Jump to content
k530i

покупка на Honda Jazz

Recommended Posts

Като цяло изглежда лачена, щом е от германия задължително я огледай за наличие на ръжда отдолу. Две неща ми се набиват на очи на първо четене. 1. Лявата странична опора на шофьорската седалка от снимката ми се вижда доста захабена и леко протрита, въпреки добре изпрания салон, ако е така и наживо километите най-вероятно са поне дубъл ако не и отгоре. 2. Липсва гумения лип на предната броня, като цяло модела има доста голям клиеренс за класа си и не ми се е случвало да го закачам някъде отдолу. Липсата на гумения лип може да резултат от катерене на високи бордюри или хвърчане извън пътя, задължително огледай какво е положението отдолу, да не се окаже че колата е с богата оф-роуд история! От снимките толкова успях да видя, на живо си ти. Поздрави и успех с избора!;)/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново за изчерпателния отговор.Може ли да ми кажеш какъв е разхода на гориво при теб - градско и извън градско? Мерси

Като цяло изглежда лачена, щом е от германия задължително я огледай за наличие на ръжда отдолу. Две неща ми се набиват на очи на първо четене. 1. Лявата странична опора на шофьорската седалка от снимката ми се вижда доста захабена и леко протрита, въпреки добре изпрания салон, ако е така и наживо километите най-вероятно са поне дубъл ако не и отгоре. 2. Липсва гумения лип на предната броня, като цяло модела има доста голям клиеренс за класа си и не ми се е случвало да го закачам някъде отдолу. Липсата на гумения лип може да резултат от катерене на високи бордюри или хвърчане извън пътя, задължително огледай какво е положението отдолу, да не се окаже че колата е с богата оф-роуд история! От снимките толкова успях да видя, на живо си ти. Поздрави и успех с избора!;)/>/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, със спокойно каране можеш да постигнеш доста добър разход. Аз се прибирах миналата есен от Испания с нея, Барселона - София и обратно разход 4,7 и по бордови комп. и по зареждания, при средна скорост около 100км/ч. Градско нямам големи наблюдения понеже тук на острова няма големи градове с големи задръствания и маршрута по който обикновенно я използвам е предимно по ненатоварени с движение извънградски пътища и в малки курортни градчета. Смесения разход по борд комп. от последното ми нулиране което е било преди повече от 1000км е малко под 5/100 (4,8/100). Иначе за два месеца в които я карах зимата в София разхода варираше между 5,7 и 6,2, в зависимост от маршрута и часа. Това е от мен, ако те интересува нещо друго питай. ;)/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ползвам темата на колегата,решил съм твърдо да си купя хонда джаз ,клоня към 1.2 мотора и съм на мнение да не минавам на газ,основно в градски условия ще я карам -Велико Търново ,като разход ,дали ще издържа ,ако наистина гори 6-7 с нормално каране ,не мисля да минавам на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ползвам темата на колегата,решил съм твърдо да си купя хонда джаз ,клоня към 1.2 мотора и съм на мнение да не минавам на газ,основно в градски условия ще я карам -Велико Търново ,като разход ,дали ще издържа ,ако наистина гори 6-7 с нормално каране ,не мисля да минавам на газ.

 

