Jump to content
nepoznatiq

Поръчка на чорапчета Mugen Power

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Имам възможност да доставя по поръчка универсални чорапчета Mugen Power. В комплект са по 2 броя, цената на комплекта е 13лв. Срока за доставка е около 30 дни. От гр.Добрич съм и ще ги изпращам по куриер за другите градове. Заявката ще я пусна при събиране на желаещи да закупят 10 комплекта. Ето и малко информация за продукта:

 

100% чисто нови универсални чорапчета за автомобилни капачки.

 

Цвят: оранжев.

 

Материал: огнеупорен плат

 

Дължина: 140 мм

 

Диаметър: 70мм (разтеглив)

 

Блокира прах, отломки и от натрупване на замърсявания.

 

Държи затегнати капачките и предотвратява жизненоважни загуби на течности или разливи.

 

Лесни за поставяне.

 

Стават за всички модели автомобили.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са поръчани 4 комплекта. Остават 6 до пускане на заявката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен с 1 комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мен :) а превода на парите как ще стане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се заплаща, като си получите пратката по еконт. Надявам се, че всички ще сте коректни. Вече има 7 желаещи, търсят се още трима. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е до 4 комплекта поаръчвам ги .4 комплекта за мен .мога ли да ти дам парите като дойдат за да не оскъпяваме нещата Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да може така да направим.

Щом е до 4 комплекта поаръчвам ги .4 комплекта за мен .мога ли да ти дам парите като дойдат за да не оскъпяваме нещата Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам един комплект, ако не е късно вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката е пусната колеги, надявам се вече да пътува насам, като пристигнат чорапчетата ще пиша на всички поръчали. Ако се съберат нови 10 желаещи, мога да пусна и втора поръчка за доставка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мен ако е късно ще чакам 2-та поръчка, ще следя темата с интерес, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам един комплект, бройте ме във втората поръчка :)

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-бързо се съберат 10 желаещи, толкова по-бързо ще си ги получите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката е пусната колеги, надявам се вече да пътува насам, като пристигнат чорапчетата ще пиша на всички поръчали. Ако се съберат нови 10 желаещи, мога да пусна и втора поръчка за доставка.

Сори за офтопика, ама, какво ще стане ако като дойде време за получаване само 2ма ти дадат пари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги вече се запълниха бройките и за втората поръчка. Вече съм я пуснал и я чакаме!А относно въпроса на chris_barnes:Kакво да стане..?! .. ще ме прецакате! Силно се надявам, че няма да стане така.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се надяваи ,ма се надяваш щот не си ял дървото ;) .Е моо питаш Кало лично с очите си е бил свидетел какви дървета се хапват .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се надяваи ,ма се надяваш щот не си ял дървото ;)/> .Е моо питаш Кало лично с очите си е бил свидетел какви дървета се хапват .

Ванка и Кало, поне трее си държим на мъжката дума, то винаги можеш да изиграеш кукления детски театър, поздрави на момчето което организира поръчката и ако може да прикачат снимки колеги от първата поръчка как стоят тея одежди по колите им

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе думи мъжки, ама...е вижте темата с хавлиите на Тино. 200 човека искат, после едва 50 бяха дали пари. Нищо лично към колегите, заявили участие в поръчката. Това го пиша, за да помисли колегата как да процедира по принцип. Така както го разбирам аз, в момента си завързал едни кинти с надеждата да се развържат. Дали ще се случи така или не - времето ще каже. Това дето фена намеква за него - да. Видях го и е доста неприятно. Добре, че сме взели мерки повече да не се случва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами който не плати БААААААМ завинаги и готово. Най мразя хората да не си държат на думата .Евала на колегата за доверието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го и другият момент - към момента на пускане на темата за поръчката момчето беше нов потребител с две мнения. Такива хора не могат да пускат тема дори в купува-продава, а да очаквате да се събират пари в аванс за непознат човек е леко абсурдно.

 

Иначе, понеже е нов и явно ентусиаст, ако има отказали се, аз поемам ангажимента да го отърва от два чифта. Лошото е, че ще се разбере чак когато нещата се изпратят по куриер.

 

Колега, моят съвет е, след като така и така си поръчал нещата, като дойдат, преди да изпращаш да провериш всички с едно ЛС за потвърждение, за да няма после изненади. Не, че и така има гаранция...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти силно се надяваш но fena ти го е казал.Аз лично не 1 път или 2 пъти съм поръчвал неща на "маняци" които са пред заплата или ще платят след 2 дни и като дойдат нещата ни вест ни кост.Има го и обратното , всички да си платят за чорапки но чорапки да няма , защото си се регнал вчера и вече има обща поръчка на нещо в което няма нищо лошо но на човек с 1 мнение не бих дал и 10 стотинки :) Все пак , ако има останали комплекти ако дойдат и ако някой не си вземе неговото се нареждам след колегата Zlatozator с 2-та комплекта и ще взема и аз 1 комплект за да не си колекционираш терлици с марката Муген за зимата.

Редактирано от Mkilla
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно защото съм нов потребител и ми нямате вяра(нормално е), затова не искам парите в аванс, а ще изпратя чорапчетата по куриер с опция за преглед. След като пристигне стоката ще пиша на всеки поръчал по отделно и се надявам, че всички са мъжкари и ще си удържат на думата. Благодаря на колегите Zlatozator и Mkilla, че ме подкрепят по този начин! Поздрави на всички!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега за ентусиазма, дано всички да платят и всичко да е наред. Ако бяхме поне в една страна да засмуча 2 комплекта ама на.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, да ти донеса ли 2 комплекта до Барса хем да се видим за по бира там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се откаже, ще взема един комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако ти си от Добрич ще взема чорапчетат за колегите от Варна, ще спестя доставка за колеги от града :)

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от мене проблеми няма да имаш, само пиши на лично когато пристигнат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от Добрич съм и за мен не е никакъв проблем да ги вземеш, стига колегите от Варна да са съгласни!

колега ако ти си от Добрич ще взема чорапчетат за колегите от Варна, ще спестя доставка за колеги от града :)/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от мене проблеми няма да имаш, само пиши на лично когато пристигнат :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой съфорумник от Варна се откаже ще купя комплект чорапчета с удоволствие като пристигнат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не че ми трябват, ама ако случайно останат, ще взема и аз един комплект та да докажем че във форума повечето са хора :)Дано поръчката мине ОК и браво на nepoznatiq !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам докъде стигна с поръчката на чорапчетата никакви отзиви от първата поръчка а с 2 до къде сме стигнали колега и от мен нямаш проблем давам адрес за получаване на лични по ЕКОНТ, поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-назад в темата съм писал, че и двете поръчки са пуснати. Чакаме да дойдат, в първия ми пост съм отбелязал, че е около месец времето за доставка. Като пристигнат ще пиша ЛС на всеки поръчал. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Първата поръчка пристигна, сега почвам да пиша ЛС на всички, които се записаха за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да чуя отзивите на колегите, които вече си получиха чорапчетата. Дано сте останали доволни!? Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На казанчето на спирачната течност направо заспа Супер доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...