Jump to content
grisha123

вътрешни карета за cr-v

Recommended Posts

Здравейте колеги.Четох доста по темите за вътрешни карета,но не видях никъде кой как се справя с проблема.Имам разбито вътрешно каре на лява полуоска.Колата е CR-V-2000г.Значи казват ми цифри от порядъка на 400-500лв.Молбата ми към всички вас е,нека който е имал същия проблем да сподели как го е решил.Има ли някакъв по-евтин вариант?Може ли да се намери само каре от друг модел автомобил?Предварително Благодаря на отзовалите се!

Редактирано от grisha123

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-евтин вариант е ... по-евтин магазин.Ако под "друг модел автомобил" имаш предвид друг модел Хонда, предполагам че ще стане, но ... по-добрия вариант е да смениш магазина.В ebay.uk има цяла полуоска заедно с двете карета за около 70 паунда. Преди 2 г. аз си купих от там, на същата цена. Беше японска, но не помня марката.п.п. Преди да са заваляли предложенията, да уточня вместо теб, че колата ти е с десен волан. Но едва ли каретата са различни за ляв и десен волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата "Krasi-mir" най-добре търси в E-bay. Например това .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Гриша ми писа на лични, с линк от Американския ebay, същия, който е дал Rokoko, ето какво му отговорих:"Тези всички са от Америка. Нямам представа дали стават.Пробвай това:http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CRV-CR-V-Mk1-2-0-16V-DRIVESHAFT-LEFT-NEAR-SIDE-1995-2002-BRAND-NEW-/150886734422?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Car+Make%3AHonda%7CModel%3ACR-V&hash=item23218cda5699% съм сигурен, че е твоята полуоска. За всеки случай го питай, като му кажеш английския номер на колата, а може и рамата. Интересува те дължината и броя на зъбите на полуоската. Той ги е посочил, ако можеш свали твоята и ги преброй. И аз имах тема за полуоските, като я открия ще я прочетеш."

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но от телефона не мога да сложа втори линк в предишния пост."Ето я темата:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=60345&st=0&p=1057206230entry1057206230Значи, аз търсех дясна, но като гледам, броя на шлиците съвпада, т.е. това е твоята полуоска. Тоя продавач има много неща в ebay uk, сигурно има и двете полуоски. Цената е същата, като моята преди 2 г. Само го питай, къде са произведени, ако има значение за теб."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се извинявам,ето я и дясната от същия продавач:http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CRV-CR-V-Mk1-2-0-16V-DRIVESHAFT-RIGHT-OFF-SIDE-1995-2002-BRAND-NEW-/160880825350?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item25753e9406

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема се пУашите, пак съм аз ;)Когато търсех от коя друга Хонда ще станат полуоски и карета на моята JDM-ка ги сравнявах по параметри, а не по парт.номер.Гледах в те тоя те каталог:http://interparts.com/search.asp

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Искам да благодаря на всички включили се по темата.Благодарение на вас научих доста за карета и полуоски. Искам специално да благодаря на (дано не засегна някой) Krasi-mir,rokoko 15,Slavi cr-v и Mkilla. Всички те ми помогнаха да направя правилен избор и да се спася от лапите на недобросъвестни търговци и монтьори. Проблема е решен като си поръчах нови полуоски от ибей ( от линковете по-горе постнати от Krasi-mir).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. трябва ми ляво вътрешно каре за CR-V 2005, дизел, но ми казаха, че в щатите няма за дизел, а в ebay офертите са само от щатите. къде може да се поръча? благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам има ли разлика м/у бензиновите и дизеловите карета.Трябва да се провери.Иначе в подписа ти виждам , че си от София.Има нови карета в магазин КСД на Симеон за доста модели японки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много! сега звъннах в КСД, имат каре за 160 лв (Тайван). ще го пробвам, въпреки че разликата в цените е съмнителна - оригиналното е 500 лв. (ОМБРЕ ми каза, че има разлика между карета за бензин и дизел)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея честно казано.Щом ти е казал , значи е така все пак правят по цял ден Хонда и трябва да знае.Да , разлика е голяма но ако това те притеснява , дай 500 лева и си купи ОЕМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия от КСД се оказаха пълни олигофрени, не знаят какво продават. първо ми дадоха дясно вместо ляво, а после и другото не стана. продължавам търсене на каре. някой ако може да помага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са симптомите за смяна на каре/полуоска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...