Дали ще издържиш може да кажеш само ти. Сложи още литър отгоре щото в Търново нормално каране няма. Аз не съм имал още кола, която да не е горяла с поне литър над каталожните данни, че даже и отгоре. Тесни улици, баири, кръстовища и пешеходни пътеки през няма и 100м, засилен трафик, което води до каране на ниски предавки и чести спирания и за капак късите разстояния, през които колата няма как да загрее особено зимата. Аз отдавна съм спрял да засичам градски разход. Навремето бях смятал за Сузуки Суифт, което е с долу-горе, еднакъв разход по каталог, колкото Джаза. Разход под 8 не съм виждал в града. Имай едно на ум че, после да не ти излезе колата крива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги интересува ме това чудо колко ламбда сонди има,често срещан дефект ли е ,много съм слаб във форума ви , нов съм и едвам се оправям,но съм решил по нова година да вляза решително в редиците ви с хонда джаз,1.2 и сега проучвам , какво може да ми се случи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да ти се случи, тва е желязна кола :) а защо питаш за ламбда сондите да не си карал БМВ до сега :D чесно незнам и не съм се интересувал колко са, виждам че са две, но те са си консуматив рано или късно. Колата е с верига доказали се здрави мотор, тук там някои се оплаква от лагер задна главина ама това е, прочути са с икономичноста си, аз също много ги харесвам и ако някои ден жената се научи да кара хубаво може да и взема един :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някои случаи освен казаното горе се случва да изгърми някоя бобина , а те са на всеки цилиндър , но е по-скоро рядкост :) Нужно е след време прочиствана на ЕГР клапан . Определено няма да сгрешиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някои случаи освен казаното горе се случва да изгърми някоя бобина , а те са на всеки цилиндър , но е по-скоро рядкост Публикувано изображение Нужно е след време прочиствана на ЕГР клапан . Определено няма да сгрешиш Публикувано изображение

 

Каква е цената на бобините, кабелите за свещите също,разбрах ,че са 8 свещи,това да не е космически кораб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво странно има в това че двигателя е с 8 свещи. Такива двигатели се произвеждат масово от повече от 25 години и от други марки.Ти отсега ако броиш колко ще ти струва да смениш 8 а не 4 свещи, 2 а не 1 ламбда сонда, явно не си дорасъл за такъв автомобил и по-добре се ориентирай към друга марка, някое Пунто или Корса ще са ти идеални там за 200лв правиш основен ремонт и пееш, а на Джаза само едната бобина е 90 евро, пък и те са 8 на брой. Друг е въпроса колко често се налага подмяната им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381417157010964&f1=details&slink=53g6shhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11387057912495067&f1=details&slink=53g6shКолеги може ли мнение за тези две хонди,усилено търся вече,даже се появи и една в Търново сега ще се опитам и нея да кача,защото не познавам изобщо този тип автомобил,досега съм карал дизел и на газ автомобили от велика Германия.http://www.cars.bg/c523745 ето я и тази от Търново.Благодаря ви ако ми помогнете със съвети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи японка и ще забравиш за великата Германия.И с мен и с баща ми стана така.Опит с Джаз нямам, но само информативно да ти кажа,че следя от известно време класациите за надеждност и в класа си Джаз е непоклатим едноличен лидер.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 свещи са и струват общо 40 лв. Аз си ги смених сам и бих препоръчал на всеки да си ги сменя сам, защото друго слабо място на джазките са бобините на свещите - като дефекират заради блъскане при сваляне и поставяне най-вече. А повечето майстори са мърлячи и не им пука. Процедурата е 30 минутки и не е нищо сложно. Относно лагерите - то е лагер-главина, две съм сменил за 6 години и повече грижи не съм имал с тях. За ЕГР-а имаше някакво упътване на руски из мрежата как се отваря и чисти - и това си направих сам. Тук вече манипулацията е малко по-пипкава и трябва много да се внимава при отварянето на ЕГР-а, защото може да се изкриви или скъса металната капачка. Нагар има основно по металната ос, която минава през него(вероято си има техническо наименование, но не го знам) и пада трудно, не е препоръчително да се търка с абразиви, за да не се надраска - спрей за карбуратори, WD40, обезмаслители разни, от всичко по малко и накрая лъсна. Но определено нагарът беше пренебрежително малък и се оказа излишна манипулацията поне според мен.И още нещо - чел съм по форумите на други марки автомобили, че профилактично си пръскат в дроселите, за да махат нагар със спрей за карбуратори и др. подобни. При Хонда Джаз това не се прави. Нагар не задържа заради специалното тефлоново покритие по дросела. То обаче се разваля от спрея, защото е токсичен.

