Jump to content
Sisqo

Есенна Хонда среща - Дупница

Recommended Posts

Колко да е луд. Записвайте си датите за присъствие!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей много драгаджии у тоя форум! Това че излезе алалем като голфаджийте! :D Аз се пускам за сверка, колата ми е с 3 градуса страничен наклон и предницата е затворена, барабар с камионджийски скорости, да не мислите че съм от силните! Те така да го ева за спорта! Пък ако имате желание за други изяви ще ви видя вечерта! :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Двама за събота 12.10.2013 (възможно е да дойдем по късно но сме там )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_Enco - 2бр за събота 11/12.10.13 ?

KRiS_KN - 1бр 11.10.13.

joskata -+2бр за събота 12.10.13.

Тони аса - 1бр 11/12. 10.13

фриско 6бр 11/12. 10.13

Morridina 2 - 12/10/13

paRADOx 1 11,12/10/13

Sisqo 1- 12/10/13

chris_barnes 1- 12/10/13

trifon.trifonov 4 br - 11/12/10/13

Dexpower 2бр 12/10/13

 

 

+ 4 zaqweni po телефона чакам потвърждение и 4 от Дюпница рацер тиим

 

bg97pirb73854601771737 Piraeus Bank Иван Иванов и си пазете документчето. Повод за превод нощувка дом енерго .

7 дена преди срещата краен срок !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даниии, аз ще съм пеш, ако те устройвам... :D :D А дано пък да решите да останете за нощувка тоя път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам сток Б16-ка ще има ли, че нещо не намирам такава за сверка?

Я съм със сток б16 на цялатагазззззззЩе се свери.с каква кола си???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да е луд. Записвайте си датите за присъствие!!!/>

Много луТ клони към психопаТ...
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се свери.с каква кола си???

4-ка Мини ме! ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даниии, аз ще съм пеш, ако те устройвам... :D/> :D/> А дано пък да решите да останете за нощувка тоя път :P/>

Ми освен да се пускаме тримата с Арес и да видим кой, кого :P
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване аз ще доведа с мене още 7 Драгаджий....демек joskata 8 човека за 12.10

Редактирано от joskata
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещате ли рекса на мърмота кво ще ви причини :D/> :D/> :D/>Кало ти ли ще си вземеш бинокъл или аз да ти донеса? :lol: :lol: И да не съм :offtopic: Фенче за събота +2 от мен.

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещате ли рекса на мърмота кво ще ви причини :D/>/> :D/>/> :D/>/>Кало ти ли ще си вземеш бинокъл или аз да ти донеса? :lol:/> :lol:/> И да не съм :offtopic:/> Фенче за събота +2 от мен.

Жороооо психопат такъфффФФ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтреперал съм се вече... :dry:НЕ МОГА да разбера КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА на вашата агитка с моята кола (2РИ път учтиво питам в тази тема, на третия път ще сипя с големия черпак и ще се гоните сами ;)).п.с. И преди пролетната Дупница имаше закани от много хора, пък накрая се оказа че никой от вашата агитка не може да ми излезе (не броя варела защото не ми е в категорията).Сега пак ще има сликове, варели, каране на чужди коли и тн. Мен такива работи много слабо ме вълнуват. До сега да сте видели да давам на някой да ми кара колата в гонки? Няма и да видите. НЕ си мисля, че ще съм най-бързият. Важното е да бъдем реалисти ;)/>/> НО държа ясно и открито да напишете какво точно ви дразни, за да мога да го променя.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е за ташака!Фън да става!Него приемай лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще ви помоля за първи и последен път да се придържате към темата и нейната тематика, всички дрязги и опити за такива биха донесли наказания за авторите им.Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му обръщайте внимание на DROGI. Той си е такъв. Агресор. Публикувано изображение На живо си е мега пич. Просто много обича да налива масло в огъня, и понякога се поувлича.

 

Мир братя!

 

Аз идвам да седна на един стол на пистата - близо до скарата, с кебапче и питка в едната ръка, и бинокъл - в другата. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам да седна на един стол на пистата - близо до скарата, с кебапче и питка в едната ръка, и бинокъл - в другата. Публикувано изображение

 

Що бе Радо,да не те хвана шубето?Видях мармота как мачкаше на

джапфеста и съм си взел от един френд телескоп,ма ще се пусна с

него за спорта.Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атомче благодаря ;) . Хора разберете на клавиатурата нещата не се решават, а на пистата. Ще се отклоня от темата но ще пиша:

Наблюденията ми са следните, седнал некой и си рови по клавиатурата (не визирам никой !!!) и се почват дрязги.

