Jump to content
Miramax

Камера в колата

Recommended Posts

Здравейте !От Пловдив съм и от няколко дни съм с хонда 6 ген 1.4is 90 hp.Взех я от човек от форума и съм много доволен от страна на вървене до сега. Тъй като в Пловдив движението е доста :) интересно искам да ви попитам от къде мога да си закупя камера, която да поставя на такова място в колата, че да се вижда какво става пред мен (тоест да се вижда движението от предното стъкло) - нещо такова - http://www.youtube.com/watch?v=itMdLTd1l4EБлагодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега ! Честито за покупката Публикувано изображение - много безаварийни километри. Ако търсиш видеорегистратор: https://www.google.b...chrome&ie=UTF-8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и човек в раздел " Продава части / аксесоари", който продава видеорегистратори :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Постоянно се сблъсквам и попадам на някакви абсолютно абсурдни ситуации, не знам кой е дал книжка на повечете българи. Решил съм да си купя видеорегистратор. Може ли да ми препоръчате някой модел, как вървят цените?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се решил, пък ако мога и на мотора да го сложа да видите тогава кво става, само че тея дето са евтинджос са гола вода, иска си хубава машинка да вижда добре и в тъмно, да е с 60 кадъра в секунда че ако се наложи да се чете някои номер да може да се прочете. Евтините само пише че са фул хд или хд всъщност снимат на много по ниска резолюция и всичко е мазало :) Е на някои може и да му хареса картинката от тях но това е само картина няма детаил , за това и аз съм целия в слух ако някои предложи нещо до 150 лева, повече не ми се дават :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е ползата от видеорегистратора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползата е, че скоро ще бъде въведено по желание/задължение, понеже ще се приема като доказателство от един момент нататък, а и вдруг момент самите производиели ще почнат да слагат стоково такива неща. Всичко ще бъде следено изкъсо, няма да има мърдане, няма да има интимност.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползата е, че скоро ще бъде въведено по желание/задължение, понеже ще се приема като доказателство от един момент нататък, а и вдруг момент самите производиели ще почнат да слагат стоково такива неща. Всичко ще бъде следено изкъсо, няма да има мърдане, няма да има интимност.

Ще споделиш ли източника си на информация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що поръчах едно такова. Ревютата и записите изглеждат обещаващо. Да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в момента могат да се ползват като доказателство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам такова:

 

http://smartshop.bg/videoregistratori/92-videoregistrator-za-kola-dvr-xmart-cdr207gps.html

 

Доволен съм.. записите стават доста добри. Само където GPS-a му е външен и не го ползвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ползата е, че скоро ще бъде въведено по желание/задължение, понеже ще се приема като доказателство от един момент нататък, а и вдруг момент самите производиели ще почнат да слагат стоково такива неща. Всичко ще бъде следено изкъсо, няма да има мърдане, няма да има интимност.

Ще споделиш ли източника си на информация?

От хора, доста напред с информцията. Който в каквото иска да вярва, и каквото иска да прави. Аз просто се изказвам.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ползвах камерата за ски няколко пъти. Добре снима, но фаровете ми осветяват номерата на колите и ме дразни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова,  дето го бях поръчал, дойде преди известно време. Бучнах му една 128 гб карта и на пълна резолюция и 16:9 прави по двайсетина часа записи. Качеството на картината и звука е потресаващо добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...