Редактирано от PiToMeN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах тази от Търново, ужас,тези джамбази срам нямат,тя е направо мърлява и сложил цена като за ...и аз не знам вече,другата седмица ще видя във Варна има две,дано да ми хване окото нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази от Търново и от снимките се вижда че я карал някой мърло

за сребрената е съмнително отпред защо липсват тези 2 болтчета,а другата черна...

Маншона (или как се казва ) на скоростния лост е скъсан и вижда се някое петно на волана така че не изглежда на 85000км а и отзад е МаЛкО съмнителна защото и липсва JAZZ...Публикувано изображение

абе вземи си от някой колега от форума кола или от частно лице защото повече пари ще изхарчиш в път Публикувано изображение

Успех

Днес гледах тази от Търново, ужас,тези джамбази срам нямат,тя е направо мърлява и сложил цена като за ...и аз не знам вече,другата седмица ще видя във Варна има две,дано да ми хване окото нещо.

 

Редактирано от Зион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази от Търново и от снимките се вижда че я карал някой мърло

за сребрената е съмнително отпред защо липсват тези 2 болтчета,а другата черна...

Маншона (или как се казва ) на скоростния лост е скъсан и вижда се някое петно на волана така че не изглежда на 85000км а и отзад е МаЛкО съмнителна защото и липсва JAZZ...Публикувано изображение

абе вземи си от някой колега от форума кола или от частно лице защото повече пари ще изхарчиш в път Публикувано изображение

Успех

 

Днес гледах тази от Търново, ужас,тези джамбази срам нямат,тя е направо мърлява и сложил цена като за ...и аз не знам вече,другата седмица ще видя във Варна има две,дано да ми хване окото нещо.

 

Ще огледам и във форума какво се продава ,в мобилето има една в Габрово ,внос от Германия,но ме съмнява ,че са я напудрили яко,че то там ръждата ги яде яко ,а тази е шукария.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега тази от Търново и от снимките се вижда че я карал някой мърло

за сребрената е съмнително отпред защо липсват тези 2 болтчета,а другата черна...

Маншона (или как се казва ) на скоростния лост е скъсан и вижда се някое петно на волана така че не изглежда на 85000км а и отзад е МаЛкО съмнителна защото и липсва JAZZ...Публикувано изображение

абе вземи си от някой колега от форума кола или от частно лице защото повече пари ще изхарчиш в път Публикувано изображение

Успех

 

Днес гледах тази от Търново, ужас,тези джамбази срам нямат,тя е направо мърлява и сложил цена като за ...и аз не знам вече,другата седмица ще видя във Варна има две,дано да ми хване окото нещо.

 

Ще огледам и във форума какво се продава ,в мобилето има една в Габрово ,внос от Германия,но ме съмнява ,че са я напудрили яко,че то там ръждата ги яде яко ,а тази е шукария.

 

Тук във форума не видях някой да продава джаз, по мобиле ще е явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето един среден разход........ на Хонда Джазз

Редактирано от xed

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся тук във форума раздел продажби хонда джаз,но няма или аз не правя нещо ,както трябва, добре е първо от форумец да видя какво има за продаване и тогава из автокъщите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година, колега! Не мисля, че ще намериш специален раздел за JAZZ във форума, особено за продажби. Съветът ми е да изчетеш абсолютно всички теми относно Honda Jazz, във всяка една ще намериш нещо полезно, независимо дали става въпрос за оглед преди предстояща покупка или относно подръжка. Аз лично 7 месеца се оглеждах по сайтове, автосалони и във форума да изскочи читав Jazz, накрая се отчаях и почнах да гледам Сивик 8 и тамън да го купя ми попадна един много читав Jazz и засега съм много доволен! Друг съвет, ако мога да си позволя - ако не си сигурен в себе си относно оглед и покупка потърси помощ от съфорумец, независимо каква Хонда кара. Също така си намери свестен майстор относно подръжка и най-вече проверка на техническото състояние и смяна на консумативите. Дано съм бил полезен и ти желая скоро да намериш колата, която искаш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ползвам темата на колегата, но да не трупаме спам,вече месец търся хонда джаз и не намирам,ако някой има или знае някъде проверена да помогне ,търся нещо до 5500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ползвам темата на колегата, но да не трупаме спам,вече месец търся хонда джаз и не намирам,ако някой има или знае някъде проверена да помогне ,търся нещо до 5500лв.

