛИНК

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахха Юпииииии :) Със ZERO и Dragi4 смена върха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже знаем, че всички имате много хейт за "ГоУф", таблото на S2000 ИЗОБЩО не напомня на голфово от края на 80-те.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... което в никакъв случай не значи, че VW е измислил дигиталното табло или голф е първия хечбек среден клас, който е предлагал такова.

 

Дигитално табло (като опция срещу допълнително заплащане) Хонда са предлагали още през 1983-а година за CRX 1-а генерация и Сивик 3-а ген:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тегава класация... Аз лично гласувах за ланчата. За мен това е колата. Бих си го лъзгал с кеф :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...