Jump to content
Golden

Колата прекъсва.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам един проблем. Скоро и сменях на колата водна помпа, ремъци, ролки, свещи, филтри, масло... Забелязах, че прекъсването на ниските обороти си остана. От 1000 до 2000 прекъсва. Сложих си газова и си мислех, че проблема е в настройката на газовата но вчера реших да погледна каква графика ще ми вади на компютъра като си карам на бензин. Странното беше, че като пуснах на бензин и колата продължи да прекъсва както на газ. От 1000 до 2000 оборота. Направо ме побърква това прекъсване... Някой има ли идея от какво може да е това? Свещите които сложих са NGK които са си дадени за двигателя. Закупих ги от ЕВРО 07. Някой ми каза, че там не били хубави. Възможно ли е това да е проблема? И ако е от свещите препоръчайте ми от къде и какви да си взема.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да смениш ролките, ремъците и всички останали неща прекъсваше ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да смениш ролките, ремъците и всички останали неща прекъсваше ли?

Да. Слабо прекъсваше защото я карах на бензин. Сега смених всичко и сложих газова. А на газ се усеща доста повече това прекъсване.Вчера свалих свещите и забелязах, че две от тях са доста омаслени... едната даже по резбата имаше много масло. Сега ще си взема нова гарнитура за капака на главата със пръстенчетата. Надявам се да се оправи проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачка , палец , кабели да си гледал ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Вчера свалих свещите и забелязах, че две от тях са доста омаслени... едната даже по резбата имаше много масло. Сега ще си взема нова гарнитура за капака на главата със пръстенчетата. Надявам се да се оправи проблема.

Пробвай, ако и след това пак прекъсва провери нещата, които ги е изредил колегата. Масло гори ли ти иначе колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото прекъсване от скапан кабел. С нови кабели заспа.

Свещите също може да са менте. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същото прекъсване в ниските,при мен се оказа бобината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имаше същото и се оказаха свещи, въпреки че предишните изглеждаха добре и бяха на около 4000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че проблема е от свещите. Вчера тръгнах да ги свалям и се оказа, че не са това което си бях взел. Бяха някакви DENSO... Днес сутринта отидох пак до ЕВРО 07 и си взех NGK ZFR6F-11, сложих ги и колата замърка :)/> Минах разстоянието от нас до работата (2-3км) даже един път не ми прекъсна и ми беше толкова странно да я карам така без да ми прекъсва.. :D/> Надявам се да няма проблеми сега.

Редактирано от Golden

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези "някакви" Denso са също толкова добри , колкото и NGK.Друг е въпроса колко са били Denso.Моите на прелюда са DENSO и проблеми нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че DENSO са лоши. Просо бяха DENSO а аз си бях взел NGK. И така, за сега не е прекъснала и един път. Всичко е ОК (ама за сега) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...