Съжалявам , че ще ти го кажа, но Търново не е града на любителите на японското автомобилостроене. Харесай нещо от обявите и помоли, ако някой колега от форума има възможност да я погледне, че да не биеш пътя напразно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че ползвам темата на колегата, но да не трупаме спам,вече месец търся хонда джаз и не намирам,ако някой има или знае някъде проверена да помогне ,търся нещо до 5500лв.

Съжалявам , че ще ти го кажа, но Търново не е града на любителите на японското автомобилостроене. Харесай нещо от обявите и помоли, ако някой колега от форума има възможност да я погледне, че да не биеш пътя напразно.
Да колега уверих се,харесах в Плевен и в Пловдив ама няма кого да пратя да види, в Плевен един ще ме закара сряда да видя ,но Пловдив далече.Не се отказвам обаче, ще гледам и ,която ми е писана ще я вземам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше пуснал един линк към пловдиската можеше и да я видя , а може и вече да съм я гледал :)/> И не се оплакваи, търсенето на кола един месец е нищо време, за толкова време може да намериш просто няква си кола, но да намериш колата която искаш, като модел, марка, оборудване и прочие може да минат месеци, да не те отчаивам и година, освен ако късмета не работи в твоя ползва :)/>п.п. сигурно си гледал тази http://www.cars.bg/c523249 търговеца го знам, принципно колите му не са лоши и винаги са с една идея по добри цени, но тая нещо по снимките ми се види като фугите на вратите нещо да не са хич в ред, може и снимките да лъжат де ама...

Редактирано от Слави CR-V
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е гледал тази Слави, но това което си пуснал не е лошо - поне на първо четене. Снимана е подробно отвсякъде. Фугите според мен са от снимките. Една и съща страна на колата, снимана отпред - назад и обратно..., най-близката до обектива винаги стои "отворена", последната дори едва се вижда. Но най - добре на място.Към колегата - качвате се един бояджия, един механик и един търговец и..., която кола ти проговори и си я познаеш - колегата Слави ти го е казал - не " просто няква си кола, но да намериш колата която искаш "п.п. Тази от линка се сваля дори под 5 500 - само да не забравиш да качиш търговеца. :D/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тази като я гледам или има филтър на снимките или нарочно са правени с ниско качество- нямат дълбочина и детайлност, което прикрива визуални дефекти....абе кола от автокъща и да е читава е трудна работа ама.

 

ПП

!В плевен по принцип е пълно с к..рви Публикувано изображение/> и колите им са и те такива. В най-добрия случай можеш да попаднеш на Швейцарска Публикувано изображение/> Публикувано изображение

 

 

 

xed - този среден разход при каква средна скорост е ? Малко ми се струвапа по-нисък и от заводските данни :)/>

