Jump to content
Бончо

Зимни гумиза CR-V първа генерация

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Нов съм във форума и не намерих много информация относно марки и модели зимни гуми за нашите автомобили.Искам да оборудвам машината с четири нови такива от средния ценови клас,повече от 180 лева на гума ще ми е непосилно да дам.Размера е стандартния 205/70/15. Ако някой може да препоръча такива варианти ще ми улесни живота :) .Като най-евтини попаднах на BARUM POLARIS,добра оферта ми дадоха и за LASSA SNOWAYS,има ли някой ,който кара с такива,доволен ли е?Колата се кара основно по шосе и рядко по черно.Благодаря предварително на озовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на HR-Vто карам с барум от 2 години. Тази зима ще е 3та. Доволен съм от гумите, нямал съм проблеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на HR-Vто карам с барум от 2 години. Тази зима ще е 3та. Доволен съм от гумите, нямал съм проблеми...

Миналата зима си купих Гудрич /Winter slalom KSI/ .Срахотна зимна гума.Карам колата всеки ден .Миналата зима само 2-3 пъти ми е включвалачетворкатаПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 зими карам с Гудрич и съм много доволен. Няколко пъти съм си правил експерименти с рязко подаване на газ по заснежен баир и набира така все едно е чист асфалт. Разбира се усеща се и включването на задните гуми и като сработи това направо те изстрелва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да опиташ 205/65/15, аз съм с такива и няма проблеми (освен лека излагация на скоростомера) а цените са по-поносими.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Годрич Уинтер слалом и са много добри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,И аз си търся 4 зимни гуми за моето CR-V. Решил съм да са нови. Размера е 205/70/R15.За сега съм харесал няколко варианта: 1. General SNOW GRABBER 2. Vredestein Snowtrac 3 3. Bridgestone BLIZZAK LM-80 4. Continental CrossContact WinterИзчетох доста материали в интернет. От тестовете на ADAC дават най-добри оценки на Bridgestone BLIZZAK LM-80 като че ли ... Но на практика не знам кои са най-разумния избор. 2-3 години съм карал с BGGoodrich Winter Slalom и съм доста доволен от тях. Гледам, че цената им е по-висока сега и затова не ги броя като опция.Искам гумите да са добри не само на сняг, но и на мокра настилка. Карам доста по магистрали. Offroad доста по-рядко ми се случва зимата.Бих се радвал ако някой компетентен по темата сподели мнение и опит с някой от горе изброените марки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от тези - http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/1/1014020315161505Карам ги 1-2 години (не съм сигурен кога ги взех) и гумата се държи доста добре, а виждам, че и цените им са паднали доста. (моите са 185/65/15)За летни мога да препоръчам тези - http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/195_65_R15V_details.aspx?testId=92&recordId=1921Цена/качество съм повече от доволен :) Много стабилна гума, а на мокро направо ме учудва :)

Редактирано от markup

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго умуване и четене реших да си взема Vredestein Snowtrac 3. Гумите изглеждат много добре. Ще видим как ще се представят по заснежените пътища.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те съветвам ,защото аз съм с тях 2-година.Имат лощо представяне на мокро и киша.На лед и сняг са по-добре.На неотъпкан сняг са прекрасни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...