Jump to content
kembo

Продава се NSX а на Аертон Сена

Recommended Posts

Не мога да кажа нищо повече от това ,че една от НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МИ МЕЧТИ !!!/>/>/> Няма ли някой болен като мен но с повече финанси! http://fakti.bg/avto/74082-prodava-se-nsx-at-na-airton-sena?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage И нещо което ми направи впечатление самият Сена си е карал колите стокови ,явно в БГ има големи потенцияли и си ги тунинговат

  • Нагоре 1
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще ги кара стокови. Ако ти през по-голямата си част от времето караш болид ще се чудиш ли как да си забързаш катафалката ? Неговата нужда от скорост е подхранвана другаде, а не на обикновените пътища. За нас простосмъртните имаш ли някакво предложение за заместител или ще трябва да продължаваме да си използваме потенциала :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да се занимава да прави NSX...Обърнете обаче внимание на последния (в момента) коментар под новината:Shmeker(псевдоним)Неутрално 5 09:50 14.08.13 ОТГОВОР Еми като я продаде ще си вземе истинска бегачка с V12. И то нова.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е една сбъдната мечта, да караш NSX и то на Сена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кембо той сена когато е имал НСХ със сигурност нее имало части за силов тунинг за него :) С какво да го прави човека:) а и през онези години НСХ е било все едно сега да караш Ламбо авентадор ти ако имаш авентадор сега ще го правиш ли нещо:)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яжо, има едни руснаци дето имат ново Ламбо ама си го правят:)Сигурно си ги гледал повече от мен в тубата:)Но са истина двете твърдения - няма от къде да се вземат части за подобряване на стоковия NSX , пък и няма нужда ако караш всеки уикенд във Ф1:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само отбелязах нещо което е неуспорим по никакъв начин ФАКТ. Пък всеки да си прави и мисли това което му харесва на самия себе си!!!

  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е глупост да се подлага тази кола под какъвто и да е било тунинг-силов,оптичен и т.н.НСХ-ът си е технологично чудо,настроен от самия сенна,ако си истински фен и искаш да осетиш духа на 90-те ще си я караш пълен сток...:)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази снимкаПубликувано изображение Senna мие колата си и цвета е червен, според мен лично черния NSX не е на Senna

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз лично ако имах щеше да е стоков само с едно ГТ42:) на 0.6 няма да е много налягането :) да може да изпреварва спокойно;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам поста на колегата Da6kata и се чудя: -сериозен ли си?Колкото до тунинга на NSX човекът си е карал това, което желае, а не както при нас в БГ ние караме това което можем да си позволим да си купим модифицираме и т.н. ;)/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази снимкаПубликувано изображение Senna мие колата си и цвета е червен, според мен лично черния NSX не е на Senna

 

Ти май не прочете статията!!!Сена е имал три NSX-a,два черни и един червен!!!
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е уникална а още по уникална че е неговата струва си парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно вече не се продава вчера я купих ;)/> :D/> Знаел е човека какво да кара.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената му в ebay се качва непрекъснато и сигурно ще достигне рекордни нива.пп: Коментари против Хонда, Сена и NSX просто ги игнорирам. Който не разбира, по-добре да не коментира...Но в БГ е точно обратното.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само никъде не видях гаранция че този НСХ е на Сена!Всичко останало е бла-бла!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Факти.бг пишат брутално тъпи и неграмотни същества.Това съм го забелязал от доста време.Oтносно NSX и Сена: В едно интервю го питали коя е колата, която иска да притежава.Той отговорил:-Колата, която искам е в гаража ми - HONDA NSX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое точно, от написаното в статията на Факти.бг., е брутално тъпо, след като дори и километрите съвпадат с ПОСОЧЕНИТЕ ОТ ПРОДАВАЧА МИЛИ в ebay?! Или тия от Факти са си брутално тъпи по дефолт?!И ... който не вярва на продавача, да отскочи да провери :cool:И въпреки всичко ... не знам ... на такова нещо, едва ли мястото за продаване е ebay.uk, от човек с ник don123cook ;)

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид:lol:/> не авторите на статиите, а част от коментиращите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид не авторите на статиите, а част от коментиращите.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеми моите искрени извинения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми.Виждам, че подзаглавието на темата е: Няма ли кой?Не ми се вярва във форума да има човек, който е способен да извади 52000 евро(минимум, щом в и-бей цената непрестанно расте).До колкото знам само BOSS HOG има NSX, но в темата, която беше пуснал като я беше купил не е споменал колко му е струвала.Общо взето май, май няма много колеги с големи финансови възможности.Брат ми това лято беше видял една златиста във Варна обаче дали е била варненска незнам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента това е последния коментар под статията:Знаеш ли колко бмв-та има които са си вдигнали цената повече отколкото нсх-а, от всяка хонда дори, един факт и нищо против нсх.Дори сега ще се види "колко струва" великата хонда НСХ, на великия Сена, лека му пръст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не я ли купиха вече тази кола

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооох искам я.Докато е моя ще си остане точно такава,пълен Bone Stock.Всяка неделя пълня с високооктаново гориво и газ по новата магистрала до Бургас и обратно :D Размечтах се деееба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих обявата в e-bay и видях, че колата е продадена.Някой разбра ли сумата, която е достигната на търга?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е продадена, тъй като не е достигната минималната цена на продавача (Reserve not met) :blink:/> . Иначе търга е стигнал до £47,500.00http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-NSX-driven-by-Senna-/181192150042?clk_rvr_id=508055059592&nma=true&si=ab7paSO5dqGVfj1eHRlWj7aayEM%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ENDED не значи ли, че търга е приключил?Във Факти бг писаха, че цената непрестанно расте.Беше достигнала 52100 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност пише, че е спрян заради някаква грешка (error in the listing). Не ми е много ясно какво се е случило точно, но сега видях, че последния bid е бил: £88,000.00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търгът е прекратен, явно някой се е свързал с продавача и му е предложил цена, на която не може да устои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или са му казали да си разкара фалшивата обява :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...