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите колеги,много е тромав този форум,искам да питам нещо , модератора ми казва ,не , само две мнения,затова трябва да пиша цяло съчинение,защото имам право на две.Та ще постна тези от Плевен ,ако може някой външно да сподели как ги вижда а на място ще видя в сряда.После мисля да сляза и до Пловдив и край ,с това трябва да приключа.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388394436898705&f1=details&slink=59wgpehttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381248493668026&f1=details&slink=59wgpehttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388684871060440&f1=details&slink=59wgpeтези са в Плевен,питах в КАТ за тази от Швейцария,казаха ,че джамбазина е трябвало да плати митото.Има в Плевен и едно Сузуки суифт 1.3 синьо ако мога да го сваля под 6000 и с това приключвам там,Изчетох всичко за тези коли тука , имам и приятел майстор ,който ще е с мен,вече остава ,каквото ми е писано.Казаха ми , че слаби места са лагерите на задните главини ,радиото спира да търси станции,копчето на парното, и някои други общи неща , ще проверя всичко до колкото може без канал разбира се .Като знам какви артисти има ,все ще съм удавен.Благодаря за всяка помощ,нали затова е форум за да е полезен на съфорумците.От другия където бях досега е много стабилен,там може да сътвориш всичко колегите обясняват всяка повреда подробно и много пъти сам стигаш до извода без да ти режат главата ,алчни майстори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм се изразил правилно - със Швейцарските внимавай ! Повечето са с някакъв замазан дефект или катастрофирали и ремонтирани в Швейцария от български джамбази там Публикувано изображение И видиш ли били обслужени ....с какво един и как не е ясно , ще ти извадят фалшиви сервизни книжки, етикетчета с печати на сервизи и т.н., да им пишеш имейли и не знам си какво още ....бля бля

 

Хубава Швейцарска кола струва повече от немска такава. Та няма как за малко пари да вземеш читава ......

По скоро се насочи към Пловдив - там ги внасят повечето от Италия -барем излезе нещо читаво на нормална цена.

 

Най-добре търси от човек , Автокъщите са голямо дръвце Публикувано изображение

 

Швейцарските номера са ето такива http://www.mobile.bg/11387131620978671

 

 

ПП Тази първата където пише че е от Швейцария не е ли с Немски номера ??? Или номерата не са нейни ?

За тези години и трите коли са много евтини- и като махнеш печалбата на Джамбазите и транспорта идват да са купени за около 3000 лв което е гаранция за проблеми !?

 

Читава кола трудно се намира - не бързай с избора.

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може всички да са ударени и замазани, по - скоро ръждата много ги налазва отдолу - става въпрос за тези от Щвейцария. Затова хубаво гледайте.Иначе колегата iso е прав - сервизни книжки, разни етикетчета за масла и филтри, с километри на тях са ала - бала... :lol:/> Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите колеги ,докато имам още едно писане реших да постна и няколко Пловдивски ,които биха се вместили за парите които мога да им платя.http://www.carmarket.bg/honda-jazz-1.2i-dsi-618609?rn=27&brand_id=39&model_id=527&year_from=2002&sort=3http://www.carmarket.bg/honda-jazz-601377?rn=40&brand_id=39&model_id=527&year_from=2002&sort=3http://www.carmarket.bg/honda-jazz-628728?rn=44&brand_id=39&model_id=527&year_from=2002&sort=3http://www.carmarket.bg/honda-jazz-1.3-694928?rn=46&brand_id=39&model_id=527&year_from=2002&sort=3Ами това е с надежда ,че с мноооого пазарлък ще успея да ги сборя на под 5500 .Гледам ,че в Дупница има много , но от там съм притеснен те са измамници големи.Ще погледам в Плевен сряда и другата седмица Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата жълтата съм я гледа, боядисана е цялата, инак не е лошичка, вътре е запазенка мотора пали и бачка добре но толкоз, не ми хареса цвета и боята, човека каза не е краина цена. Втората не съм я гледа, третата е на салон на които не бих гледал нищо, дори чакъла в краката си, четвъртата е в "Саиман ауто" може да я погледнеш за протокола но шестото ми чувство нещо ич го няма за нея, сега ще ти покажа ето тази която поне по снимки ми се вижда много добре а и цената и е хубава и без дерт ще я вземеш на 5 а що не и по ниско, ако не са я взели до тогава, щото читава кола в салон се продава ако не на същия то поне за 2 -3 дни, задържи ли се повече начи не е много арна :D Еи тази, хич не ми се дава ама аиде кво да те правя http://www.mobile.bg/11383581813726518 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи тази, хич не ми се дава ама аиде кво да те правя http://www.mobile.bg/11383581813726518 Публикувано изображение

