Jump to content
K1r1L

ДРАГ сливен 5-6 октомври !

Recommended Posts

На 5-6 октомври ще се проведе 6-тия кръг от националния шампионат по драгрейсинг на писта "Бършен" Сливен.Входът на пистата ще е 10 лв и важи за двата дена (събота и неделя), като пистата ще бъда отворена в събота от 13.00ч до 19.00ч. , а неделя от 7.30ч.Началото на състезанието ще бъде в неделя от 10.00ч., като преди това ще са квалификациите.Реда на провеждане на класовете ще е следният:1. Клас "Профи-А"2. Клас "Стрийт-FWD"3. Клас "Профи-В"4. Клас "Стрийт-RWD"5. Клас "Стрийт-Свободен"6. Клас "Профи-С"7. Клас "Стрийт-Дизел"Преди клас "Стрийт-RWD", пак ще има възможност за квалификации, около 12.00ч.Награден фонд (Валиден за целия шампионат) ще има само за професионалните класове и той е 200, 100, 50лв. за съответните 1,2,3 място.Таксите за участие са 15лв. за всички класове, като за Профи класовете е необходим и лиценз от БФАС. Еднократния лиценз е 15лв за състезание, а целогодишния е 50лв.Оставащи състезания:- 19-20 Октомври VII кръг драг КондофрейНапомням накратко какви са основните промени в правилника :http://www.tuning.bg/...%B0-2013%D0%B3/Както и самия правилник за участие в състезание по драгрейсинг:http://www.tuning.bg...BE-drag-racing/Моля участници и зрители да прочетат правилника, за да са запознати какво, как и защо се случва на трасето ( за участници е задължително!!!)!Инфо за събитието:https://www.facebook...507774132603436/https://www.facebook.com/DragRacing.BGhttp://dragracing.bg/Вечерта отново, ще има възможност да се остане на палатки на трасето.Пазете билетите. Ще теглим томбола и 10 късметлии ще имат възможност да се повозят безплатно на Нисан ГТР, предоставен ни любезно от Auto State.Нашите партньори от Премиум Рали София-Свети Влас също ще са на пистата с част от техните участници, които ще направят демонстаративни стартове за публиката .ГОрното е от организаторите .А Този скромен ред ще е от мен: НАдявам се да видя(видим) ДОСТА ХОНДИ на пистата В ТОП кондиция !. Стискам Палци на всички .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не се лъжа на Сливен хондите ще ги изненадат много лошо :D Надявам се и ти да караш на състезанието :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромен интерес нямам думи........

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са драгаджиите в нашия форум явно :lol: Ако имам възможност бих отишъл да погледам - за съжаление ми е далеч да ида сам с моята кола и да карам. Ще пробвам на Кондофрей давидим как е. Ако някой ще ходи на Сливен и има място в колата (и е склонен да си делнем горивото) бих отишъл :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 ако всичко е по план :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Със голям пакет слънчоглед! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има повече момчета да покарат.Иначе барбекюто няма да спира 2 дни ,а и бирата ще е студена ... само за Сисо няма да има, че той лесно се напива и после прави золуми с опелджиите жените :D/>:D/>:D/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като ме тупат на пистата аз им тупам жените после :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелчо,ти ли си отговорник за барбекюто :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИЕ около 2, 2 и малко сме на пистат а

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сисо 2-ро място клас А още една купа отива в шкафа и няма място за повече?!?! БорислаВЕЕЕ поръчай по голям ШКАФ!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности към Васко МАднес мотор СПОРт !! . :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви бяха 60те фута? с какви гуми кара?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60 фута много зле пистата беше много Тежка до към 11 след това напече . 2.15 наи добри иначе 2.2 2.25 . Гумите ми бяха почти на 0 Р888 205 50 15 . Които беше ги видя :blink:/>

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.15 в тоя студ е супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЪрво място в КЛАС FWD street . БЛАгодаря изключително много на БОйко МИтов които направи голям ЖЕСТ ЗА МЕН . !!!/>/>!Благодаря на хората които ми помагаха СКЪСАХМЕ ГИ . 12.09 207-8 терминлна с прекъсвач на 4-та 10-5 метра преди 402-ия метър !. Скоро клипове .

Браво Киро супер резултат следващото състезание 11-ка
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да го видим тоя седан, какво може! :P ЕВАЛА и само напред! :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

h ttp://www.youtube.com/watch?v=YmQ23A_nHtY&feature=youtu.be доближете h -тоhttp://www.youtube.com/watch?v=mT4cfgZyW2U&feature=youtu.behttp://www.youtube.com/watch?v=1crndjJHRYY :P/>/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на всички колеги отсрамили клуба!само успехи и все по добри времена им желая.и поздрави на колегата с бургаската б20-ска за съветчетата :) някой може ли да каже на колегата БОйко Митов колко кончета е колицата :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако знае някой да напише какво време е дала и на Бойко хондата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С много труд и голямо желание за успех...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи няколко думи и за колата ! :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека Сисо си каже за колата, аз само за d13-ката ми си позволявам да говоря :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата Кирил. Колата ти върви много добре и сигурно зарадва доста хонда фенове.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен поздрави за Кирил, Бойко, Сисо и Дроги, че карат до последно и защитават марката :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на колегите които участваха. Кире колата е смърт върви на убийство :lol: Както и поздравления на Бойко за най бързата д16-ка. Бойко браво за спортсменската постъпка спрямо Кирил :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сток S2000 на 18' Toyo R888 14,5 ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички които застанаха на чертата! Много добро представяне на Киро, Бойко с ОГРОМЕН жест. Много силно каране и на двамата, евала момчета! Живака имаше проблеми с колата, но и той кара мъжката до последно. Голямо БЛАГОДАРЯ на Дроги, защото без неговите гуми, нямаше да съм винаги на стълбичката :)п.п Киро, колата е със сгъстена 18-ка(изцяло ОЕМ) + всмукателна и изпускателна система. 850 кг тегло с настройки на окачването за завои :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...