Jump to content
Miramax

6 gen въпросчета

Recommended Posts

Здравейте !От около седмица съм собственик на 6та генерация 90 коня японка и съм си доста доволен.Но събрах още едни пари и ми се появиха питанки :1.Как мога да затегна предната броня към купето, тъй като е малко увиснала от едната страна ?2. Какво гърне да си купя , не искам да е прекалено голямо и искам да с овална форма, не държа да ме чуват от кичука в тракия ?3. От къде да си поръчам фарове (по-черни и интересни) и съответно стопове ?4. Относно музиката - тъй като в колата си имам 12ка HERTZ баскаса с усилвателче, баса ми идва в повече. Бихте ли ми дали съвет какво може да се направи, за да се чува и хубав звук освен хубавия бас ? Мислих за някакви pioneer на предната кора на вратите - за 50 лв харесах - 10 см. и някакви елипси SONY за задната кора на багажника.5. От къде в Пловдив могат да се намерят подходящи джанти - 15ки (КРАСИВИ) на по-хубави цени ?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първите ти въпроси дори немога да ги асимилирам,а до джантите има много места в пловдив пробвай в маргел срещу пожарнатта на панаира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега да ти е честита Хондичката и много приятни емоции с нея ти пожелавам :-)Аз карам 6ген Японка и не мисля, че някой колега би ти казал с точност какво гърне ти трябваВсе пак звука си е въпрос на вкусАз смених 3гърнета и сега съм ф55 и ме устройва не гърми много не е и много тихоКакто един пич каза на националната к'ва е тая тиха хондаТа за гърне ти си прециняваш Защото ако тръгнеш на дълъг път с някое където будиш квартала, твоята глава ще гръмне:-)За фаровете е относително какво искаш уточни се за около 350-400кинта можеш да се обзаведеш със добри фарчетаИма супер много сайтове в нета разрови се и си харесайА ако искаш да затъмниш стоковите тук във форума има тема как точно се прави за около 2часа труд и десетина леваЗа джанти виж отново тук във форума Има доста красиви джанти а някой колеги ги дават на цената на подаръкЗа бронята незнам какво да ти кажа след като не съм я видялПрепоръката ми е в Сряда иди на седмична среща в Пловдив колегите ще ти обеснят по-подробно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти отговоря за бронята.Първо я демонтирай.Вдигаш капака, махаш пластмасовите клипси на бронята.Лягаш под колата и развиваш двата болта които държат бронята за купето.После въртиш волана в крайно положение в едната посока и развиваш видата под калника, после и на другия калник.Гледай да сте двама за да не падне бронята на земята.Издърпваш я внимателно напред.Първо погледни ламарината на самия калник - там където са видите за бронята.Ако се е огънала я натисни нагоре да заеме правилно положение.Другото място за регулиране е две ламаринки под двата фара които придържат бронята отпред.Може да се регулират.Развий малко, повдигни ги нагоре и пак завий.Монтирай бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...