 

Бая са добавили от себе си в описанието. :)

 

 

Много ме съмнява да има Аларма, задни въздушни възглавници, система против пробуксуване ... като гледам халогените хич ги няма, мултифункционалния фолан не е много мултифункционален ... хладилна жабка пък абсурд да има :)

 

И защо част от страничните огледала са в друг цвят Публикувано изображение

 

Но това се дребни неща де ... важното е останалото да е читаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз одавна вече не им чета описанията пишат си квото им падне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се замислях досега за тези работи но поне аларма дано да има ,но това е идея да прегледам каквото са писали и е мотив да се пазаря за цената.Сега гледах една в Търново,само външно без да влизам вътре ,нямаше фуга еднаква на вратите и броните ,явно е имало доста интервенции по ламарините.Утре да видя в Плевен какво ще направя,че тогава остава Пловдив,то на повечето пише ,че къщите се намират до с.Труд ,дали няма да е по удобно от Граф Игнатиево да вляза а не от към Чирпан.

Редактирано от stivenj

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди с.Труд има много автокъщи от двете страни на пътя.На конкретната обява не става ясно от коя страна е.Теб не те бърка това особено тъй като имаш къде да обърнеш в селото и да разгледаш и другата страна.По-добре си ела по магистралата.Някой остават колата и прескачат мантинелата което не е много безопасно.Имай впредвид,че автоджамбазите в Пловдив не падат много от тези в Дупница:lol:/>така че умната и не ги слушай какво ти дрънкат ами гледай и пробвай! Успех и да се похвалиш.Каквото и да вземеш всичко може да си оправиш както на теб ти е кеф ама е свързано с допълнителни средства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Плевен нищо не намерих,по автокъщите имаше само една,която беше под всякаква критика,видях жълтата от мобилето ,тя е на частно лице,младо момиче я кара ,но ми поиска доста пари и се отказах,беше 1.4,ще огледам дупница, софия, ако не намеря пловдив и каквото стане, накрая може да взема тази от плевен,поне обслужена с номера и още едни гуми.Ако не намеря , като резервен вариант ще глезам и тойота ярис дизеловия мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само да не се подлъжеш да си купиш евтин дизел, че после ще ти излезе солено с ремонтите там ...;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://nfs.mobile.bg...ls&slink=5bgesjКолеги ,излезе една в Русе, че ми е и близо ,какво ще кажете за нея ,малко снимки има , но все пак ,който разбира може от малко да усети хубавото, а и нали има поговорка , че хубавия кон и под скъсан чул си личи.Та гледам тази е 1.4 има ли голямо значение кой мотор ще е 1.2 или 1.4.прочетох противоречиви отзиви за тези 1.4 ,имали чести проблеми с егр-а и дроселовата клапа , защото не били с жило а газта се подава по електронен път.Извинявам се , ако пиша глупости,но нищо не отбирам от тези хонди,,досега дизел карах.Тази ми е близо и мога още понеделник да отида да я пробвам.Благодаря ако ми споделите мнения.Абе имам търпението още да търся ,но вече ако не намеря ще гледам за бензин на тойота ярис или мицубиши колт 1.3 мотора.Но на сърце ми е хондата ,ама търпението си има граници ,малко коли излизат,гледам обявите все същите подновяват.Говорих с джамбазина,каза ми , че е от велика Германия, на ход е докарана и нищо не е правено по нея,исках снимки на двигателя , но е мръсен и затова не го е снимал.Това ме притесни вече имал съм кола от Германия и знам какви ръждилници са ,но не знам ,затова и съвети искам от вас,които имате такъв автомолиб. Редактирано от stivenj

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е за ръждата от Германия - но това при оглед ще прецениш дали е много зле.Ако е внесена от Германия - къде са и германските номера щом е карана на Ход ?Ако ти представи някой фалшив договор на Немски е съмнителна работата защо ще те премята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...