Jump to content
malak

Коя газстанция предпочитате?

Откаде зареждате газ най-често  

265 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Колеги сменяйте по-често там където зареждате газ. По принцип зареждам на Лукойл заради отстъпката, но ми се наложи да сипя до горе на OMV, е голяма грешка направих. Нямах никаква мощност по целия път от София до Боровец. Когато свърши тая скапана газ, по стечение на обстоятелствата бях близо до Шел на Сливница ( до Бриколаж) и реших да рискувам и там. Определено уцелих джакпота. Колата върви както трябва и си има прилично ускорение. Става въпрос за CR-V II. Успех на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV ползвайте само за тоалетната...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя лични впечатления, не ангажирам никого с мнението си. По-долу казаното може да е в полза на зареждащите в южна София:

Тъй като веригите бензиностанции са на франчайз, явно много зависи от собственика или управителя на даден обект.

 

Мога да похваля ЕКО-то на Царско село, най-съм доволен от ОМВ на бул. България посока център (между кръстовищата на бул. Тодор Каблешков и бул. Гоце Делчев).

 

Както и да се оплача от ЕКО-то на бул Цар Борис III, посока Владая. Сипаха ми 36 литра и ги продължаваше (викнах на момчето да спира тоя сеир) в бутилка, която събира не повече от 34 (а не беше празна).

 

Няма да влизам в детайли, колата не вървеше с тая газ. По случайност лаптопа беше с мен, та отворих да видя тримовете, лошо ми стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Екото на околовръстното в локалното точно след кръговото на Драгалевци. Онзи ден сипах, и нямах никакви проблеми. Чудя се къде могат да ми настроят каот хората Ги-то,е моя газаджия е пуснал автоматичната настройка, и при определен режим на каране светва чека винаги! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DRONE, там е екстра газта. Последната колонка и не удрят в грамажа :)

За настройката Иво Ленков може и да се навие.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко факти. Разрез на газовият ми филтър на 9500км., като 70% зареждане от ЕКО. Като цяло нямам и не съм имал проблеми с тяхната газ. Видимо филтъра си е вършил добра работа. Тук да питам, другия филтър, преди изпарителя, кога се сменя? От brc ми казаха, че се сменял на 40 000 . На мен ми се вижда много този интервал...?

post-32686-0-17859600-1483128390.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми го смениха на 30к. Там имаше по-едри боклуци. Казаха, че е съвсем в рамките на нормалното. Аз зареждам на Лукойл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Ленков филтрите се сменят на 10 и 20к втория.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам където е най-евтино, така или иначе разликата в качеството е минимална.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече споделих от къде зареждам, но да попитам.... Носи се няква "казали са ми", че в ОМВ и Газпром газта била с високо съдържание на сяра и запушвала дюзи, филтри и тн... има ли нещо такова? Колеги зареждат ли от там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта все е руска, а станциите все са франчайзи. Затова си правя мислена карта къде да НЕ зареждам, след като ме прецакат я с количество, я с качество :).

Специално заради конкретни станции съм турил хикса и на двете горни вериги :).

Един приятел ми беше казал, че на Ромпетрол газта я карат от Констанца, ма колко е хубава не знам, зареждал съм на всякакви знайни и незнайни - се същото навсякъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Бургас зареждам предимно от Газпром в Изгрев. Не ми наливат повече от колкото трябва. Разходът е приемлив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главно зарежадах на ЕКО-то на България и Дружба1. Напоследък най-често ходя на газстанция NPC ул. Хенрик Ибсен. Честно казано, досега където и да съм зареждал, на гадна газ за щастие, не съм попадал. Лично според мен, последните 2-3 години качеството се повишило повсеместно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Шумен от Топливо,в Разград от ВМ, навсякъде другаде гледам да е Еко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Бургас зареждам предимно от Газпром в Изгрев. Не ми наливат повече от колкото трябва. Разходът е приемлив.

Колега мен ме прекараха миналото лято пък там. С повече от колкото мога да събера. Всичко е до настройка на колонката.  На КРУИЗ на магистрала Тракия преди тунела в посока София. Там пак е малко съмнителна работата. (но пък цената е 0.90ст )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в интерес на истината, се е случвало пред мен някой да се кара(безмислено) с касиерката, но при мен от както я има тази бензиностанция винаги са  ми зареждали не повече от колкото трябва. Почти винаги зареждам когато газта свърши, зареденото количество приблизително еднакво около 80% от обема на бутилката.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от скоро- има- няма месец, вече съм на газ. На бутилката пише 35 дм3, а на Петрол- Нова Загора ми заредиха 37 литра от празна бутилка. Помислих че ме изгавриха. После където и да заредя, не зареждам по- малко от 30 литра, а има газ в бутилката и изминати около  300 км. пробег. Колата е Мазда 5 при около 100- 120 км/ч извънградско. Сега зареждам на една местна в Сливен- Ямбол- Геомекс и все едно и също. Сега се сещам че и на геомекса заредих празна- пълна и пак беше около 37 литра. Объркаха ми се представите за тая газ пропан- бутан! То верно, че и след като се прибрах от Украйна, на любимия ми "Омакс" метан станция в Ямбол вече ми зареждаха 13,8 кг, метан, при първо зарежданепреди 7 години в тез бутилки 11,8 кг. , и последни рекорди преди да замина преди две години от почти 13 кг.- говорим за една и съща станция. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еко на бул Христо Ботев и въобще еко в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...