Тая среща досега а и за напред я ПРАВЯ АЗ и е винаги с една цел да си изкараме добре !!! Кавги и т.н. не тук в моите теми и моите срещи, спортна злоба може :P . Изразявам се малко завоелирано но е така. Повечето които ме познават знаят че обичам уважението и колегиалността в хората, еле пак, форумни другари! Не съм казал пряка дума на никой и няма да кажа, но ще го кажа кратко и ясно, и няма да пиша по въпроса повече.

Живота е твърде кратък за да го пропилявате в дрязги ;) .

 

п.п по късно или утре ще обновя списъка ;) ,че сега ша си качвам снимки за консервата :ph34r:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=53696&st=105&gopid=1057366973&&do=findComment&comment=1057366973

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Двама за събота 12.10.2013 (възможно е да дойдем по късно но сме там )

споко брат там ще сме на време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп , ето ме и мен, пристигнах този път навреме , защото в Аляска ме заваля сняг :))) Фенче за сега съм аз на линия, а пък и кола до тогава ако си купя, срещата ще я запомня :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиииииииии забравил сам да пиша че 4те кинта за пистата са за кифтета и тн , да се папка нещо :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да стане ясно не се заяждам с никои както казах и на седмичната. Всичко е за фъна преди срещата надявам се че днес и колегите го разбраха. :lol:/> :lol:/> :lol:/> И само да кажа: За сверка с варела(на колегата Сисо) в колата ще се качат Боби(90кг) Коко(120) и да застават всички :lol:/> Като под всички визирам Кало ,Цеци ,Пешо, Мърмота (Митко с црх-а)понеже е др клас. :D/> :D/> :D/> :D/>

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора всички знаем че нещата са на ташак важното е да се забавляваме на цялата газззз...не се задълбочавайте толкова много в безсмислени спорове съвсем скоро всичко ще стане на яве на 12.10 към 10:30 живот и здраве се почваме всички до 13.10 кой до когато отцелееееее...подгответе се психически Я ще съм таммм

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора всички знаем че нещата са на ташак важното е да се забавляваме на цялата газззз...не се задълбочавайте толкова много в безсмислени спорове съвсем скоро всичко ще стане на яве на 12.10 към 10:30 живот и здраве се почваме всички до 13.10 кой до когато отцелееееее...подгответе се психически Я ще съм таммм

Ама и мАрмота ще е там с Б16-алл :D :D :D Я Радослав да даде мнение за црх-а на мърмота колко е бавен :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,2-ма от Враца, аз ще дойда с един асматичен рекс неква Б20-ка спряла на варел, която не съм карал от националната;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,2-ма от Враца, аз ще дойда с един асматичен рекс неква Б20-ка спряла на варел, която не съм карал от националната;)/>

Еваларката yajo събирай врачанската бригада с бавните б20ки и разни други спрели хонди и се явявайте да се забавляваме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,2-ма от Враца, аз ще дойда с един асматичен рекс неква Б20-ка спряла на варел, която не съм карал от националната;)/>

много в началото споменах за 1-2 жокера за тези ставаш ;):D :D :D е дума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооо, нещата стават все по-сериозни, супер интересно!! ПрепаРадко, аз освен да ти доливам биришшката и да муам кифтаци.. :D П.П. Фенче, ако има нужда от помощ на пистата, имам силен глас, имай ме предвид :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанията на пистата ще бъдат организирани, и няма да се позволяват своеволия. Безопасност преди всичко! Споко Фен, с теб сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като посещаемостта на пистата се очаква да бъде много голяма, трябва да си организираме стартовете много добре, за да няма инциденти.

- Стартовете ги правим около 500 метра след началото на пистата ( в посока Дупница );

- Не се дава газ до последно, да не оберем всичките гъби на поляната;

- Връщането става плътно в дясно с ниска скорост, без изпълнения около публиката. Докато предишната групичка не се върне, нов старт НЕ се прави!

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще карам картинг че иначе на тез коли под 1000кг неможе се излезне :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете табелки с DDC :rolleyes: или стикерчета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И форма за записване ще направя :D И ще си облечеме оранжевите тениски от НС и ще правя технически прегледи :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да направя значки или стикери. Кажете вие, значките ще са интересни мисля.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да направя значки или стикери. Кажете вие, значките ще са интересни мисля.

Без значение. +1 и за двете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И форма за записване ще направя :D/> И ще си облечеме оранжевите тениски от НС и ще правя технически прегледи :D/>

Значи 90% от хондите няма да минат прегледа :D :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic:Зема да мина и аз с дрегера и оранжевата тениска, а?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...